2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
direnmek istiyorum ama surekli stres sinir. yalnizim anlayanim yok idare edenim yok. sonra duruyorum stres sanki zarar vermiyomu deyip iciyorum suan 01. lik lerden aldim 6 bazen 7 yi buluyo. ama vicdanim hic rahat degil. offf aglayasim bile geldi halime yaaaa
Kesinlikle içme ! Öyle uzaktan bir tanıdığım vardı , midesi bulandı etti o çay sigaradan vazgeçmedi , içmeye devam etti.
Sonra noldu , tam doğum zamanı bebeğini kaybetti , normal doğumu beklerken öldü bebeği. Gerçi hala daha içiyor sigara.
Sigara strese çözüm diil , onun yerine kuru yemiş ye :KK39:

Kesinlikle içme ! Öyle uzaktan bir tanıdığım vardı , midesi bulandı etti o çay sigaradan vazgeçmedi , içmeye devam etti.
Sonra noldu , tam doğum zamanı bebeğini kaybetti , normal doğumu beklerken öldü bebeği. Gerçi hala daha içiyor sigara.
Sigara strese çözüm diil , onun yerine kuru yemiş ye :KK39:

o kadar zordayimki birakmak nasil istiyorum surekli kabak çekirdeği elimde ama esim yanimda.iciyo kokusu geliyi dayanamiyorum zaten pazartesi doktora gidecegiz keeseye bakmak icin o sirada orgu icin malzeme alcam en iyi o biraktirir bana

Canım ne güzel yazmışsın ya maşallah .. Gerçekten bulunduğumuz durumun kıymetini bilmeliyiz. Bir çok insan senelerce bebek olması için uğraşıyor ne acılar ne stresler çekiliyor biz elimdekinin kıymetini bilmeliyiz Rabbim bizi böyle güzel bir hediyeyle şereflendirdi çok şükür. Ve rızkı veren Allah buna da tam olarak inanç ve teslimiyet lazım. Bende işten ayrıldım işsizim eşimde aynı şekilde işi sallantılı ne olacagı belli değil ama cocuk olmasını bayadır istiyorduk olunca da Rabbim bu bebğin rızkını da gönderecektir inşallah die düşündüm hep ve inşallah Bebişlerimizi kucagımıza aldığımızda Allah bize hayırlı kazanç kapıları açacaktır ..
Aynı durumdayız demek canım... Allah bize yardım edecektir mutlaka inancım tam

Kızlar slm .çok endişeli bir şekilde yardım istiyorum Lütfen fikri yada tecrübesi olan varsa cwp versin :KK43: sun hastanede 10 gün önce Dr benden toxoplazma testi istemişti ve sonuç sınırda çıktı. Kendi doktorum buna karar veremeyecegini ve devlet hastanesine sevk etti.devlet hastanesine gittiğimde uzman Dr tekrar bir ayrıntıli test istedi ptesi günü çıkacak sonucu. Sıkıntılı bir durum olabilir mi dedim evet olabilir tabiki dedi.:KK43: toxoplazma nin sınırda çıkması nasıl yorumlanır %53 yazıyordu tahlilde

Canım sana da geçmiş olsun çok. 50d kadro tipi mi sebep oldu işten ayrılmana?
Yok Can'ım ben vakıf üniversitesindeydim. 10 yıldır çalıştığım ikinci evim olan kampüsten ayrılmak durumunda kaldım. Ne benim ne de üniversite yönetiminin hatası var. Şartlar öyle gerektirdi diyelim

Kızlar slm .çok endişeli bir şekilde yardım istiyorum Lütfen fikri yada tecrübesi olan varsa cwp versin :KK43: sun hastanede 10 gün önce Dr benden toxoplazma testi istemişti ve sonuç sınırda çıktı. Kendi doktorum buna karar veremeyecegini ve devlet hastanesine sevk etti.devlet hastanesine gittiğimde uzman Dr tekrar bir ayrıntıli test istedi ptesi günü çıkacak sonucu. Sıkıntılı bir durum olabilir mi dedim evet olabilir tabiki dedi.:KK43: toxoplazma nin sınırda çıkması nasıl yorumlanır %53 yazıyordu tahlilde
Toxoplazma negatifse dikkat edeceğiniz şeyler bar pozitif olduğu halde de pek şok şey daha rahat endişelenmeyin. Negatife çiğ et dokunmayın Çıplak elle, kedi köpek dışkısından uzak durun hatta kedi köpekten de uzak durun. Sosis salam sakatat kokoreç midye gibi gıdalardan uzak durun. Netliğe kavuşur kavuşmaz doktorunuz önerilerde bulunacaktır.

Kızlar adet olacak gibi sancılarım oluyor 5 sn olup geçiyor ve çok korkutucu bu neden oluyor.
Canım hiç korkma hepimizde oldu benim ağır en şiddetli ağrı yaşayanlardanım ağladım nefesim kesildi iki gün yatakta kıvrandım. Rahim kasılarak büyüyor birtanem ağrıların Zaman'la azalacak seyrelecek ama bitmeyecek mümkün mertebe sırtüstü uzan ayaklarını dik uzan

Canım hiç korkma hepimizde oldu benim ağır en şiddetli ağrı yaşayanlardanım ağladım nefesim kesildi iki gün yatakta kıvrandım. Rahim kasılarak büyüyor birtanem ağrıların Zaman'la azalacak seyrelecek ama bitmeyecek mümkün mertebe sırtüstü uzan ayaklarını dik uzan
Can'ım daha önce 1 kimyasal gebelik geçirdim ondan çok korkuyorum ben bu gebeliğimi baya Bi erke öğrendim adetime 6 gün kala öğrendim 4 gün kala sonuç aldım:) şimd 3 gün var sonucum 65.88 çok korkuyorum o yüzden pazartesi kontrol bar

Can'ım daha önce 1 kimyasal gebelik geçirdim ondan çok korkuyorum ben bu gebeliğimi baya Bi erke öğrendim adetime 6 gün kala öğrendim 4 gün kala sonuç aldım:) şimd 3 gün var sonucum 65.88 çok korkuyorum o yüzden pazartesi kontrol bar
Canım hiç korkma aklına kötülük şeyler getirmek yasak ben de adetime altı gün kala öğrendim değerim 21 di düşün minnacıktı. Öğrendiğim günün akşamı bu sancıları çekince dedim tamam gidiyor sonra korkuyla bekledim iki gün sonra değerim iki katına çıkmadı 36 oldu ayrı bir üzüntü daha yaşadım ama sonra mücadeleci miniğim tutundu Ağrı'lar artarak devam etti baktım değerler katlıyor yükseliyor ben de Ağrı'ları sineye çektim bu arada sonradan güleceğim şeyler de yaptım çok Ağrı'm olunca alıp idrar testi yapıyordum Ağrı'm azalınca korktum aacaba dedim bir şey mi oldu bu endişeler insanın yakasını bırakmıyor.

Canım hiç korkma aklına kötülük şeyler getirmek yasak ben de adetime altı gün kala öğrendim değerim 21 di düşün minnacıktı. Öğrendiğim günün akşamı bu sancıları çekince dedim tamam gidiyor sonra korkuyla bekledim iki gün sonra değerim iki katına çıkmadı 36 oldu ayrı bir üzüntü daha yaşadım ama sonra mücadeleci miniğim tutundu Ağrı'lar artarak devam etti baktım değerler katlıyor yükseliyor ben de Ağrı'ları sineye çektim bu arada sonradan güleceğim şeyler de yaptım çok Ağrı'm olunca alıp idrar testi yapıyordum Ağrı'm azalınca korktum aacaba dedim bir şey mi oldu bu endişeler insanın yakasını bırakmıyor.
Bende şu an aynı durumdayım Can'ım evdeki idrar testlerini yapıyorum koyulaşıyormu diye çöl şükür koyuluk devam ediyor :) ama bu sancılar beni korkutuyor ama inşallah dediğin givi olur Can'ım o kadar hafta nasıl sabrettin erken öğrendim diye o kadar kızıyorum ki kendime

aynen ben israr ettim folik asit icin iyi yazim dedi . salak sigara kullaniyorum hic sormadi bile sigara iciyonmu diye bide kadin doktoru salak ona nasil kendimi emanet etcem. kac gundur esimle aram iyice bozuldu onun yuzunden neymis agrilarim normal. salak insan ilk hamilelik bu ben ne bilim basima ne gelecek

Hiç hoşlanmadım canım. Soru üstüne soru sorması gerekirdi sana. Hemde folik asidi havada karada yazması gerekir. Benim gittiğim dr folik asit kullaniyorsundur herhalde demişti. O kadar kesin birşey yani. Kıyamam ya. Esinin seni anlamasi ve senin kendini iyi hissetmen için iyi bir dr araştır bence canım.

ay bende 5 gün önceden öğrendim ya erken öğrenmek istemiyordum aslında şimdi pazartesiyi iple çekiyorum
duruyor mu gitti mi diye hep düşünüyorum ağrım olunca tamam burdasın diyorum ağrım olmayınca da ay noldu falan oluyorum testlerin sonunu getirecem pazartesiye kadar bende sanırım ahahahah :KK70:

ay bende 5 gün önceden öğrendim ya erken öğrenmek istemiyordum aslında şimdi pazartesiyi iple çekiyorum
duruyor mu gitti mi diye hep düşünüyorum ağrım olunca tamam burdasın diyorum ağrım olmayınca da ay noldu falan oluyorum testlerin sonunu getirecem pazartesiye kadar bende sanırım ahahahah :KK70:
Can'ım aynı durumdayız şu an :) benimde pazartesi randevum var hcg değerime bakılacak

X