2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar merhaba bende kısmetse Nisa’n annesi olacağım 18 Nisa’n görünüyor ama kız çocuk erken gelir derler. Loğusa gecelik ve pijama alacağım. Uzun kollu mu kısa kollu mu bilemedim :KK43: insan sancı çekerken bunalıp dağlanıyordur
Ben normal doğum yaptım canım, hastanede 1 gun kaldım, tek bir kısa kollu gecelik yetti. Herkes kanaman çok olur 3 takım pijama al yanina demişti. Ama kullanmadım, gecelik çok rahat oldu. Hem hastaneler aşırı sıcak oluyor, gelen giden de çoktu benim. Tabi herkesin doğumu farklı oluyor canım, ortalama bişeyler al yanina.

Kızlar merhaba

Kızım 8 nisan doğumlu geçen ay 4 5 gun süren bir regl yaşadım ilk defa . bu ay henüz birşey yok.

Siz de bu durumlar nasıl düzenli mi düzensiz mi?
13 nisan benim de canım 3 aydır düzenli oluyorum; şükür regl olduğumdan beri kilolar da gitmeye başladı, 2 aydır yüzuklerimi takabiliyorum.

Kızlar oğlum grip oldu
Hiçbişey yeyip içmiyo ne versem kusuyo
Doktor ilaç verdi ama karnı aç yavrumun aç karnına ilaç dokunur mu?
3 gündür perişanız uyku düzenimiz mahvoldu
Çok geçmiş olsun bizde yeni yeni atlatıyoruz kızımda hep kusuyor balğamını atmak için tabii iyi aslında ama gel bize sor evde herşey yıkandı resmen ilaçları kullandık ona rağmen on gündeancak atları ama tam geçmedi hala allah şifa versin bizde komple ek gıdayı kesmişti

Ben uzun kollu almıştım uzun gecelik birde pijama takımı uzun kollu serin oluyor. Çünkü normal olursa çok kan kaybediyor Sun diye düşünüyorum istersen geceliği kısa kollu al üstüne sabahlık olacak çünkü pijama takiminida isteğine gore
Bende öyle karar verdim hatta model beğendim ama şuan 7 aylığım bakalım kilo ne olacak biraz ona bakacağım. Şuna S beden oluyor ama son aylar çok kilo alınıyormuş

Öncelikle sağlıkla al inşallah kucağına yavrunu. Ben 23 nisanda doğum yaptım ve o gün kar yağıyodu :) ama yeni doğmuş bebeğin olucağı için evin hep sıcak olucak ve sürekli emzirmeden terlemeler yaşıcaksın. Bu yüzden penye uzun ve kısa kollu iki takım alırsan işini görür. Kısa kolluda hava serin geldiğinde sabahlık giyersin :) ayrıca sancı çekerken pijamalarla olmucaksın hastanenin verdiği önlükleri giyeceksin canım
Cevabın için teşekkür ederim canım, Rabbim kuzunu sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin. 23 Nisa’n da kar olmasına şaşırdım gerçi artık mevsimler değişiyor :KK43:

Kızlar napıyosunuz bebişleriniz nasıl ♡
Çok sessizleşti burası, kimse yazamıyor vakit bulup..
Biz iyiyiz çok şükür, kızım iki gündür hasta gibi, boğazı burnu dolu arada öksürüyor. Yarın doktora götürücem. 4 tane diş çıkarıyor, iki alttan iki üstten. Bunlar ilk dişlerimiz =) Bayağı bir keyifsiz mutsuz gibi. Bunun yanı sıra bol bol bağırıp çığlık atıyor, bir de herşeyi parmağıyla işaret ediyor gösteriyor bunu nerden öğrendiyse :KK48: O parmak hep havada :KK48: Hala emekleme tutunup kalkma vs yok.

Benim oğlum 10 gündür emekliyor tutunup kalkıyor kanepeden kanepeye geçiş yapıyor oturmayı hiç sevmiyor sürekli ayakta. anne anne deyip duruyor çok hoşuma gidiyor annemlerdeyiz 10 gündür yabancısı olmayan oğlum yabancılara gitmiyor artık aldıklarında annne deyip ağlıyor. Ama hasta olduk burda ikimizde öksürmeye başladı yarın evimize dönüyoruz inşallah. Herkes whatsaptan yazışıyor galiba çok sessizleşmiş bırası

Benim oğlum 10 gündür emekliyor tutunup kalkıyor kanepeden kanepeye geçiş yapıyor oturmayı hiç sevmiyor sürekli ayakta. anne anne deyip duruyor çok hoşuma gidiyor annemlerdeyiz 10 gündür yabancısı olmayan oğlum yabancılara gitmiyor artık aldıklarında annne deyip ağlıyor. Ama hasta olduk burda ikimizde öksürmeye başladı yarın evimize dönüyoruz inşallah. Herkes whatsaptan yazışıyor galiba çok sessizleşmiş bırası

Ay ne güzel anne demeye başlamış maşallah.. Darısı bizim başımıza :KK68:

Size de geçmiş olsun canım. Bebekler hasta olmasın ya, ne kadar zor, çok üzülüyoruz =(
Kızım bu ayına kadar ilk kez hasta oldu, şuan ateşi var, kafası alev gibi =( Ne yapacağını şaşırıyor insan..

Benimde ilk hastalığı şükür ateş olmadı bizde sağlık ocağı nasıl gittinmi ıhlamur ver

Kızlarrr merhaba. Bizde bugün tam 270 günlük olduk. 1.5 aydır emekliyor 2 haftadır da tutunup kalkıyor. Ama tutunarak ilerlemiyor ellerini bırakıyor hemen sonra da düşüyor :) saha anne yok. Arada ağlarken çıkıyor anne :) ama babababa dedede gibi şeyler söylüyor arada konuşmaya çalışır gibi g harfini bastırıyor :) bizde durum bu. Bugün ilk adım arkadaşı aldım ama pek ilgisini çekmedi. Yürütece koymak istemiyorum artık ama mecbur koyucam sanırımçünkü yemek falan yaparken çok düşüyor yoksa. Bizde de durum bu :)

Kızlar napıyosunuz bebişleriniz nasıl ♡
Çok sessizleşti burası, kimse yazamıyor vakit bulup..
Biz iyiyiz çok şükür, kızım iki gündür hasta gibi, boğazı burnu dolu arada öksürüyor. Yarın doktora götürücem. 4 tane diş çıkarıyor, iki alttan iki üstten. Bunlar ilk dişlerimiz =) Bayağı bir keyifsiz mutsuz gibi. Bunun yanı sıra bol bol bağırıp çığlık atıyor, bir de herşeyi parmağıyla işaret ediyor gösteriyor bunu nerden öğrendiyse :KK48: O parmak hep havada :KK48: Hala emekleme tutunup kalkma vs yok.
maşallah 4 diş çok zorlar onlar da ateş yapar canım dikkat et biz yemi atlattık hastalığı şükür öyle kazanacaklar direnç Allah dermansız dert vermesin

Size de geçmiş olsun canım. Bebekler hasta olmasın ya, ne kadar zor, çok üzülüyoruz =(
Kızım bu ayına kadar ilk kez hasta oldu, şuan ateşi var, kafası alev gibi =( Ne yapacağını şaşırıyor insan..
Şimdiki salgında var hep balgam atıyor çocuklar bizim hastalık geçti bu un akıntısı devam ediyor

Kızlar oğluma dua edin neolur kulakları kızarmış hasta olmuştu uçağada binince basınçtan etkilenmiş çok kötü ağladı acile gittik ilaçlarını verdik ama uyuyamıyor ağrıdan

X