2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Yok canım özele gittim bir hafta sonra aradılar şaşırdım hatta ilk muayneyi sordular tahlilleri hatırlattılar her hafta arayacağım sizi dediler

Kompleksliler gerçekten. Ben girerken odasına , özele gittiğimi söylemedim. Ne tansiyonuma baktı. Ne kiloma baktı. Gerçekten hiç bişey sormadı bile bana . Dertleri ne anlamıyorum zaten bakmak istemiyor ki.
Valla canım aynen banada hiç sormadılar hatta tahlilleri ben hatırlattım tamam yapalım dediler

can
canim dokyora gittigimde solemistim salak kadin normal olabilir onemli degil dedi esimin yaninda. simdi bisi dedigimde olabilir normal diyo

Aslında bu sene tatile gitmesek bile olur ama bi yandan da gitmek istiyorum. Çünkü eşimle başbaşa geçireceğim son tatil olacak. Bundan sonra yanımızda hep bir minnak olacak ve ilgi isteyecek.

Ya bende aslında gitmesem de olur diyorum bi yandan ama diğer yandan da evlilik yıldönümümüz eşim o yüzden öyle bi plan yapmış yani öyle özel bigün olduğu için de ertelemek istemiyorum yani 4-5 aydan sonrası da kışa denk gelecek napıcagımı şaşırdım yani iyice gitmeyi hem istiyorum hem istemiyorum korkuyorum sizce napmak lazım ya

Ay ne güzel ya bende öyle evde sürekli oturan biri değilim çok şükür bi sıkntı olmadı ama insan tedirgin oluyo . 9 saati nasıl geçirdiniz yolda intte biraz araştırdım da saat başı 10-15 dk lık molalar verilmeli falan yazıyordu .

Benim de çok erken başladı , adetim geçer geçmez , şimdilerde daha da şiddetlendi , Allah yardımcımız olsun

Valla ne olacak vilmiyorum ben işi biraz inada bindirdim ama bakalım ne olacak bebeğim için şuanlık tartışmalara son verdik bu aradada eşim biraz daha mantıklı hareket die düşünğyorum bakalım cinsiyetten sonra bizi neler bekliyor

Ay ne güzel bende böyle eş istiyorum karışmasın bişeye . Aslında benim eşimde hiç bişeye karışmaz ben ne dersem sen bilirsin nasıl istersen öyle olsun der şuana kadar hiç tartışmamız olmadı hep benim istediklerim de oldu yani ilk defa benimle inatlaşıyor o daha da çok zoruma gidiyor yani ilk defa böyle bi inatlaşma yaşadığmz için nasıl davrnacagımı da bilemiyorum artık sonuç ne olack merakla bekliyorm

İlk defa inatlaşıyorsa hele sen hiç inatlaşma bence. Bunun için birbirinizi üzmenize gerek yok. Çift isim koyun olsun bitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…