2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bu arada pazar günü eşime supriz doğum günü yapacağım pasta filan ben yapacam kuzenlerini arkadaşlarını davet ettim ama hediye hazırladım ne yapsam sizce maddi olarak masrafi az bir fikri olan varmı

Kızlar bu arada pazar günü eşime supriz doğum günü yapacağım pasta filan ben yapacam kuzenlerini arkadaşlarını davet ettim ama hediye hazırladım ne yapsam sizce maddi olarak masrafi az bir fikri olan varmı
Baba oğul aynı renk giyebilecekleri bi üst alabilirsin. Ben bunu yaptim çok beğendi esim.Yani aslında ihtiyacı yoksa bisey almasan bile olur pasta ve bikac çeşit biseyler hazırlayıp sevdiği insanları bir araya getirmen zaten cok mutlu eder

Tahlil yaptırdık geçen ay kanı biraz düşük çıktı kan ilacı verdim ama kabız yaptı oda. Kabız yapmayan bi ilac varsa onu verebilirim.

Bide kanda enfeksiyon var mi o önemliymiş. Çok şükür o çıkmadı.

Sizle konuşunca rahatliyorum çok sağol canım . Sen gittin mi bu ay tahlil için kontrole
Bugün sabah gittik bizde de pek değişim Yok ebe artık eskisi gibi bekleme sesi zaten
ben d vitamini kullanıyorum saha bıngıldağı kapanmadı bizim kinin sizde nasıl durumlar

Bugün sabah gittik bizde de pek değişim Yok ebe artık eskisi gibi bekleme sesi zaten
ben d vitamini kullanıyorum saha bıngıldağı kapanmadı bizim kinin sizde nasıl durumlar
Bıngıldak 2 yaşa kadar kapanıyor bn kullanmıyorum d vitamini sağlık ocağının verdiğinde kansorejen koruyucu var.ihtiyaç duyarsam daha güvenilir bişi bulmaya çalışacam

Geçen sene ki doğum gününde bu seneki hediyen benim babacim yazılı zıbın yapmıştım bu senede bebeğe onu giydiririm aynen teşekkür ederim canim

Dis çok zorlu bi süreç. Bizim 3 tane çıktı su ana kadar ama o 3 tane çıkana kadar bendende 3-5 kilo rahat gitti. Herkese kolay gelsin valla

Reactions: mnt
Kızlar bişey sorucam. Şimdi oğluma bu akşam parmak patates ve köfte yapıcam. Köfteyi fırında pişiricem altına ve üstüne birer dilim domates koysam kurumaması için olurmu? Yada siz nasıl yapıyosunuz kurumaması için? Bide kaç derecede olmalı fırın içi iyi pişsin istiyorum ben

Ben ... Malesef aramıza almıştım ve tam içim gec3rkn kollarından yakaladım ama kafası bazaya çarptı malesef yavrum hem çok korktu hemde alnı kızarmıştı
Bizim ki yataktan aşağı düştü ama yastık ve beşik arasından kaydı galiba çünkü az ses çıktı herhangi bir şişlik ve morluk olmadı. Bugün de genel muyane icib Dr a gittik Dr röntgen falan gerek görmedi. Yüksekliği az ve herhangi bir tepki olmamış gerek yok dedi.

Canım 9.ayda bakılıyor genel olarak ben kendim yapalım dedim :) oda zaten bu ay yapılması gerekli dedi öyle baktırdık :) sende aksatma yaptırmadınsa :)
Bizim ebe hiç birşey demedi valla havanın güzel olduğu gün gideyim en iyiysi yaa bu d vitamini birdeçok terliyor işte onun eksikliğinden felan diyorlar
Hayır sağlık ocağındaki izlem yapan ebe diyor su tarihte kan tahlilini yaptırıp bana getir diye
bizim demedi yaa

Selam kızlar. Giremiyorum pek buraya. Girince de okumaktan yazamıyorum. :)

Çok zor dönemdeyiz. Kayinbabam kanser hastanede su an. Son zamanları. Geceleri eşim kalıyor. Gündüzleri geliyor uyuyor. Adam hem moral hem fiziksel çöktü. Evin her işi alışverişi bana kaldı. Kızımla da yapışık ikiz gibi olduk.

Benim kızım da zayıf ve çok az kılo alıyordu. Aslında iştahsız. 7 aylik iken 6850 idi. 200 gr almıştı. 1 ayda dayadım mamaları anne sütünü azalttım. Pek ek gıda da almadı. 1 ayda 850 gr almış. Toparlandi yavrum biraz. Kilo önemli değil demişsiniz ama öyle değil işte. Dr um bile dedi. Tamam simdi sıkıntı yok ama böyle giderse ilerde sıkıntı olur demişti. O 850 gr o gazla aldırdım 8 aylik 70 cm 7700 gr.

Biz emeklemiyor uz siralamiyorux. Oturmayı çok seviyoruz. Desteksiz saatlerce oturabilir :)

İki gündür miy miy da olsa yiyor. Yediklerini ağzında bekletiyor. Ama buna şükür. Makarna ve kofteye bayılıyor. Yoğurtlu pirinc pilavı filan. Damak zevki çok gelisik kızımın. Tadını beğenmesin açlıktan ölse yemez. Beğendikleri de baharatlı tuzlu salcali. Yeter ki yesin.

Haa o 850 gr da şöyle oldu haftada 1 bazen 2 kere bir mama yaptım.

1 tatli kaşığı tam buğday unu.
1 tatli kaşığı pirinc unu
1 tatli kaşığı irmik
Göz kararı su ile pişiriyorum.
Buyuk ise yarım muz. Küçük ise tüm muz.
1 cay kaşığı ceviz

Bunları formül mama ile kivaminı ayarlayıp yediriyorum.. bu aralar kasik mama veriyorum. Ama bu tarifin çok faydasını gördüm. Geceleri verdiğimde çok da güzel uyudu. Haftada 1 yada 2 bence kıvamında midesini yormak da istemedim.

Bende haberler böyle. Çok yorucu oluyor hayat benim için. Nefes alamıyorum. 10 dk bile Bakamiyor eşim bebeğe. Bende nerdeyse hergün atıyorum arabaya o avm senin bu benim. Birax da eşim evde rahat uyusun diye.

Bu arada yurutec kullanan var mı. Yatım saatte bir çıkarmak şartıyla yararı olduğunu söyleyen de var. Bizim ev geniş eşya az. Ordan oraya gider mi kızım diye düşünüyorum.

Bizim ebe hiç birşey demedi valla havanın güzel olduğu gün gideyim en iyiysi yaa bu d vitamini birdeçok terliyor işte onun eksikliğinden felan diyorlar
bizim demedi yaa
Her deline bakma benimkide terliyo ama eksik falan değil yinede kontrol şart yani.fazlasıda zarar bazı şeylerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…