2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bırakır. Annemi tanıyorum

Canım tüm yazdıklarını okudum. Annen ile gecmişten gelen sorunlar var belli. Sebep ne bilmiyorum. Ama aynı evde yaşamak da kolay değil. Insan boşandıktan sonra bile yasayamazken tekrar aile ile.

Kusura bakma haddime değil de annen bu ağır lafları durup dururken mi etti. Yoksa senin de ona karşı kırıcı sözlerin oldu mu. Nihayetinde bir anne çünkü. Belki canını yakan birseyler vardır. Belki bilerek değil bilmeden olan şeyler. Sende annesin çünkü. Annelik merhamettir. O kadar da kötü ve gaddar değildir değil mi. Biraz empati yaparsan belki çözersin. Yanlis anlama seni suclamiyorum. Ama hepimizin annelerimize karşı bilerek yada bilmeden saygısızlık ettiğimiz olmuştur.

hayırlı doğumlar kızlar. bnde 2016 şubat annesiyim. elimde çok severek okuduğum iki kitap var. ayşe önerin hamileik doum ve bebek bakımı, 0-6 ay için bebeğimle oynuyorum kitapları. ikisini 25 e kargo bedava almak isterseniz görüşebiliriz :)

Bende 6+4 de kalp atışları için gitmiştim. Dr kalp atışları gözüküyor dedi ekrandan pıt pıt atan şeyi gösterdi ama dinletmedi.acaba makinası mı eskiydi bidahakine duyabilecekmiyim

Bende 6+4 de kalp atışları için gitmiştim. Dr kalp atışları gözüküyor dedi ekrandan pıt pıt atan şeyi gösterdi ama dinletmedi.acaba makinası mı eskiydi bidahakine duyabilecekmiyim
Canım muhtemelen makinesi eskidir çünkü aynı tarihte ben duydum duyulur yani tabi önemli olan attığını görmen.

merhaba kızlar :) bende bebişimin olacağını yeni öğrendim mayıs annesi görünüyorum ama nisan gibi goğabilir mi bilmiyorum
Hoşgeldinnnn canım nisan da olabilir senin günün hemen Mayıs'ın başı. Hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Rahat bir gebelik süreci geçirirsin İnşallah

Hoşgeldinnnn canım nisan da olabilir senin günün hemen Mayıs'ın başı. Hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Rahat bir gebelik süreci geçirirsin İnşallah
inşallah canım. sizler keseyi kaçıncı haftada gördünüz kalp atışlarını kaçıncıhaftada duydunuz :) kafamda deli sorular

Ben 7+0 da duydum cnm , 8. 9. haftada bile duyanlar var , kesinlikle stres yapma , gördüysen duyacaksın inşAllah :KK16:

Kızlar vakıma ultrason bir zararı yoktur dimi. Dün dr içinde şüphe kalmasın istersen yapalım dedi. Ben nerdeyse her hastama yapıyorum dedi. Erken takip edebiliyorum dedi. Tüp bebekleri özellikle dedi. Gitmeden önce çok kararlı idim. Ama kese icinde bebeği göremeyince korktum. Vajinal baktı. Bebeği de gördük kalp atışlarını da duyduk.

inşallah canım. sizler keseyi kaçıncı haftada gördünüz kalp atışlarını kaçıncıhaftada duydunuz :) kafamda deli sorular
Evet ortak telaşlar sevinçler keseyi ortalama beşinci haftada görüyoruz. Kalp atışı için 6. Haftadan sonraki günlerde duyabilirsiniz. Ben 6+2 de hem keseyi hem minik bebeğimi hem de kalp atışlarını gördüm doktor 15 saniye kalp atışlarını da dinletti. Darısı başınıza

Evet ortak telaşlar sevinçler keseyi ortalama beşinci haftada görüyoruz. Kalp atışı için 6. Haftadan sonraki günlerde duyabilirsiniz. Ben 6+2 de hem keseyi hem minik bebeğimi hem de kalp atışlarını gördüm doktor 15 saniye kalp atışlarını da dinletti. Darısı başınıza
A super ozaman belki ben haftaya pitpitlarida duyabilirim :-)

Kızlar çok ilginç bir olayla karşı karşıyayımm. Her 100 hamilenin sadece 5 inin başına geliyormuş bu olay ve malesef çözümü yok :cry:
Afedersiniz ağzımda aşırı tükürük toplanıyor ve yutamıyorumm. Hem de anında , saniyeler içinde.
Elimde pet bardakla dolanıyorum ve sürekli tükürüyorumm.
Neden olduğu bilinmiyor ve çözümü yok. Kiminin 4-5 ayda bitiyormuş , kiminde 9 ay sürüyormuş doğuma kadar.
Napıcam ben böyle ? Dışarı bile çıkamam artık bu halde :cry:
Cnm gecmid olsun hic duymadim ben ya

X