2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Yok canım işyerindeyim odaya kapattım kendimi camları da açtım. 5 karış suratla oturuyorum hiç keyfim yok. Gece de uyuyamadım huzursuzdum hep neden böyle olduki ya
Güzel şeyler düşün insanlardan uzaklaşma O daha iyi gelir. Uykusuzluk yormuştur canım. Bir hayal kırıklığı mı var acaba derinde bir yerde bende öyle olur da. Gülümse bebeğine gülümse mucizene

İşte ben gergin olunca insanlara çok yanaşmak istemiyorum çünkü kalp kırıyorum. Uykusuzluk yüzünden de olabilir hormonlar yüzünden de olabilir düşünüp düşünüp kuruyorum işte. 1 saat sonra çıkıp bi deniz havası alırım iyi gelir :) Bebeğin kalp atışını göremedik ya daha ona da takılıyorum bi görseydik

Insallah hayirli haberler aliriz benim bir düsügüm oldu endiseliyim o yüzden

Olumsuz düşünme canım. O oldu geçti artık Allah bir daha yaşatmasın. Bende kalp sesini duymadın endişeliyim seni anlıyorum ama perşembe duyacağız inşallah. Bir de bence ben 4 5 gün geriden geliyorum yumurta 18.gün çatladı çünkü. O yüzden görebilirmiyiz perşembe bilmiyorum.

Hiç kafana takma miniğin iştahla büyüyordur sıcak yuvasında :)
İNŞALLAH kalp atışlarını da duyarsın bu hafta gör o zaman mutluluk neymiş :) mutlaka Deniz havası iyi gelir. Tabi haca durumu orda Nasıl bilemiyorum İzmir'de sıcak.
Dün dünle kaldı sen bugün yeni şeyler söyle umutlu ol seni de bebeğini de çok çok öperizzzzz

İnşallah dediğin gibidir de herşey yolunda gider canım. Burda da hava sıcak biraz kapalı ama açıyor yavaş yavaş. o da içimi sıkmış olabilir :) Çok teşekkür ederim desteğin için bende seni ve mucizeni çok çok öperim

esinertugrul mrhb cnm ikinci gebeliğim demişsin de merak ettim ne kadar süre sonra hamiş oldun şuan folik asitten başka ilaç iğne vs. kullanıyor msnayy uzattım da k. Bakma haftalarımız aynı benim de 2. O yüzden merak ettim

Deniz havasi iyidir hem sana hem bebege.ben bursadayim mudanya uzak anca haftasonu gidebiliriz oda günübirlik

Cnm çok sevindim inşallah sonuna kadar sağlıklı sıhhatli bir şekilde gider böyle 12 hafta bir olsaydı hepimiz rahatlardik az kaldı çok şükür

Saol canım. Amin hepimizin inşallah sağlıklı olur. İnşallahhhh.. Aynen bende gün sayıyorum artık 12 hafta bir dolsaydi ☺☺☺

Cnm hormonlar hamilelikte acaip etkiliyor ruh halimizi benim hamilelik takvimime bile yazmisti hormonlardan dolayi gergin olabilirsiniz diye bir de daha bebeği tam hissedememenin vermiş olduğu boşluk var. O yüzden bu durumun normal cnm kendini soyutlama arkadaşlarınla sohbet et bir Türk Kahvesi iç bircikolata ye iyi gelir. Yani bana bunlar çok iyi geliyor da belki sana da iyi gelir :)

Insallah hayirli haberler aliriz benim bir düsügüm oldu endiseliyim o yüzden
Endişeli olman çok normal cnm yaşadıklarindan dolayi ama hepsi aynı olacak diye birşey yok allahın izniyle bor sonraki kontrolde kalp atışını da duyarsın iyice rahatlarsin. Benim daha taaa pazartesi günü randevum kalp atışı için gitcem sabırla beklemekten başka yapacak birsey yok boş yere minigi de strese sokma :)

Canim 15 ocakta dusuk yaptim 6 haftalikta gelisimi durmustu. 2 ay rahim dinlensin dedi 2 ay korun dedi bu surecte folik asit kullandim.3 ay kendiliginden olsun korunma dedi hic ilac almadim.iste bu ay tedaviye baslayacakti ama hamile oldugumu öğrendik. Persembe kalp atislarina bakicaz sonra ilac verir mi bilmem.gecen haftadan beri foliciod kullaniyorum sadece

Sagolun kizlar o kadar iyi geliyorsunuz ki bana hepinizi miniklerinizi de cok seviyorum. Cepten takip edebiliyorum her zaman yazamiyorum memur oldugum icin skinti olabilir diye

Ben de dun burda payladtim. Ayni seyleri hissettim. Belirtilerim azalmisti. Cevreden cok duydum kalbi duranlar falan. Randevum persembeydi ama dayansnayip sabah gittim dr a. Kese buyumesi normal. Kalp atisi dinlemedik henuz. 2 eylulde dinliycrkmisiz. Evhamliyim bu aralar fena halde...
Gecmis olsun umarim hep iyi gider hamileliginiz...

Of bu hormonlar beni benden aldı. Sabah dizi izliyorumm başladım ağlamaya , kaç dakika kendime gelemedim. Eşim sakinleştirmeye çalışıyor , onu bile itiriyorum
9 ay hep böyle duygusal mı olacağız ya , herşeye ağlıyorum

Deniz havasi iyidir hem sana hem bebege.ben bursadayim mudanya uzak anca haftasonu gidebiliriz oda günübirlik

evet canım gideceğim işlerimi halledeyim çok daraldım. denize bakmak bile rahatlatıyor beni. hormonlar fena yaptı:) deniz havası herkese iyi gelir bir de bizler hassasız bu dönem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…