2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar lütfen yardım edin ben de beyaz peynir gibi hafif yesilimtrk akıntı geliyor bazen mantar olabilir bugün daha fazla geldi bu durumu yaşayan ya da bilen var mı lütfen bir yol ?
enfeskyon, mantar oldugundan suphelendim, dr a gitmelisin, enfeksyon bebek için tehlikeli olabilir.

doktor bana kokulu veya kahverengi olursa gel demişti. Kahverengi tamam da kokulu da neden gel dedi acaba

uconn canım Allah kardeşine geçim versin Mutlu olsunlar inşallah. Saç rimeli harika çözüm vallahi. Sen yorgunlukla Nasıl başa çıkabildin esas öyle yoğun bir süreçte?

doktor bana kokulu veya kahverengi olursa gel demişti. Kahverengi tamam da kokulu da neden gel dedi acaba
Enfeksiyon riskine karşı hemen önlem almak adına demiştir canım bizim minnaklar şok küçük bu ilk dönemde enfeksiyon onlar için zararlı olabilir.

Kızlar aranızda İzmir'de yaşayanlar vardı doğum için düşündüğünüz hastaneler neler acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…