2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Çok Tşk ederim Allah razı olsun inş hepimiz sağlık sıhatle alalım kucağımıza ☺️

Yok bitanem 7 yaşında ve 5 yaşında iki oğlum var

Ya ben çok korkuyorum da ondan sordum ilk hamileliğim ve daha dikan testi bile yaptıramadım :KK43:
Pazartesiyi iple çekiyorum doktor ne diyecek çok merak ediyorum. Bu arada 4+3 olacak benim hesabıma göre kese görünür mü ?

Ya ben çok korkuyorum da ondan sordum ilk hamileliğim ve daha dikan testi bile yaptıramadım :KK43:
Pazartesiyi iple çekiyorum doktor ne diyecek çok merak ediyorum. Bu arada 4+3 olacak benim hesabıma göre kese görünür mü ?
Can'ım görünmeyebilir sıkıntı yapma genelde 5 haftalık falan kese gözüküyor 7-8 haftada kalp atışı duyuluyor bende yarın kan vericem tekrar inş düzgün Yüksel'ir

Can'ım görünmeyebilir sıkıntı yapma genelde 5 haftalık falan kese gözüküyor 7-8 haftada kalp atışı duyuluyor bende yarın kan vericem tekrar inş düzgün Yüksel'ir
İnşallah herşey yolunda olsun da beklemeye razıyım :)
Kızlar yeni başka Dr dan çıktım miniğimi gördüm kalp atışlarını da gördüm çoookkk şükürrr hemde karından kesinlikle tek Dr la iş yapmayın iki de Görsün her daim
Süper yaa çok sevindim senin adına :)

Kızlar Dr dan çıktım 6+0 kalp atışlarını duyamadık normal mi çok korkuyorum

Canım normal tabi ki hiç endişe etme ben 6. Hafta da kesem bile çok zor göründü 8. Hafta da kesin duyulur diyolar bende 8. Haftada gidicem işte inşallah kalp atışları için . İçin rahat olsun canım 2 hafta daha bekle :emir_bebek:

Kızlar yeni başka Dr dan çıktım miniğimi gördüm kalp atışlarını da gördüm çoookkk şükürrr hemde karından kesinlikle tek Dr la iş yapmayın iki de Görsün her daim
Gozunaydin canim doktor hastane ultrason aleti cok onemli.cok iyi secmej gerekiyor onu anladim.

Gozunaydin canim doktor hastane ultrason aleti cok onemli.cok iyi secmej gerekiyor onu anladim.
Kesinlikle canım ben ilk doktorumdan çıktı çok kötü oldum hemde çok sonra kahvaltı yaptık başka bir Dr gitmeye karar verdim gittik ve bebeği de gördüm kalbini de içime su serpildi yoksa 2 hafta zor dayandırdım 1 saat içinde aldım iki haberi de kesinlikle bir Dr iyi birşey demezse ikincisine mutlaka gidin hatta farklı hastahane olsun mümkünse

Kızlar çok ilginç bir olayla karşı karşıyayımm. Her 100 hamilenin sadece 5 inin başına geliyormuş bu olay ve malesef çözümü yok :cry:
Afedersiniz ağzımda aşırı tükürük toplanıyor ve yutamıyorumm. Hem de anında , saniyeler içinde.
Elimde pet bardakla dolanıyorum ve sürekli tükürüyorumm.
Neden olduğu bilinmiyor ve çözümü yok. Kiminin 4-5 ayda bitiyormuş , kiminde 9 ay sürüyormuş doğuma kadar.
Napıcam ben böyle ? Dışarı bile çıkamam artık bu halde :cry:

Evet canım kendi doktoruma gittim sadece koca bir kese ve içi boş bende göremedim bebeği şaşırdım neyse kahvaltıya gittik eşimde ben beraber bir vaziyette bu defa da olmadı dedim boş gebelik kesin artık die düşündüm sonra kahvaltı bitti ben başka Dr gidecem dedim içimin rahat olması Lazım dedim farklı hastahaneye gittim Dr hiç birşey demeden uzandım de baktı bende gördüm bebeği hatta canlanmış dedi kalp atışını da dinleyelim dedi çok az da olsa dinledik çok şükür Rabb'ime hepinize nasip etsin kalp atışını duymayı inşallh

X