2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben de öyleyim evimin her noktasından tiksindim , heryer herşey berbat kokuyor bana deliricem

Kızlar gerçekten sır agda zararlı mı. Ben hiç de a bile sormamistim... gerek görmemiştim..

Ay niye zararlı ki. Ne yapcaz o zaman ☺

Ne karın kasık bel ağrım var ne mide bulantım.tek sorunum halsizlik halsizlik halsizlik.bide bariz baş dönmesi yaşıyorum.sanırım tansiyonum çok düşüyor ve halsizlik ve baş dönmesi yapıyor.erkek diyorum bu seferkine kızımda çok farklıydım çünkü

Ben de öyleyim evimin her noktasından tiksindim , heryer herşey berbat kokuyor bana deliricem

seni çok iyi anlıyorum yataktan çıkamazdım ben bide yazdı nem kokusu yatagımın kokusu herşey kokardı hep kovayla gezdim eşim hastaneye götürmek için arabaya bindirirdi ama ben araba kokusuna dayanamaz iner çıkartırdım binemezdim arabaya. allah tez vakitte gecirir inşallah

Şimdiye kadar çıkarma olmadı , inşAllah bundan sonra da olmaz ondan çok korkuyorumm

ay inşallah olmaz gerçekten zaten halsizim kabus gibi olur böyle hafif olmasına razıyım
Ben şuanki durumuma bile razıyım cnm düşün , daha beter olmayayım diye dua ediyorum , 3. ayıma giriyorum yarın..
Sana tavsiyem mideni asla boş bırakma az az sık sık ye tek çözümü bu bulantının.

Aranızda benim gibi aşereni yoktur eminimm , annem ve eşim bıktı benden artık , günde kırk kere aşeren insan olarak tarihe geçicem
Bugünkü yiyeceğim de salata ama sadece suyu , domates suyu çıkıyor ya hani kabuklarını soyunca , sabahtan beri ona ekmeğimi banıp duruyorum. Çok özel bir yiyecek olmadığı için adını söyledimm affedin

Kizlar eşim az önce bana, hamile kaldığından beri sana olan sevgim 10 kat daha arttı dedı.

İyi birşey mi dedi kötü birşey mi anlamadım. Trip attım önce. Özür diledi yanlış anladın dedi. Sonra unuttum ama kafam karıştı ☺

Kızlar bu arada kilo aldınız mı yaa ben bir kilo fazla çıkıyorum en fazla, o da bazen ama şiştim galiba yüzüm falan çok tombul geliyor aynaya bakınca ,var mı böyle şişen

canim ben 5 haftada olmama ragmen hem katin sisti cikti hemde vucudum sisti gecen ay adet zamaji kilom 80 di hamileligi ogtendigimden beri kilo aliyo vucudum hemde cok bisey yemememe ragmen suan dusun 85.9 um doguma kac kilo gircem merak ediyom

suan hem seni hemde bebisi sevdiginden artti canim benimkiside keseyi gorunce kibarlasti daha duskun oldu hatta sanki sevgisi artti gibi bakiyo.... ani yasa canım

İyi bir şey demiş Can'ım alınma , var olan aşkı daha da artmışş
Benimki de sürekli saçımı başımı karnımı okşuyo , bebeğimin anası diyor

İyi bir şey demiş Can'ım alınma , var olan aşkı daha da artmışş
Benimki de sürekli saçımı başımı karnımı okşuyo , bebeğimin anası diyor

Ya evet hissediyordum zaten. Hatta dedim ona keşke hamilelikten öncede böyle olsaydın sonrada olsan diye ☺

Bosyere alınganlık etmişim. Bende ona şunu dedim. Ne yani, sen hamile değilsin diye ben seni az mı seviyorum dedim ☺ o da yok yanlış anladın tam bir aile olacağız ya onun mutluluğu ☺ gönlünü alayım bari. Ağladım bile ya bu lafa ne tatlı ☺☺☺

iyi bişey demiş ne güzel.bizimkinde henüz hiçbir değişiklik yok.daha karnıma bir kez dokunmadı bile.ama kızı için şuanda tapıyor orası ayrı.bu da doğunca anca anlayacak herhalde

Gerçekten tam bir aile olacağız tamamlanacağız Allah izin verirse..
Birbirimize bakışlarımız bile değişti bizim , daha bir anlamlı bakar olduk , aşkımızın meyvesi bebeklerimiz ne yüce bir duygu Yarabbimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…