2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kolay bir hayatın yok belli, Allah yardımcın olsun. Ama lafı eğip bükmeden söyleyeceğim o bebeğe kıyarsan sen bir katilsin. bu yaşadıklarının hiç biri katil olmak için sebep değil. Ayet var rızık korkusuyla evlatlarınızı öldürmeyin diye.
Ayrıca Allah sana Nasıl bir hediye vermiş farkında değilsin. Ben ve bir çok arkadaşım gibi hastane kapılarında, ilaçla tedaviyle hamile kalsan bunu aklından geçiremezdin. Ben de işimi kaybettim çok yeni. Eşimin işi de çok sıkıntılı durumda. Ama inanıyoruz ki bu bebek Allah'ın lütfu ve O bize bir yol gösterecek.
Çare Allah'ın verdiği güzelim hediyenin canını alıp günaha batmak ve bir ömür vicdan azabıyla yaşamakta değil. Çare Allah'a sana bir yol göstermesi için dua edip tevekkül etmekte. Kainat O'nun. İsterse eşini de anneni de bir yola koyar. Yeter ki sen O'ndan yüz çevirme.
Tekrar söylüyorum katil olursun, net!

Canım ne güzel yazmışsın ya maşallah .. Gerçekten bulunduğumuz durumun kıymetini bilmeliyiz. Bir çok insan senelerce bebek olması için uğraşıyor ne acılar ne stresler çekiliyor biz elimdekinin kıymetini bilmeliyiz Rabbim bizi böyle güzel bir hediyeyle şereflendirdi çok şükür. Ve rızkı veren Allah buna da tam olarak inanç ve teslimiyet lazım. Bende işten ayrıldım işsizim eşimde aynı şekilde işi sallantılı ne olacagı belli değil ama cocuk olmasını bayadır istiyorduk olunca da Rabbim bu bebğin rızkını da gönderecektir inşallah die düşündüm hep ve inşallah Bebişlerimizi kucagımıza aldığımızda Allah bize hayırlı kazanç kapıları açacaktır ..

Ay ne aptal kadin ve doktormuş o.
Valla ben kadın dr istemiyorum. Erkek dr araştırdım hep. Eşime de dedim kadın dr hoşlanmıyorum. Bikmisliklari var. Çok ilgili değiller. Gerçekten de şöyle bir baktım erkek dr lar daha ünlü kadin doğumda. Geçen hafta rastgele bir kadın dr à gittim aptal sorduğum soruyu bile anlamadı. Bir tane bile test yapmadı.

Sende seni iyi anlayacak bir dr ile olmaya çalış canım. Çünkü anladığım bu dönemde dr ile iletişim çok önemli

aynen ben israr ettim folik asit icin iyi yazim dedi . salak sigara kullaniyorum hic sormadi bile sigara iciyonmu diye bide kadin doktoru salak ona nasil kendimi emanet etcem. kac gundur esimle aram iyice bozuldu onun yuzunden neymis agrilarim normal. salak insan ilk hamilelik bu ben ne bilim basima ne gelecek

Evet ortak telaşlar sevinçler keseyi ortalama beşinci haftada görüyoruz. Kalp atışı için 6. Haftadan sonraki günlerde duyabilirsiniz. Ben 6+2 de hem keseyi hem minik bebeğimi hem de kalp atışlarını gördüm doktor 15 saniye kalp atışlarını da dinletti. Darısı başınıza
amin canım inşallah bizde tez zamanda yaşarız

Canım ne güzel yazmışsın ya maşallah .. Gerçekten bulunduğumuz durumun kıymetini bilmeliyiz. Bir çok insan senelerce bebek olması için uğraşıyor ne acılar ne stresler çekiliyor biz elimdekinin kıymetini bilmeliyiz Rabbim bizi böyle güzel bir hediyeyle şereflendirdi çok şükür. Ve rızkı veren Allah buna da tam olarak inanç ve teslimiyet lazım. Bende işten ayrıldım işsizim eşimde aynı şekilde işi sallantılı ne olacagı belli değil ama cocuk olmasını bayadır istiyorduk olunca da Rabbim bu bebğin rızkını da gönderecektir inşallah die düşündüm hep ve inşallah Bebişlerimizi kucagımıza aldığımızda Allah bize hayırlı kazanç kapıları açacaktır ..
Sonuna kadar haklısın. Bende bu şekil yazdım belki daha sert ama sonra sildim. İnsanları yargılayamam ama bu bi cinayetir. Allah verdiği canın rizkini da verir.

aynen ben israr ettim folik asit icin iyi yazim dedi . salak sigara kullaniyorum hic sormadi bile sigara iciyonmu diye bide kadin doktoru salak ona nasil kendimi emanet etcem. kac gundur esimle aram iyice bozuldu onun yuzunden neymis agrilarim normal. salak insan ilk hamilelik bu ben ne bilim basima ne gelecek
Hangi hastane de bu dr
Devlet mi ozel mi

Bende 6+4 de kalp atışları için gitmiştim. Dr kalp atışları gözüküyor dedi ekrandan pıt pıt atan şeyi gösterdi ama dinletmedi.acaba makinası mı eskiydi bidahakine duyabilecekmiyim

Canim benim doktorum bilerek dinletmedi 6+6da.makinasi da gayet iyiydi.bu zamanlar bebek icin riskli sonra dinleteyim simdi dinletsem gümbür gümbür atiyor kalbi ama gerek yok rahatsiz etmeyelim dedi

Kilim ve tohum Kilim ve tohum Canımcım sana birşey sorucam ? Sen bilgilisin bu konularda.. Ceviz badem fındık yemek günlük folik asit ihtiyacımı karşılar mı ? :KK64:
Canım kırmızı mercimek ceviz kabuklu fıstık yeşil yapraklı sebzeler folik asitin zengin olduğu besin kaynakları. Eğer bulantın artıyor hiç
İçemiyorsan bunlara yönel en mühimi de ilk aylarda omega3 içerikli deniz balıkları ve ceviz. Benim doktorum bulantı yaparsa kendini zorlama zaten vücudunda folik asit depon dolu dedi.

X