2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Aynen cnm ben de 2013 Şubat anneleri topigindeydim hala görüşuyoruz bir kisimla hatta bir whatsapp grubumuz bile var yüzyüze gorustuklerimiz de oldu hala konuşuyoruz sohbet ediyoruz her gün çok güzel bir ortam olmuştu inşallah burası da öyle olur
İnşallah canım.sağlıklı gebelik dilerim

Sen sıkma canını güzelim. Bebişini düşün. Gel biz Bebek konuşalım :) ya biz dün keseyi gördük benim hesaplarıma göre 4+2 erken mi ne sanki :) sence kalp atışını ne zaman duyarım
Maşallah çok erken görmüşsün keseyi. Ben 5+1 de gördüm keseyi vajinal usg ile. 7+0 da kalp atışlarını dinledim :KK200:

Kizlar bulantiniz drgisiklik gosteriyor mu
Bugun cok rahatim ben bulantim yok ama bu sefer de dusunmrden edemiyorum bebis iyi mi diye. Offf iyice paranoyaklastim

Bende öyleyim canım 1 gün çok bulanıyosa ertesi gün baya azalıyor. Korkma bişey yoktur. Kasık ağrım hiç yoktu kaç gündür bugün yine başladı mesela. Hergün değişiyor.

Ya yemin ediyorum kadınlar kulübünden soğudum , iki çift tatlı söz edelim konuşalım diye giriyorumm muamelelere bakın ya. Benim yüzümden durmuş gelişimi , var mı böyle birşey , var mı böyle hakaret ya ! Yemin ediyorum nabzım yükseldi tansiyonum çıktı. Böyle hassas bir konuda nasıl böyle konuşulabilir aklım almıyor
ben uzaktan takip ediyorum yazılanları,
Kızlar bişey sorcam Citolesgen Citolesgen grupla pek ilgilenemiyor eğer siz de tamam derseniz topigi ben devralabilirmiyim ilk msj da listede yaparım. Devralma işini kk yöneticilerine sordum eğer grup üyeleri de tamam derse olur dediler ne dersiniz ?
olur bence de cnm

Bende öyleyim canım 1 gün çok bulanıyosa ertesi gün baya azalıyor. Korkma bişey yoktur. Kasık ağrım hiç yoktu kaç gündür bugün yine başladı mesela. Hergün değişiyor.
Ohh icim rahatladi valla :) ilk bebegimi kaybettim onun icin cok korkuyorum
Insallah saglicakla kucagimiza aliriz bebislerimizi

Olumsuzlukları at kafandan herşey yolunda kötü bişey yok:) Keşke hiç bulantılat ve ağrılar olmasa tabi.
Oyle tabii kimisi cok rahat geciriyor hamileligini kimisi zorlaniyor. Bebisim iyi olsun da ben raziyim bulanti cekmeye.

En onemli sey stresten uzak durmakmis doktorum oyle dedi. Hep guzel dusunmek lazim dedigin gibi

Kızlar bişey sorcam Citolesgen Citolesgen grupla pek ilgilenemiyor eğer siz de tamam derseniz topigi ben devralabilirmiyim ilk msj da listede yaparım. Devralma işini kk yöneticilerine sordum eğer grup üyeleri de tamam derse olur dediler ne dersiniz ?
Evet çok iyi olur. Bizimde bilgilerimiş yazsin ilk sayfada ☺☺☺

X