2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
herkese ıyı aksamlar.aksam test yaptım ve cıft cızgıyı gordum fakat testım 3 sene onceden kalma ve o zaman ovulasyon testı ve gebelık testı almıstım hangısı oldugu yazmıyor yanı yaptıgım test gebelık de olabılır ovulasyon da ama sonucta cıft cızgı cıktı.gecen aylarda yapmıstım tek cıkmıstı.buyuk ıhtımal hamıleyım ve cok heyecanlıyım.yarın ılk ısım nobetcı eczane bulup gebelık testı almak olacak.kesınlesırse ınsallah her daım bende burdayım artık.hepınıze sevgılerrrrr

herkese ıyı aksamlar.aksam test yaptım ve cıft cızgıyı gordum fakat testım 3 sene onceden kalma ve o zaman ovulasyon testı ve gebelık testı almıstım hangısı oldugu yazmıyor yanı yaptıgım test gebelık de olabılır ovulasyon da ama sonucta cıft cızgı cıktı.gecen aylarda yapmıstım tek cıkmıstı.buyuk ıhtımal hamıleyım ve cok heyecanlıyım.yarın ılk ısım nobetcı eczane bulup gebelık testı almak olacak.kesınlesırse ınsallah her daım bende burdayım artık.hepınıze sevgılerrrrr
Testte lh yazıyorsa ovulasyon hcg yazıyorsa gebelik testi. Adetin ne kadar geçti?

merhaba hanimlar, bir aksilik olmazsa bende nisan ayi annesi oluacam.. yalniz biraz kaygiliyim bu ikinci gebeligim. ilkine göre nerdeyse hicbir belirti yok.. oysa ilkinde 4 . hafta sonu bütün belirtlier baslamisti... suan 5+4 olmama ragmen hafif kasik agrisi didinda birsey yok.. yurtdisinda oldugum icin 7. haftadan önce kabul etmiyorlar.. sizce ters gide biseymi var ... cevap verirseniz sevinirm ...

Herkesin karakteri ayri. Bu senin hayatin o kadar mudehale etmesi yanlis. Esin evde baksa zaten eve maddi katkisi yok demistin galiba. Olmaz mi? Kiyma karnindaki melege. Dualarim seninle
Daha neler neler. Kısaca özet geçtim. Daraltıyor beni. Senin bu evde bir fonksiyonun yok diyor bana. Mecburiyetini kullanıp neler yapıyor

Testte lh yazıyorsa ovulasyon hcg yazıyorsa gebelik testi. Adetin ne kadar geçti?

hımm bılmıyordum onu hemen bakıcam.adetım cok duzensızlestı gecen sene spral taktırmıstım cıkardıktan sonra cok bozuldu ocak ayında da sadece 1 ay hap kullandım o da bozdu sanırım.gectıgımız aylarda 43 gunde bır oluyordum.2 aydır duzenlı.hazıran 18 ve temmuz 17 sınde oldum.yanı sat 17 temmuz.aslında 1 hafta daha baklayıp yapacaktım ama dayanamadım evde de olunca :oops:

mehmetelif mehmetelif keşke o zaman herseyi annenle konuşup oyld ikinciye karar verseydiniz annenle konuşmadan onun yerine karar vermek de iyi olmamiş işte inşallah yanlış kararların cezasını o suçsuz melek çekmez.
Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin. Hep hayırlısı ise olsun diye dua ettim. Rabbim bir kapı açar inşallah. Ne zaman anıl söyleyeceğim konusunda da kararsızım

of offf LH yazıyormus.ınsallah dogru sonuc vermıstır ınsallahhhhhh.gebelık cıkmazsa buyuk hayal kırıklıgı yasıycam.aksı gıbı yarın da pazar ara kı nobetcı eczane bul

bu arada tesekkur ederım bılmedıgım bıseyı ogrendım.10 kadar ovulasyon testı varmıs hıc gebelık testı kalmamıs

hımm bılmıyordum onu hemen bakıcam.adetım cok duzensızlestı gecen sene spral taktırmıstım cıkardıktan sonra cok bozuldu ocak ayında da sadece 1 ay hap kullandım o da bozdu sanırım.gectıgımız aylarda 43 gunde bır oluyordum.2 aydır duzenlı.hazıran 18 ve temmuz 17 sınde oldum.yanı sat 17 temmuz.aslında 1 hafta daha baklayıp yapacaktım ama dayanamadım evde de olunca :oops:[/QUOTE ]

bak bakalım testte ne yazıyor. Ovulasyon testleri erken gebelik testi olanaktan kullanılıyor. Oğlumu öyle öğrenmiştim

Daha neler neler. Kısaca özet geçtim. Daraltıyor beni. Senin bu evde bir fonksiyonun yok diyor bana. Mecburiyetini kullanıp neler yapıyor

Bu kadar ofke neden? Gecmiste buyuk bisey mi yasandi da boyle yapiyor. Yoksa gercekten cok anlamsiz yaptigi. Bir anne evladina neden boyle davransin. Insallah esinin isi birden duzelir de sende evinde cocuklarinla olursun. Allah kimseye muhtac etmesin. Kucuk bebegi durumun olsa da bakiciya vs birakamazsin ben guvenemezdim. Calisiyorum mecbur annem bakacak.

Seni çok iyi anlıyorum. Insan hem inanmakta zorluk çekiyor hemde herseyin yolunda olduğuna emin olmak istiyor.

Kafanı yormamaya çalış canım. Bol bol şükret ve dua et. Ve inan herseyin yolunda olduğuna. Ben hiç olumsuz dusunmeyecegim diye çıktım yola. İlk günleri öyle geçirdim. Emindim. Ama geçen hafta eşim bir haber verdi. Bir akrabanın 11. Ayda kalbi durmuş. Mahvoldum. Görümcem söyleme demiş ama benimki dayanamadı bana söyledi.

Aklına kötü şeyler getirme.
Yok kötü şeyler getirmiyorum ama insan az panik oluyor . Erken öğrendiğim için zaman geçmiyor

mehmetelif mehmetelif Yaşadıkların zor ama ne olursa olsun bebeğine kıyma. Belki de bu senin imtihanın ve doğruyu yaparsan herşey düzelecek. Bir de böyle düşünmeye çalış. Bak bu bebişler Allah'ımın mucizesi hepimize ki gebe kalmanın zorluğunu da biliyorum diyorsun. Ben hiçbir annenin çocuğuna karşı sevgisiz olabileceğini düşünemiyorum. belki Zaman'ında onun istemediği bir hayatı seçtiğiniz için sonuçlarına kendinizin katlanmanızı istiyordur ama emin ol sana birşey olsa ilk içi acıyan annen olur. Fevri hareket etmemeni, sabretmeni ve bol bol dua et. Başkalarına kızıp bebişine kıyma sakın...Allah yardımcın olsun...

Yazdığımı anlamışındır inşallah

hahaha hakkaten ne yazmısım ben oyle.sankı dusunduklerımı bılıyosunuz gıbı yazmısım.kafam bır mılyon oldu valla ya heyecandan. soyle demek ıstedım.tesekkur ederım cunku lh nın ovu testı oldugunu bılmıyordum ogrenmıs oldum.3 sene once 20 ovu 5 gebelık testı almıstım ve goruntulerı aynıydı ve ben hepsını karıstırmıstım lh nın de anlamını bılmeyınce hangısı ovu hangısı gebelık ısıme pek yaramıyordu.neyse kı ogrendım ve evde hala 10 kadar ovu testım varmıs

Bu kadar ofke neden? Gecmiste buyuk bisey mi yasandi da boyle yapiyor. Yoksa gercekten cok anlamsiz yaptigi. Bir anne evladina neden boyle davransin. Insallah esinin isi birden duzelir de sende evinde cocuklarinla olursun. Allah kimseye muhtac etmesin. Kucuk bebegi durumun olsa da bakiciya vs birakamazsin ben guvenemezdim. Calisiyorum mecbur annem bakacak.
Ben sorgulamıyorum artık nedenini. Çok sorguladı. Daha anlamadığım çok şey var. Bende bakıcı istemiyorum. Babam onları gönderirsem bana para göndereceğini söyledi. Para göndermeyi ev tutun kendinize diyorum. İnşallah ikna olurlar

Ben bebeği aldıracağım kızlar hepinize hayırlı hamilelikler
Deliii manyak mısın sen nasılsın iyisindir umarım. Bak ben sana söylüyorum bu günlerde geçecek. .o anan olacak karı seni bebeğin den ayırmak için. Bebeği aldırmak için böyle yapıyor. İnadına dogur evinde otur. Kocan olacak şerefsiz size baksın. Cnm rızkını Allah verecek. Sakin ol şampiyon.

mehmetelif mehmetelif bu arada sıkıntılı bır durumunuz var sanırım.gecmıs mesajlara baktım bıraz ama bulamadım.her neyse sıkıntınız Rabbım kolaylık versın onunuzu yolunuzu bahtınızı acsın ınsallah.Allah yar ve yardımcınız olsun

mehmetelif mehmetelif Yaşadıkların zor ama ne olursa olsun bebeğine kıyma. Belki de bu senin imtihanın ve doğruyu yaparsan herşey düzelecek. Bir de böyle düşünmeye çalış. Bak bu bebişler Allah'ımın mucizesi hepimize ki gebe kalmanın zorluğunu da biliyorum diyorsun. Ben hiçbir annenin çocuğuna karşı sevgisiz olabileceğini düşünemiyorum. belki Zaman'ında onun istemediği bir hayatı seçtiğiniz için sonuçlarına kendinizin katlanmanızı istiyordur ama emin ol sana birşey olsa ilk içi acıyan annen olur. Fevri hareket etmemeni, sabretmeni ve bol bol dua et. Başkalarına kızıp bebişine kıyma sakın...Allah yardımcın olsun...
Gözümde de gönlümde de yoksun pislik diyen hastyım diye kıvrandıktan sonra eşim doktora götürüyorum deyince birşeyi yok onun geçer diyen bir annenin içi acıyacağını sanmam. Amin teşekkür ederim. Sizde dua edin inşallah

Deliii manyak mısın sen nasılsın iyisindir umarım. Bak ben sana söylüyorum bu günlerde geçecek. .o anan olacak karı seni bebeğin den ayırmak için. Bebeği aldırmak için böyle yapıyor. İnadına dogur evinde otur. Kocan olacak şerefsiz size baksın. Cnm rızkını Allah verecek. Sakin ol şampiyon.
Annemle olan sıkıntıları biliyorsun az çok sen canım. Dua et bana sağol

mehmetelif mehmetelif bu arada sıkıntılı bır durumunuz var sanırım.gecmıs mesajlara baktım bıraz ama bulamadım.her neyse sıkıntınız Rabbım kolaylık versın onunuzu yolunuzu bahtınızı acsın ınsallah.Allah yar ve yardımcınız olsun
Amin teşekkürler. Sıkıntılarının ve hamileliğin verdiği stresle bebeği aldırmayı düşündüm ama arkadaşlar destek oldu sağolsunlar. Dualarınızla iyi olacak inşallah

X