2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Onlar bebeğime hep öyleler
Oğlum37. Haftasında 3.500 doğdu çok küçük büyümez dediler
Şimdi kilosu normal olması gereken aralıkta küçük kaldı yok bacakları zayıf yok kolu zayıf dediler. Emeklemiyo oturmuyo yok gülmedi bilmem ne hep bi kusur ararlar.

Allah kimseyi şükürsüz bırakmasın. Akıl fikir versin

Maşallah bizde 37de doğduk 2buçuk kiloyduk seninki gayet iyiymiş nesine küçük diyolar anlamadım aman doyumsuz insanoğlu işte

Kusur aramak için baktıkları için herşey bahane onlara

Kimseye beğendirmek için doğurmadım bebeğimi beğenmeyen kendi doğursun :)
Sen yine iyi sabretmişsin ben olsam kükrerim suratlarına :) densiz cahil insanlar ya. 3.5 kilo bebeğe dedikleri lafa bak ki 2 kiloda olabilir prematüre de. Bu insanlar adamı katil eder :) sağlıcakla mutlulukla büyüsün bebeğiniz inşallah

Herkesin seviyesi ortada muhattap alıp cevap verme zahmetine girmiyorum :)
Sağ ol insallah :)

Kızlar doğduğundan beri aynı şeyi benim kızıma da söyleyip duruyorlar. Minik doğdu kuZum. Babası 1.86 ben 1.70 boyundayım 47 santim doğdu ve hala kısa. Farkında değiller belki ama biri başka bebekle karşılaştırınca çok üzülüyorum. Sağlıklı çok şükür, gelişimi de iyi ama insanlardaki tombiş bebek sevdasını anlayamadım.

Ablamın ilk bebeği 2800 gr doğdu ve hep zayıftı hiç bir şey yemezdi ablam kaç kere sinirden ağladım derdi yemediği için. 2 bebeği maşallah 6 aylıkken 10 kiloydu taşıyamazdık belimiz ağrırdı. Gece gece baklava yicem diye ağlıyor şimdi. Fırının başında bekler yemek pişerken. Demem oki aynı anne aynı baba aynı süt farklı bebekler yapıları farklı. Kıyaslama yapmak çok saçma kardeşler bile bukadar zıt olabilirken.

Sonunda tekrar düzene giren uykularımızla merhaba gece çığlık atarak ağlamaların sebebinin bugüne kadar dişten olduğunu sanıyordum . Ama ağlamalar geçti diş piyasada yok. Acaba büyüme atağımı diye düşünürken bir baktım bizimki sürünme ile emekleme arası birşeyler yapıyor. Haftası da atak haftasına üç aşağı beş yukarı denk düşüyor. Sizde de diş falan yoksa görünürde belki sebep büyüme atağıdır kızlar.

Çok sevindim sizin adınıza. Bizimkinin de uyku düzeni çok bozuldu. Ne gündüz uyuyor ne gece. Gözlerini çıkarıyor kaşımaktan ama uyutmaya çalıştığımda kıyameti koparıyor. Üst dişleri patladı patlayacak ama ta ne zamandan beri.

arkadaslar bizde 3 nisan dogumluyuz benim oglan uzun bir suredir yerde donuyir emekleyen bebisler vardir okuyamadim gerileri bizim gibi donen sonra emekleyen varmi acaba saglik ocahida tutunup kalkiyormu diye sordu yapabiliyormu bebisleriniz oglum heryere donerek gidiyor oturttugum zaman desteksiz birakamiyirum kendi kendine dusuyor bir sure sonra bude kendi kayfiriyo poposunu yatiyim yere heryere gideyim istiyor nasil olcak emeklemedenmi yurur acaba sanki yerden hic kalkmiycakmis gibi gorunuyor yada cok gec kalkacak

Benim oğlumda 12 nisan doğumlu. Döne döne evin heryerini geziyo.
Desteksiz oturamıyo, aslında dediğin gibi oturmak istemiyo kendini zorla kaydırıyo dönüp kaçıyo.
Emekleme hareketleri yapıyo ama henüz ilerleyemiyo.
Yürüteçtede zıplayarak ilerliyo adım atmıyo benim oğluşum tembel galiba

Benim oğlum 15 nisan doğumlu tutunup kalkıyor kanepede sıralamaya çalışıyor bazen ellerini bırakıyor maşallah emekleme pozisyonu alıyor ama dönmek daha kolayına geliyor galiba dönerek heryere gidebiliyor. Mama sandalyesine artık oturmak istemiyor anlıyor oturtacağımı dizlerini kırmıyor çivi gibi duruyor üzerime yapışıyor bırakmıyor.

Arkadaşlar benim oğlum 11 nisan doğumlu ama yukarıda gönderdiğim fotodaki gibi duramıyor nasıl emeklesin bilmiyorum. Poposunu kaldırıyor onu indirip göğsünü kaldırıyor ama tam kaldıramıyor ikisinide.

Sizin çocuklarınız merak ediyorum öyle durabiliyor mu duramıyor mu? Duran varsa ne güzel yoksa da benim gibi de var diye sıkıntı etmicem lütfen cevap verin

Çünkü onlar geri zekalı hiç takma

benim kızımda 13 Nisa’n doğumlu daha tık yok burdakine bile yaklaşmıyor galiba emeklemeyecek diyorum ben tutuğumda ayaklarına basıyor ama yüz üstü koyunca kıyamet kopuyor

Bizim oğlan utanmazsa düz duvara tirmanacak korkuyorum yani :)... Bu arada kan tahlili yaptıran varmı aranızda ben yapmaya korkuyorum sanki kan verirse yorgun ve halsiz düşüp hasta olur diye

Cnm yanlış anlamazsan kafa cevresini öğrenebılırmıym?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…