2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Benim o dediğin kırmızı noktalardan banyo yaptırdığımın akşamı oluyor çok ilginç.
Neden olduğunu bi çözemedim. Yağını değiştirdim saf vazelin sürdüm durum aynı.. Sen de banyo yaptırmış mıydın?
Canım bir de kendi yediklerini bi gözden geçir. Yeni birşey yedin mi? Yada bir şeyden çok yedin mi çikolata tatlı yada herhangi birşey? O sütünden geçip bebeğine alerji yapmış olabilir..

Evet önceki gün banyo yaptırmıştım hiç olmazdı böyle
Farklı hiçbişey ne o ne ben yemedik
Anlamadım ya bugün daha az

Evet önceki gün banyo yaptırmıştım hiç olmazdı böyle
Farklı hiçbişey ne o ne ben yemedik
Anlamadım ya bugün daha az
Benim bebeğim de bi kere sıcaktan isilik gibi bişi olmuştu önce bi yerde başladı sonra vucudunda kırmızı şiş olmayan minik minik benekler kendisi geçmişti doktor bu gibi durumlarda ağıza bakmak gerek dedi ağızda yara olursa bi hastalık olabilir öteki türlü zaten ciltleri hassas yüzeysel olarak alerji olabilirler.kusma ateş yoksa endişe etme bence

Ateş falan yok çok şükür neşeside yerinde
Bugün biraz daha azaldı

Reactions: mnt
Oglusumun teyzoslari nasılsınız ? Bir şey soracağım sizlere göz Dr ayrıca muamele oldunuz mu birde kan tahlili yapanlar kanı koldan ne kadar alıyorlar bebisiniz halsiz dustumu tahlilden sonra

Her deline bakma benimkide terliyo ama eksik falan değil yinede kontrol şart yani.fazlasıda zarar bazı şeylerin
aslında doğru diyorsun canın sağolasın

bende gün boyu evdeyim ve TEkim senin dediğin gibi akşama kadar yeminle kafayı sıyırıyorum evet çok güzel onunla olmak ama bir o kadar da yorucu akşam babası gelsin iki dakika alsın diye dört gözle bekliyorum tv öyle daga çizgi film felan izletmedim çamaşır asacaksam uyurken mesela asıyorum akşam ancak iş yapıyorum babası gelecekte onu tutacak öyle yani bizimki ne emekliyor nede sıralıyor ancak ilgi istiyor

Oglusumun teyzoslari nasılsınız ? Bir şey soracağım sizlere göz Dr ayrıca muamele oldunuz mu birde kan tahlili yapanlar kanı koldan ne kadar alıyorlar bebisiniz halsiz dustumu tahlilden sonra
Göz muayenesi 50 günlükken olmuştu bide 9.ay bitiminde var. Menenjit asısıyla beraber goturup yaptiricam onuda.
Kan tahlilini elinden 1 tup alıyorlar. Halsiz vs düşmedi ama agladi tabi haliyle

Arkadaşlar merhaba. 2 gündür kızımın sadece ateşi çıkıyor iniyor. Bn de dünden beri ilik kompeks yapıyorum. Ardindan iburamin zero verdim dün ve bugün. Onu da doktor vermişti daha önceden. Acaba baska ilac mi versem. Evde peditus dolven bi de bu vardi. Bende bunu verdim. Napicagimi bilemedm. Eczaneden gidip fitilmi alsam. Sanirim dişten boyle oluyo. Bir disi cikti 2.si de çıkmak üzere..

Cnm ben sağlık ocağındaki doktora ablamın tavsiyesiyle peditus yazdırdım özeldeki doktora söylemiştim doktor önermiyorum o ilacı yurt dışında yasaklandı dedi kalp ritim bozukluğu yapıyormuş. Bende kullanmadım hiç. Söyleyeyim dedim cnm.

Aile hekimi yazmisti hepsini de aslında. Nasil bunu bilmiyor doktorlar anlamiyorum. Neyse teşekkür ederim sağolun..

diştendir şnşallah çıkarda rahatlar bizim üst dişinden birtanesi 20 günde ancak patladı

Kızlar bebeğimn kulak ark.da mercimekten küçük bişe farketmştk dr.a götrdm.coğunlkla bütün bebeklerde olabileceği aşırı büyümr veya kızarklık olursa takıpte olalım dedi.bzm gbi olan varsa demek istedm

Kızlar ya bebeğim tam 9 aylık oldu çok şükür ama biz ek gıdada bir düzen kuramadık sürekli anne sütü istiyor karnı tok oluyor bişi yemiyor.siz günlük ne kadar ek gıda veriyorsunuz.bana aralıklar çok kısa geliyor her istediğünde meme aldığı için hangi öğünü nereye koyayım bilmiyorum.

Birde 9 ayda göz testi var denildi hangi doktora yaptırmak lazım göz doktoruna mı git eliyim yaptıran varsa tam olarak nasıl yapılıyor acaba

Benim oğlum da ek gida almiyor anne sütü sadce tadımlık. Devam sütü iciyor beni kahrediyor

Birde 9 ayda göz testi var denildi hangi doktora yaptırmak lazım göz doktoruna mı git eliyim yaptıran varsa tam olarak nasıl yapılıyor acaba

Biz 6.ayda yaptırmıştık. Doktorumuz söylemişti yaptırın diye. Göz doktoruna randevu alıp gittik. 9.ayda tekrar yaptırmak gerekiyor mu bilgim yok =/ Belki 6.ayda yaptırmayanlar içindir bu muayene..

Biz 6.ayda yaptırmıştık. Doktorumuz söylemişti yaptırın diye. Göz doktoruna randevu alıp gittik. 9.ayda tekrar yaptırmak gerekiyor mu bilgim yok =/ Belki 6.ayda yaptırmayanlar içindir bu muayene..
Nasıl bi uygulama ile kontrol yaptılar acaba bebeği korkutacak bişi var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…