2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar günaydın bebeğiniz kaçta uyuyup kaçta uyanıyor oğlum bu aralar Hep erken kalkıyor sizde durumlar nasıl
Gece onbiri geçirmeden uyutmaya çalışıyorum sabah 9 civarı kalkıyor tabii bazen hiç uymuyor ama genelde böyle

Gece onbiri geçirmeden uyutmaya çalışıyorum sabah 9 civarı kalkıyor tabii bazen hiç uymuyor ama genelde böyle
cevap verdiğin için teşekkür ederim ben en geç 10 buçukta uyutuyorum ne kadar geç yatarsa yatsın 7 de uyanıyor dün gece başucundaki kameraya taktı sürekli tutunup kalkıp onu indirdi bizde gece tutunup kalkma ve emekleme çok var

Merhaba kızlar

Bebegime sulu köfte yapıcam ama siz nasıl yapıyorsunuz merak ettim:hamarat:

Merhaba.
Top köfteler hazırlıyorum. Hazırladığım köfteleri tam buğday ununa buluyorum. Zeytinyağlı kaynar suyun içine bırakıyorum. İçine bazen sebze yada pirinçte koyuyorum. Havuç koyacaksam eğer köfteleri koymadan önce ilk önce onları zeytinyağlı suda biraz yumuşatıyorum daha geç pişiyor diye. Benim tarifim böyle =)

Merhaba.
Top köfteler hazırlıyorum. Hazırladığım köfteleri tam buğday ununa buluyorum. Zeytinyağlı kaynar suyun içine bırakıyorum. İçine bazen sebze yada pirinçte koyuyorum. Havuç koyacaksam eğer köfteleri koymadan önce ilk önce onları zeytinyağlı suda biraz yumuşatıyorum daha geç pişiyor diye. Benim tarifim böyle =)
Ayy canim yaa sanki senden bir daha tarif almıştım ben ama onu bulamadım hatta terbiye yapjyordun o sen misin yoksa değil misin bilemedim bak şimdi. Bende önce sebzeleri hasliyorum sonra suyuna köfteleri atıcam bakalim

Ayy canim yaa sanki senden bir daha tarif almıştım ben ama onu bulamadım hatta terbiye yapjyordun o sen misin yoksa değil misin bilemedim bak şimdi. Bende önce sebzeleri hasliyorum sonra suyuna köfteleri atıcam bakalim

Bendim canım doğru hatırladın =) Yoğurtla terbiye de yapabilirsin bu tarife.
Yaptığım köftenin de tarifini vereyim. 1 yemek kaşığı köftelik bulguru sıcak suyla kabartıyorum. Üzerine soğan rendeliyorum. Rendelenmiş soğanın suyu iyice sıkılmış olacak yalnız. Bir avuç kıyma koyuyorum. Biraz bayat ekmek içi, az zeytinyağı, az kimyon ekleyip yoğurup top köfteler yapıyorum hepsi bu kadar :KK66:

Kızlar merhaba

Kızım 8 nisan doğumlu geçen ay 4 5 gun süren bir regl yaşadım ilk defa . bu ay henüz birşey yok.

Siz de bu durumlar nasıl düzenli mi düzensiz mi?

Kızlar merhaba bende kısmetse Nisa’n annesi olacağım 18 Nisa’n görünüyor ama kız çocuk erken gelir derler. Loğusa gecelik ve pijama alacağım. Uzun kollu mu kısa kollu mu bilemedim :KK43: insan sancı çekerken bunalıp dağlanıyordur

Kızlar merhaba bende kısmetse Nisa’n annesi olacağım 18 Nisa’n görünüyor ama kız çocuk erken gelir derler. Loğusa gecelik ve pijama alacağım. Uzun kollu mu kısa kollu mu bilemedim :KK43: insan sancı çekerken bunalıp dağlanıyordur

Doğumum normal değildi, sezeryan yaptım. Uzun kollu pijama takımı giymiştim, çok terlemiştim, hastaneler sıcak oluyor. Kimisi de sıtmalanıyor doğumdan sonra, belli olmuyor o. İstersen bir takım kısa kollu, bir takım uzun kollu al, sen bilirsin. Benim doğumum 24 Marttı nisan değil. Nisan ayı biraz daha sıcak olabilir.

Doğumum normal değildi, sezeryan yaptım. Uzun kollu pijama takımı giymiştim, çok terlemiştim, hastaneler sıcak oluyor. Kimisi de sıtmalanıyor doğumdan sonra, belli olmuyor o. İstersen bir takım kısa kollu, bir takım uzun kollu al, sen bilirsin. Benim doğumum 24 Marttı nisan değil. Nisan ayı biraz daha sıcak olabilir.
Ya çok teşekkür ederim çok detaylı yazmışsın sağ ol :KK68: bir kısa bir uzun alayım.

Öncelikle sağlıkla al inşallah kucağına yavrunu. Ben 23 nisanda doğum yaptım ve o gün kar yağıyodu :) ama yeni doğmuş bebeğin olucağı için evin hep sıcak olucak ve sürekli emzirmeden terlemeler yaşıcaksın. Bu yüzden penye uzun ve kısa kollu iki takım alırsan işini görür. Kısa kolluda hava serin geldiğinde sabahlık giyersin :) ayrıca sancı çekerken pijamalarla olmucaksın hastanenin verdiği önlükleri giyeceksin canım

Kızlar merhaba

Kızım 8 nisan doğumlu geçen ay 4 5 gun süren bir regl yaşadım ilk defa . bu ay henüz birşey yok.

Siz de bu durumlar nasıl düzenli mi düzensiz mi?
ben de şimdiye kadar iki defa oldum düzensiz bir şekilde

Ya çok teşekkür ederim çok detaylı yazmışsın sağ ol :KK68: bir kısa bir uzun alayım.

Ben uzun kollu almıştım uzun gecelik birde pijama takımı uzun kollu serin oluyor. Çünkü normal olursa çok kan kaybediyor Sun diye düşünüyorum istersen geceliği kısa kollu al üstüne sabahlık olacak çünkü pijama takiminida isteğine gore

Kızlar oğlum grip oldu
Hiçbişey yeyip içmiyo ne versem kusuyo
Doktor ilaç verdi ama karnı aç yavrumun aç karnına ilaç dokunur mu?
3 gündür perişanız uyku düzenimiz mahvoldu

X