2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar yapar merak etmeyin sdece yere cok bırakmıyorsnz ondan..ya ben napım bebişim 1845gram doğdu 1700e kadr düştü ama Rabbime cok şükür.dr.muz bile dıo 2yaşından snr genetik yapıya dönecek die cok şükür yakaladk..14nisan gbi doğum yapmam gerekirkn taa şubatta yaptm.cok şükür dönmesi,oturması emeklemesi yaşıtlaryla oldu.ama neler var neler zayıf die sakın üzülmeyn.kalp hastası bebekler var,böbrek,dha doğar doğmaz beyin kanaması geçiren..Allah hayırlı evlat olmalarını nasıp etsn

Arkadaşlar benim oğlum 11 nisan doğumlu ama yukarıda gönderdiğim fotodaki gibi duramıyor nasıl emeklesin bilmiyorum. Poposunu kaldırıyor onu indirip göğsünü kaldırıyor ama tam kaldıramıyor ikisinide.

Sizin çocuklarınız merak ediyorum öyle durabiliyor mu duramıyor mu? Duran varsa ne güzel yoksa da benim gibi de var diye sıkıntı etmicem lütfen cevap verin
Canım benim oğlumda seninki gibi
İkisini aynı anda saniyelik yukarda tutuyo hemen kendini bırakıyo, deneme yapıyo bence :)
Önceki aylar sadece kollarıyla kafasını kaldırırdı iki haftadır poposunuda kaldırıyo ama ilerleyemedi. Bence 1 aya emeklerler

Ya arkadaşlar benim bebeği gören 3 aylık 4 yada 5 aylık yorumu yapıyo tamam minik ama o kadar mı küçük anlayamadım ben 71 boyu 8.100 kilosu zaten 2 buçuk kilo 48 cm doğmuştu
Valla benim 70 cm 7260 da kilosu belki biraz daha almistir. Tamam zayif ama oyle kotu görünmüyor.

• Beğen
Reactions: mnt
Ya arkadaşlar benim bebeği gören 3 aylık 4 yada 5 aylık yorumu yapıyo tamam minik ama o kadar mı küçük anlayamadım ben 71 boyu 8.100 kilosu zaten 2 buçuk kilo 48 cm doğmuştu
Benim kızım da sıçrama yapamadı. Minnak gidiyor
5 aylık mi diyorlar
Boşvermeye calış. Hiç yorumlari bitmez

Arkadaşlar bebekleri diş çıkartanlar bir sorum var kızımın dişlerinin kök kısımları şişmiş baya ağzı beyaz bayaz bu diş çıkartma kaç gün sürer acaba sanırım çoğu birlikte geliyor

Arkadaşlar bebekleri diş çıkartanlar bir sorum var kızımın dişlerinin kök kısımları şişmiş baya ağzı beyaz bayaz bu diş çıkartma kaç gün sürer acaba sanırım çoğu birlikte geliyor
Kökmü :KK57: kıyamam yaaa. Günler değişiyo ya benmki ilk dişini iki haftada patlattı sonraları daha uzun sürdü. Bir aydır dişle uğraşıyoruz 4. şiş ama çıkaramadı bi türlü

• Beğen
Kızlar bebişlerin severek yediği tarifleriniz varsa paylaşırmısınız
Benim oğlum sütlaç çok seviyor
2 yemek kaşığı haşlanmış pirinç
1 tatlı kaşığı kadar pirinç unu
Suyunu göz kararı koyuyorum piştikten sonra 1 ölçektoz devam sütü ekleyip karıştırıp tarçın ekliyorum afiyet olsun bebişlere

Bizimki beyazlayıp patlatana kadar 2 hafta falan geçiyor patlayınca tamamen cıkması yine enaz 2 hafta ama benim gözlemledigim ucu görününce daha bi rahatlıyor

Kökmü :KK57: kıyamam yaaa. Günler değişiyo ya benmki ilk dişini iki haftada patlattı sonraları daha uzun sürdü. Bir aydır dişle uğraşıyoruz 4. şiş ama çıkaramadı bi türlü
Bildiğin her dişin altı şişmiş ağzına el değdirtmiyor acaba hepsi bir mi gelicek anlamadım ateşlenmez inşallah

Kızlar bebişlerin severek yediği tarifleriniz varsa paylaşırmısınız
Benim oğlum sütlaç çok seviyor
2 yemek kaşığı haşlanmış pirinç
1 tatlı kaşığı kadar pirinç unu
Suyunu göz kararı koyuyorum piştikten sonra 1 ölçektoz devam sütü ekleyip karıştırıp tarçın ekliyorum afiyet olsun bebişlere
1 tatlı kaşığı pirinç unu
1 tatlı kaşığı irmik
1 çay bardağı suyla pişiriyorum
Ilıyınca yarım elma yarım armut yada trabzon hurması katıyorum çok seviyo oğlum :)

bizim 3 tanesini 1 hafta sürdü ama 4 . Ön diş 2 haftadır patladı baya zorluyor her biri farklı sürüyor patladıktan sonda rahatlıyor tabii sonrası büyümeye devam ediyor

• Beğen
Arkadaşlar benim oğlum 11 nisan doğumlu ama yukarıda gönderdiğim fotodaki gibi duramıyor nasıl emeklesin bilmiyorum. Poposunu kaldırıyor onu indirip göğsünü kaldırıyor ama tam kaldıramıyor ikisinide.

Sizin çocuklarınız merak ediyorum öyle durabiliyor mu duramıyor mu? Duran varsa ne güzel yoksa da benim gibi de var diye sıkıntı etmicem lütfen cevap verin
Canim her çocuğun gelişimi farklıdır, sıkma canını.

X