2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
ben tam 5 haftaligim karindan gozukuyodu ama net durmuyodu doktor karin kaslarin çok sıkı gormekte sıkıntı oluyo dedi asadan bakti sakincasi olmaz korkma dedi masallah hersey yolunda normal drdi diger kalp atisi ve kese icindede gormek icin 15 gun sonra gel dedi gicik oluyorum doktora ama keseyi gordumya o heyecanla doktoru bile sevdim

Canım doktoru sevmediysen başka de a git derim. Bende ilk rastgele bir dr à gittim. Çok gergin çıktım yanından. Dedim bu ne

Canım doktoru sevmediysen başka de a git derim. Bende ilk rastgele bir dr à gittim. Çok gergin çıktım yanından. Dedim bu ne

kayinvalidemi bekliyorum karar verdim doktora arasyirdim izindeymis simdi delta hospital var kucukyali e5 te reyhan hanim diye rize k.valide pazar gelcek. buna rastgele gittim zaten uyus ama olsun keseyi gordum bu gazla herkesi seviyorum

Kızlar DIKKKAAAATTTT sizden ricam var :)
Yakın zamanda doktora gidecek arkadaslardan özellikle . Doktora şunu sormanızı istiyorum eğer buna cevap bulursam bu annisin içini rahatlicak :)
Ben adete göre 7+4 ken ultrason hesabıyla 6+4 imisim bunun nedeni nedir bu birinci soru . Ikinci soru ultrason hafta hesabını döllenme gününe göre mi hesaplıyor buda ikinci soru . Eğer bunu sorar bana yazarsanız çok sevinirim :anneadayı:

Kızlar DIKKKAAAATTTT sizden ricam var :)
Yakın zamanda doktora gidecek arkadaslardan özellikle . Doktora şunu sormanızı istiyorum eğer buna cevap bulursam bu annisin içini rahatlicak :)
Ben adete göre 7+4 ken ultrason hesabıyla 6+4 imisim bunun nedeni nedir bu birinci soru . Ikinci soru ultrason hafta hesabını döllenme gününe göre mi hesaplıyor buda ikinci soru . Eğer bunu sorar bana yazarsanız çok sevinirim :anneadayı:
Geç döllenme olmuş cnm , bundan sonra bebeğin gelişimine bakacak Dr , bu haftalarda böyle farklar olması normal diye okumuştum , bebiş açığı kapatıcak zamanla :KK16:

:KK30:
Pek özlendiğimi sanmıyorumm cnm , neyse ki ben göreceğimi gördüm :KK66:
Biz iyiyiz teyzesi ya büyüyoruz herhalde :anneadayı: Sen nasılsın cnm ?
Öyle ,öyle.:KK66:çok sevindim iyi olmana Rabbim sana da bebeğine de sağlık sıhhat bahşetsin hep inşallah, canını da sıkma olur böyle şeyler Sana patladı maalesef ...grubu da bırakma yahu

Kızlara doktora pıhtı nın resmini attım mesajdan. Yarın gel ultrason bakalım dedi. Ay hiç gidesim de yok vajinal bakacak yöne diye de korkuyorum ne değişik hatunum ben yaw ☺☺ nedense içim rahat ama ☺☺

Kızlara doktora pıhtı nın resmini attım mesajdan. Yarın gel ultrason bakalım dedi. Ay hiç gidesim de yok vajinal bakacak yöne diye de korkuyorum ne değişik hatunum ben yaw ☺☺ nedense içim rahat ama ☺☺
Cnm için rahat olsun ne güzel büyük ihtimalle bu yerleşme lekelenmesidir sanırım be büyük ihtimalle de booool booool istirahat, bol bol su içme ve belki de progestan verir sonrasında da birşeyciğin kalmaz inşallah :super:

Evet bende de ilaç kokusu gibiydi ben de hamile kalmadan önce farketmiştim. 5Eylülde randevum var o Zaman soracağım doktora. Keseden Sızıntı falan mı var diye de korkuyorum bir taraftan çünkü iç çamaşırım sürekli terden mi sıcaklardan mı akıntıdan mı bilmediğim bir şekilde ıslanıyor:KK17: eğer psikopata bağlarsam daha erken de sorabilirim doktora. Sende akıntı var mı peki?
Yok canım

Cnm için rahat olsun ne güzel büyük ihtimalle bu yerleşme lekelenmesidir sanırım be büyük ihtimalle de booool booool istirahat, bol bol su içme ve belki de progestan verir sonrasında da birşeyciğin kalmaz inşallah :super:

Saol canım. Evet bak bir arkadaş daha demisti bol su iç diye. İlk zamanlar 3 litre içiyordum şimdi 1 litre icmiyordurum.

Dr iki kere cevap yazdı bugün ikisinde de dediği tek şey dinlen dinlen

X