2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benim oğlum sistemini değiştirdi. Artık bir gün uyuyor diğer gün azabın kralını yaşatıyor, yarım saatte bir kalkıyor ve uykuya zor dalıyor. Dün iyi uyudu tabi sayesinde bende dinlendim. Korkulu gece bu gece. Bakalım neler olacak.. diş desen piyasada yok ucu bile görünmüyor. Anlamadım gitti.

Al işte dk 1 gol 1. Daha mesajı yeni yazdım. Yüksek volümden başladı ağlamaya. Allah ımmmm Allah ımmmmmm

Al işte dk 1 gol 1. Daha mesajı yeni yazdım. Yüksek volümden başladı ağlamaya. Allah ımmmm Allah ımmmmmm

Doğduğundan beri mi böyle yoksa diş sıkıntıları belki başladı ondan mı uyumaz oldu =/
Bizde de daha diş yok, korkuyla çıkmalarını bekliyorum. Dr ne kadar geç çıkarırsa o kadar huzurlu gece dedi

Diştenmiş bu sıkıntılar drun dediğine göre ama görünürde hiç birşey yok sert damaktan başka. Şaşırtıcı ama bu saate kadar iki kere kalktı. Böyle böyle azalacak galiba. İnşallah bir gün şans eseri görürsün bebeğinin dişlerini de böyle kıvranmaz yavrucak

Ben artık şaştım kaldım hiçbir düzen kalmadı

Normalde gün içinde rahat uyuyan kızım bu süreçte iki defa zor uykuya dalıyor

O benm bebeğimdede 15 gündür var. Sağa sola atarak kendini uyanıyor sanki acı çekiyo hatta dün doktora gittik sağlıklı duruyo dedi. Uyku öncesi masaj falan dene dedi. Üst dişleri yerleşito damakta şişme var dedi. Eğer diş değilse nörolog görücek. Hatta videosunu attım o da nöroloğa atmış uyku terörü olabilir eeg çekelim dedi. Eğer bi kaç güne geçmezse eeg çekilicek. Bi video ya alıp doktoruna gösterin isterseniz

Kızlar içinizde sallanabilir mobilya beşiği olan var mı? Bizim kız sallanmaya alıştı. Park yatağı sallanmıyor. Kullanan varsa markasını yazabilir mi?

Uyku terörü ne acaba. Ben ağzına bakmaya çalışıyorum açmıyor bile doğdu doğalı böyle

Uyku terörü ne acaba. Ben ağzına bakmaya çalışıyorum açmıyor bile doğdu doğalı böyle
Uykunun da mı var Allahım sabır dişler baya etkiliyor bebeği kimi ateş ishal felan yapıyor

Uyku terörü bebekler (aslında genelde 2 yaştan snra oluyo) uykularından korkarak uyanıyorlar o an konuşamıcak kadar korkulu oluyolar oturup ağlıyolar sakinleşmiyorlar. Ama ben benm oğlumda olduğunu düşünmüyorum çünkü önce kıvranır gibi sağa sola dönmeye başlıyo can acısı var gibi. Sanırım üstten dişimiz geliyor. Daha önce söylemiştim bizim her dişimiz önceki dişten daha zorlu bir süreçte geçiyor

Canm uyku terörünü yazdım cevapla demiştim ama internet yavaş olduğundan cevaplamamış :) rabbim yardımcısı olsun meleklerimizin inşallah. Ha bide oğlum yatırdığım gibi ağlıyodu benm uykuya direniyodu resmen. Bazen gözler yarım açık uyuyor. Belkide uykuya dalmada problem yaşıyor. Eğer öyle birşey çıkarsa da bitkisel ürünlerle tedavi etmeye çalışıcaz dedi doktorumuz.

Reactions: mnt
Kızlar içinizde sallanabilir mobilya beşiği olan var mı? Bizim kız sallanmaya alıştı. Park yatağı sallanmıyor. Kullanan varsa markasını yazabilir mi?
Benm hem sepet beşiğimiz hemde büyüyen beşiğimiz sallanıyor. Toker bebeden aldık. Belis DOĞA bebek odası takımı olarak geçiyor. Ben memnunum gerçi daha gece uyanmalarımız çok olduğu için ayırmadım odayı ama sallanmayı seviyor bende ayıramam daha diye bide park yatak almıştım ama o süs olcak büyük ihtimal sallanmayı seviyo çünkü. Bak link bırakıyorum inşallah yasak değildir. https://www.e-toker.com/belis-doga-bebek-odasi-beyaz

Çok teşekkür ederim cevabınız içimin hemen bakıyorum.

Ayy pek güzelmiş, güle güle kullansın miniğiniz:)

Arkadaşlar benim için 7 defa inşirah okur musunuz?
Çok kötü hastayım bu kadar ağır bir hastalık geçirmedim . Dün serum takıldı acile gittik. Bebegimle de doğru düzgün ilgilenemiyorum. Eşim işten izin alıp geliyor. Allah im tüm anneleri korusun.

Rabbim tezden bol şifa versin çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…