2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
iyi akşamlar kızlar bugün bnmde misafirim vardı üstelik 1-2saat öncesinde haberim oldu.dün küçük ev süpürgesiyle süpürmüştüm allahtan evi yoksa çok fenaydı durumum şikayetlerim de geçti çok şükür vücudum uyum sağladı artık sanırım gebeliğe

kizlar cok moralim bozuk. surekli uykjm geliyo ve halsiz oluyorum hemen yoruluyorum ve agir is yapamiyorum diye esim soyleniyo. sanki hamilelik bole oluyo eskiler koyde ne yapiyorlardi deyip duruyo. konserve hazirladim kis icin olurda midem kaldirmazsa dolabimda hazir seyler bulunsun diye ne gerek varmis durumu anlatiyorjm ben yapamazsam sana kolay gelir bole diyorum ben anlamam yine sen yapacan diyo allahin okuzu . ay cok sinirliyim kimse anlamiyo beni

Ay bu sefer benim bulanti fena kizlar yaaaaa...bir tek sabah gevrek yedim o kadar sonra aksamustu bir meyve yedim ondan sonra bulanti bulanti en sonunda biraz once cikardim cikarana kadar bulanti oluyo cikarincada midem bos yaniyo.ne canimin cektigi var ne de bulantiyi kesen bisi

Arkadaşlar kraker tarzı şeyler iyi geliyor demiş denedin mi

Biri esini dolduruyor olabilir mi? En cok anlayis gostermesi gereken donemdesin. Uzme kendini stres yapma zamanla durumu anlar diye dusunuyorum

Canım erkek milleti işte. Annelerini ve eskileri baz alıyorlar. Ama işte p zamanlar bizim gibi sağlıksız beslenme ve sağlıksız bir ortam yoktu bunu unutmuş.

Bugün dr eşimin yanında çok fazla yorulursun. Ağır iş yapma hatta iş yapmamaya çalış. Yorgunluk ve halsizlik bastırınca hemen dinlenmeye başla. Kendini zorlama. Çünkü senin enerjini bebek alıyor bu yüzden enerjinin çabuk tükenmesi normal dedi.

Sende dr à esin ile gidip, doktora kendini yorgun hissettiğini, ne yapman gerektiğini sor. Bu normal mi diye sor. Bırak Dr açıklasın. Ve ne derse desin hiç kendini yorma. En başta kendin ve bebeğin için. Anlayış göstermeli.

Merhaba arkadaşlar Allah nasip ederse bende nisan annesi olucam inş ıkı gun önce ögrendim enteresan şekilde ama geçen eylül ekim ayında dış gebelik geçirmiştim ıkı ay önce rahim filmi çektirdim bugun kan verdim pazar adet olmam gerekiyor sonuç 77.89 çıktı aldı beni panik gene pazar tekrar kan vericem dua edin bizlere Olurmu sağlıkla gelsin inş kuzularımız

kıslar selam, face hesabı acıldı mı acaba? ben kacırmıs olabilirim de :)
bizde yarın gideceğiz miniği görmeye, gerci dr um henuz keseyi görebiliriz ancak dedi ama olsun, o bile mühim :)
benim bu 2. bebeğim, ama yine aynı heyacanı yasıyorum, cok sukur binlerce sukur :)

iyi geceler kızlar bugün bi daha beta hcg verdim sonuçlar şöyle
255.9
482.6
889.7
çok yüksek değiller ama fena da değiller gibi
ayrıca bugün göğüslerim ağrımaya başladı dokunamıyorum
miğde bulanıyor bol bol ama henüz bişey çıkmıyor
hergün farklı bir şey :) ama yinede çok güzelll

dualarım seninle ben de geçtim aynı yollardan bir düşük var bende de. rabbim hayırlısını versin. güzel haberlerini bekliyorum

İlk hamileliğinmiydi dış gebelik canım

Değerlerin gayet güzel canım. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bulantıların erken başlamış inşallah seni çok yormaz. Benim de ilk günden göğüs hassasiyetim mevcut.

Değerlerin gayet güzel canım. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bulantıların erken başlamış inşallah seni çok yormaz. Benim de ilk günden göğüs hassasiyetim mevcut.

amin canım teşekkür ederim. hepimiz sağlıkla alırız inşallah bebişlerimizi kucağımıza.

Masallah de Can'ım aman....Allahım kucağımıza almayı Nasıl et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…