2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
iyi geceler güzel anneler 5+2 olduk çok şükür ama hala dr a gitmedim. 7+ 1 gibi gitmeyi düşünüyorum. daha önceki düşüğümde 4+4 de hemen gitmiştim keseyi görmeye beni fazla heycanlandırmıştı dr bide kesenin gelişiminin yavaş olduğunu söylemişti 5+2 de de kaybettim bebişimi bu sefer seyrine bırakmaya karar verdim. moralim yüksek hiç bir tersliğim yok çok şükür. direk kalp atışlarını dinlemeye gitmeye programladım kendimi resmen. sanırım sadece onu duyunca inanacağım.

canim ben 5 haftada olmama ragmen hem katin sisti cikti hemde vucudum sisti gecen ay adet zamaji kilom 80 di hamileligi ogtendigimden beri kilo aliyo vucudum hemde cok bisey yemememe ragmen suan dusun 85.9 um doguma kac kilo gircem merak ediyom
Nasıl önüne geçeceğiz ki ya şişkinlik te çok fena ama geçer herhalde şöyle 10 -12 kiloyla tamamlasam şu süreci çok Mutlu olacağım

Benim de abuk sabuk şeyler bile rüyalarıma giriyor yaa ...

Aynen öyle ben hergün bebisimi seviyorum o benim canım ama hamilelik çok huzursuzluk veriyor ya hiç normal eski hal kalmadı ne yesem hemen şişkinlik :)
Fazla yemicen cnm az az sık sık yicen , ben gece uyuyana kadar hep yiyorum birşeyler , bazen açlık uykumdan uyandırıyor , hemen bir kaseye koyu bir ayran yapıyorum , içine az bi ekmek doğrayıp yiyorum sonra uykuya devam ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…