2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
23 Kasımdan bu yana 3 cm uzamış, 740 gram almış. Kafa çevresi de 1.5 cm genişlemiş. Dr gelişimine iyi dedi. Haftada bir somon yedir mutlaka dedi. Köy tavuğu bulabilirsen yedir, yoksa şart değil dedi. Herşeyden yedirmeye çalışıyorum, somona da başlicam inşallah =)) Benim kız tuzsuz yemeye çok alıştı, tuzlu bişi tattırayım kesinlikle istemiyor öğürüyor. 1 yaşına kadar böyle yemeklerini ayrı yapıcam, 1 yaşından sonra bakıcaz artık =))

Kızlar oğluma dua edin neolur kulakları kızarmış hasta olmuştu uçağada binince basınçtan etkilenmiş çok kötü ağladı acile gittik ilaçlarını verdik ama uyuyamıyor ağrıdan
Canım beni hostes uyardı bebeğini inerken ve binerken emzir yoksa kulağı ağrır dedi. Hatta ben üzülmüştüm niye giderken söyleyen olmadi diye gelirken öğrendim böyle bir şey.
Zaten belli ediyor bebekler inerken ve yukarı çıkarken çok agliyorlar. Inşallah düzelir canım .

23 Kasımdan bu yana 3 cm uzamış, 740 gram almış. Kafa çevresi de 1.5 cm genişlemiş. Dr gelişimine iyi dedi. Haftada bir somon yedir mutlaka dedi. Köy tavuğu bulabilirsen yedir, yoksa şart değil dedi. Herşeyden yedirmeye çalışıyorum, somona da başlicam inşallah =)) Benim kız tuzsuz yemeye çok alıştı, tuzlu bişi tattırayım kesinlikle istemiyor öğürüyor. 1 yaşına kadar böyle yemeklerini ayrı yapıcam, 1 yaşından sonra bakıcaz artık =))
Maşallah sana ya ne güzel hem tuzsuz yedirebildin hem sallamadan uyumayı ogretebildin. Ben malesef tuzlu da yedirdim sallamadan uyutamiyorum :KK43:

Maşallah sana ya ne güzel hem tuzsuz yedirebildin hem sallamadan uyumayı ogretebildin. Ben malesef tuzlu da yedirdim sallamadan uyutamiyorum :KK43:

Her bebek bir değil işte, onlar da ayrı birer karakter kişilik =) Gerçekten sallanmayı hiç sevmiyor. Kendi kendine uyuyordu ama bu ara diş çıkarttığı için uykuları çok bozuldu uyumuyor artık. Kucağımda uyumak istiyor, kucakta pışpışlıyorum bende. Çok zormuş bu diş çıkarma dönemi, yaşayınca gördüm =(

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamıyordum ama okuyordum a
İsim düştü diye dusunmeyin simdi:KK15:emerken canımı acitiyordu yanlış tutuyor diye zannettim meğerse dip kısmı
:KK42:açılma yapmış ..ne süreyim arkadaslar.ilk oldu daha

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazamıyordum ama okuyordum a
İsim düştü diye dusunmeyin simdi:KK15:emerken canımı acitiyordu yanlış tutuyor diye zannettim meğerse dip kısmı
:KK42:açılma yapmış ..ne süreyim arkadaslar.ilk oldu daha
Canım zeytinyağ sürdüm ben isirmisti yara olmuştu geçti şükür.

Merhaba kızlar 5aylık bebeğime bakıcıya başlatılacak, bakacak kişi 21yaşında eşimin bir akrabası, dikkat etmesi gereken şeyleri baltan konuşmak en iyisi, sizce neleri konuşmalıyım, nelere dikkat etmeliyim gözlemlersen? Aranızda bebeğine bakıcıya baktıran var mu? Tam gün ve yarım gün için ne kadar ücret ödüyorsunuz? Evde ne gibi işler bekliyorsunuz ?

Merhaba kızlar 5aylık bebeğime bakıcıya başlatılacak, bakacak kişi 21yaşında eşimin bir akrabası, dikkat etmesi gereken şeyleri baltan konuşmak en iyisi, sizce neleri konuşmalıyım, nelere dikkat etmeliyim gözlemlersen? Aranızda bebeğine bakıcıya baktıran var mu? Tam gün ve yarım gün için ne kadar ücret ödüyorsunuz? Evde ne gibi işler bekliyorsunuz ?
Merhaba canım benimkini babanne bakıyor 21 yaşındaki bir genç çocuk sahibi değilse çok zorlanabilir öncelikle uyku ve yemek saatlerini belirtmelisin ne yiyeceğini neler sevdiğini anlatmalosın gün içinde iletişim halinde olacaksınız zaten.öğretici oyunlar oynamasını iste oyuncaklarına göre evde sizin yaptığınız şeylerden bahset kucakta ve oturtarak fazla vakit geçirttirmesin özgüveni için üzerini kirleterek beslenebilmesine izin versin bardağı tutsun kaşığı tutsun bana bunlar kafi :KK70:

21 yas cok küçük canım inş sabırlıdır

oyy oy bu bebişlerin hiç düzeni olmaz mı her ay farklı şeyle uğraşıyoruz.. kızım tam ek gıdaya alıştı 1 aydır yemeye başladı derken yine hiçbirşey yememeye başladı. Bütün gün sadece emiyo. Tam 9 aylık oldu artık. Üstten dört tane dişi aynı anda çıkarıyor yememesini buna bağlıyorum ama çok zor bi dönem üzülüyorum, çok huysuz, gece de bin kere uyanıyo valla Allah annelerin yardımcısı olsun.. bu ay kan tahlili yaptılar bizim miniğe yine yıktı ortalığı:KK43: sizde durumlar nasıl?

21 yaş gerçekten çok küçük tecrübesi yoktur mnt mnt dediği gibi uyku düzeni ve yemeği dikkat edilmeli ama ani birşey olsa hemen davrana bilir mi bence başlamadan önce hangi ayda ne yapılabilir tarzında bir kitap okuyabilir gelişimi için bebeğin

oyy oy bu bebişlerin hiç düzeni olmaz mı her ay farklı şeyle uğraşıyoruz.. kızım tam ek gıdaya alıştı 1 aydır yemeye başladı derken yine hiçbirşey yememeye başladı. Bütün gün sadece emiyo. Tam 9 aylık oldu artık. Üstten dört tane dişi aynı anda çıkarıyor yememesini buna bağlıyorum ama çok zor bi dönem üzülüyorum, çok huysuz, gece de bin kere uyanıyo valla Allah annelerin yardımcısı olsun.. bu ay kan tahlili yaptılar bizim miniğe yine yıktı ortalığı:KK43: sizde durumlar nasıl?
Aynen dediğin gibi tam alıştı diyorsun bilirler yemeğe hop diş sıfır yemek yeme onu atlatıp alışıyorsun bir bakıyorsun hastalanmış böyle bir döngü

Selamun Aleykum kızlar. Kızım 9 buçuk aylık oldu. Rabbim ömür versin...
2 Gündür poposu çok fena pişik olmuş gördüm. Zeytınyağı sürdüm. Dalinin pişik kremini kullanıyorum. EcZANEDEN BEPANTOL PİŞİK kremi almayı düşünüyorum. KUllanan var mı ? ya da ne yapmalıyım ne kullanmalıyım yardımcı olur musunuz ?

Selamun Aleykum kızlar. Kızım 9 buçuk aylık oldu. Rabbim ömür versin...
2 Gündür poposu çok fena pişik olmuş gördüm. Zeytınyağı sürdüm. Dalinin pişik kremini kullanıyorum. EcZANEDEN BEPANTOL PİŞİK kremi almayı düşünüyorum. KUllanan var mı ? ya da ne yapmalıyım ne kullanmalıyım yardımcı olur musunuz ?

Ben kullanıyorum hemen geçiriyor canım benimki yara bere oldu geçerdi bir haftaya hiçbir şey kalmiyor

X