2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Peki önceden randevu alınabiliyor mu

İlk gittiğimde internetten randevu alıp gitmiştim ,randevu bulabilmiştim.2 gittiğimde de 10 gün dolmadığı için gidip kontrol fişi aldım sadece.Tekrar randevu almadım.Birkaç gün sonra bir sonraki kontrolüm için tekrar randevu alıcam.

annemle ole diyo benimde sag tarafta. peki yuzune bak aynada kendinde guzellesme goruyonmu yoksa eskisine gore daha yorgunmu duruyo yuzun ona bakarakta belli oluyo. ama annem iliskiden sonra saga don yat erkek olur sola donup yatarsan kiz olur der. Aslında ben hep sola yattim ama sag tarafta kesem
Aynadan bakiyorum bir degisiklik yok biraz yuzum sivilcelendi birde burnum biraz genislemeye basladi sinirlide degilim duygusallastim tam tersi bakalim dogrumu olacak olmayacakmi cinsiyet hayirli herseyden onceee

kızlar kendimi kötü hissediyorum şimdi doktordan geldik kese 20 mm ama bebek görünmedi doktor herşey normal kese güzel görünüyor tam yerine yerleşmiş dedi 25mm olmadan görünmemesi normal dedi ama benim içim içimi yiyor eşim evde ağlayamıyorum da çok kötüyüm
Korkma Can'ım doktor normal demiş. Aklına kötü şeyleri getirme olumlu şeyler düşün. İyi olanları bak kesen ne güzel tam yerindeymiş. Yakında bebeğini de görürsün

kızlar kendimi kötü hissediyorum şimdi doktordan geldik kese 20 mm ama bebek görünmedi doktor herşey normal kese güzel görünüyor tam yerine yerleşmiş dedi 25mm olmadan görünmemesi normal dedi ama benim içim içimi yiyor eşim evde ağlayamıyorum da çok kötüyüm

Canım doktor herşey normal demiş ya üzme kendini bukadar.Allah korusun bir problem olsa hemen söylüyorlar.İstersen başka doktora da görün.Burada arkadaşlar yazmıştı.Keseyi görememişti bir doktor.Başka doktora gitmişti hem kese hem bebek görünmüştü.

endişelenme canım doktorun kullandığı cihaza göre de değişiyomuş istersen başka bi doktora daha görün için rahatlasın

İçini ferah tut canım doktor herşey normal dediğine göre endişe etmene gerek yok boşuna kendini de bebişi de üzme başka bir doktora da görünebilirsin için rahat edecekse

Kızlar bende kabızlık sorunu vardı zaten ve daha kötüleşmesinden korkuyorum. sizler neler yapıyorsunuz hergün wc ye çıkabilmek için??
Ayrıca şişkinliğim var karnım 4 aylık gibi oldu sanki. 1 kilo aldım oysaki. ben bu şişkinliği Nasıl geçirebilirim doğal yollarla. çeşitli çaylar var ama onları da içemem zararı vardır bebişe

Bebegim hala yasiyor cok şükür kizlar. Hala hastanedeyim ama kanama durdu sayılır belki aksam çıkarırım dedi. Evde de olsa
10 gun kipirdamadan yaticaksin dedi doktor. Size de haber vereyim dedim. Insallah hepimiz hayirlisiyla ve saglikla bebeklerimizi kucaklarimiza aliriz.:dua:

gözün aydın canım.güzelce dinlen ve kendini yorma.Allah bir daha yaşatmasın

Bebegim hala yasiyor cok şükür kizlar. Hala hastanedeyim ama kanama durdu sayılır belki aksam çıkarırım dedi. Evde de olsa
10 gun kipirdamadan yaticaksin dedi doktor. Size de haber vereyim dedim. Insallah hepimiz hayirlisiyla ve saglikla bebeklerimizi kucaklarimiza aliriz.:dua:

Çok şükür canım çok sevindimm. Allahın izniyle hiç bişey olmaz. Doktorumda demişti bebek sağlıklıysa istediği kadar kanama olsun kolay kolay düşmez diye. İnşallah bir daha yaşamazsın.

Çok çok geçmiş olsun Allah bidaha yaşatmasın inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın inşallah Can'ım

geçmiş olsun canım inşallah bi daha olmaz

Korkma Can'ım doktor normal demiş. Aklına kötü şeyleri getirme olumlu şeyler düşün. İyi olanları bak kesen ne güzel tam yerindeymiş. Yakında bebeğini de görürsün

Canım doktor herşey normal demiş ya üzme kendini bukadar.Allah korusun bir problem olsa hemen söylüyorlar.İstersen başka doktora da görün.Burada arkadaşlar yazmıştı.Keseyi görememişti bir doktor.Başka doktora gitmişti hem kese hem bebek görünmüştü.

endişelenme canım doktorun kullandığı cihaza göre de değişiyomuş istersen başka bi doktora daha görün için rahatlasın

İçini ferah tut canım doktor herşey normal dediğine göre endişe etmene gerek yok boşuna kendini de bebişi de üzme başka bir doktora da görünebilirsin için rahat edecekse

sağolun kızlar desteğimiz için öyle donuklaştım ki anlatamam 4 sene sonra tam buldum derken en başından beri stres yaşıyorum dış gebelik olabilir dedi hemşire ona stres yaptım keseyi gördük tam rahatlayacağım bu seferde bebek yok perşembe başka bir doktora gideceğim bana kalırsa şimdi giderim ama eşim bekleyelim dedi hakkımda hayırlısı olsun herşeye hazırlıyorum kendimi inşallah hayırlısı olsun

Liv de kime gideceksin? Arda bey oraya geçti çok iyidir. Benim şimdiki doktorum da memorialda çalıştı uzun seneler şimdi klinikte
deniz hn a gitmeyi dusunuyorum, bakalım hayırlısı :) suan memorial da serap hn a gidiyorum memnunum aslında, ilerleyen gunlerde karar vereceğim.

Canım kalp atışlarını duyduk sıpa nin. Maşallah 4 gün önce 124 idi şimdi 137 olmuş. :)
Dr olabilir dedi böyle şeyler. Yat dinlen ama bol bol istirahat et dedi. Progestan verdi. İlişki seyahat ayakta durmak iş yapmak yok dedi.
Çok şükür yani içimiz rahatladı da ben bu durumu vajinal ultrasona bağlıyorum. O güne kadar yoktu böyle birşey. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum.
zararı yok denilse de bence etkisi olabilir burcucum,
en kotusu psikolojik olarak bile etkiliyor,
benım ki karından bakmıstı cumartesı tekrar gideceğim bakalım neler olacak,
iyi olmana sevindim

Çok şükür tatlım ,dinlen güzelce bana da doktorum geçen hafta aynı şeyi söylemişti hiç kalkmadan yattım şimdi iyiyim biraz hareketlenebilirsin dedi ,biraz sıkılabilirsin ama hepsi geçiyor dikkat et kendine :KK68:

X