2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Oğlum iki gecedir beni mahvetti
Ne uyuyo ne susuyo sürekli ağlıyo biraz dalsa ağlayarak uyanıyo. Diş falan yok görünürlerde çıksada bende kurtulsam deli olucam artık ya

Reactions: mnt
Ne uyuyo ne susuyo sürekli ağlıyo biraz dalsa ağlayarak uyanıyo. Diş falan yok görünürlerde çıksada bende kurtulsam deli olucam artık ya
Canım belki bir yeri agriyordur. Inşallah boğazında bir sıkıntı yoktur. Bu günlerde boğaz enfeksiyonu salgin. Ve bende yakalandim gece uykumu kaybettim. Istahim da kesik. Inşallah bebeğime bulasmaz. Bir doktora göster istersen.

Benim oğlan sabaha kadar 10 defa uyanıyor ve her defasında emziriyorum yoksa uyumuyor. Sabaha goguslerim minicik kalıyor.

Çok geçmis olsun canım inşallah bebişine bulaşmaz

Bi yeri ağrıyomu bilemedim ki ağrı kesici iciriyorum ayağımda sallarsam duruyo yoksa kıyameti koparıyo. Aklıma diş geldi. Hasta gibi değil çok şükür ama bilemedim öksürük ateş falan yok

Kızlar doktora gittik
Sol kulağı kızarıklık varmış antibiyotik damla ağrı kesici verdi

Diş yok daha dedi
Kulağı ağrı yaptığı için ağlıyomuş

Aylardır bizdede durum aynı doktor şimdi dişyerleri şişmiş dedi önceden beri niye ağlıyo belli değil uyku uyuduğumuz yok

Aylardır bizdede durum aynı doktor şimdi dişyerleri şişmiş dedi önceden beri niye ağlıyo belli değil uyku uyuduğumuz yok
Bende dişten diye erteledim bugün götürdüm kulağı çıktı canım kontrole götür ne olur ne olmaz. Bebeğim dün gece nasıl ağladı ben niye hemen götürmeyip beklediysem off

Bende dişten diye erteledim bugün götürdüm kulağı çıktı canım kontrole götür ne olur ne olmaz. Bebeğim dün gece nasıl ağladı ben niye hemen götürmeyip beklediysem off
Bizimki hasta zaten her hafta doktordayız ağrı kesici verdim bugün rahatladı çocuk ilaca karşıyım ama diş çok fena sanırım

Ya arkadaşlar benim bebeği gören 3 aylık 4 yada 5 aylık yorumu yapıyo tamam minik ama o kadar mı küçük anlayamadım ben 71 boyu 8.100 kilosu zaten 2 buçuk kilo 48 cm doğmuştu

Ya arkadaşlar benim bebeği gören 3 aylık 4 yada 5 aylık yorumu yapıyo tamam minik ama o kadar mı küçük anlayamadım ben 71 boyu 8.100 kilosu zaten 2 buçuk kilo 48 cm doğmuştu
Benşm oğlumda hemen hemen aynı boyu kilosu banada öyle diyorlardı doktora götürdüm. Doktor ergenliğe kadar minyon bir çocuk olacak dedi babasıda minyonmuş çocukken genetik yani.sağlıklı olsınlarda neleri var Allah korusun yavrularımızı 8 aylık bir bebeğin yapması gereken herşeyi yapıyor oğlum önemli olan o zaten bence varsın kilosu eksik olsun hem 8kilo az değil doğum kilosuna göre.

Normal aralıkta olduğunu biliyorum ama malum anne yüreği minik demeleri üzüyor.babası 190 ben 157 bana çekmiş sanırım ufak tefek birde hiç.bişi yemiyo ondan böyle ufak diye dertleniyorım bir yese neler yapıp verecem o zmanda dert etmeyecem

canım gayet normal bence bir kilo fazla olunca büyümüş olmuyor gelişimi iyiyse önemli olan o bence

Reactions: mnt
Ayyy canım ya inan çok duygulandım bende seni çok seviyorum iyiki tanımışım seni kadınlar kulübü bana çok güzel kalpli bir dost kazandırdı. Sana kaynar getiremeseydim gece uyuyamazdım içim rahat etmezdi. Seninde tavuk çorban çok güzeldi bayıldım. Oğluşuma da içirdim. İyiki varsın

Arkadaşlar iyi geceler
Bir sıkıntım var. Sizlere de sormak istedim.
Benim gibi ara kanama yaşayan var mı =(
Adetim biteli bir hafta on gün oldu. Bugün yine 4-5 damla kan geldi devamı yok. İçim hiç rahat değil. Doktora gideceğim bu neyin nesi? Gitmeden bi sorayım dedim inşallah bir sıkıntı yoktur. Kafama taktım =(

Kızlar insanlar ne derse desin takmayın çok şükür sağlıklılar kilo boy falan boş işler zaten bunun konusunu yapan insanlarda hep boş insanlar.

Benim kaynana oğlumun pipisine takmış kafayı küçük diye. Güldüm geçtim hatta onun yanında oğlumu küçük pipi diye seviyorum
8 aylık bebeğe bu saçma muhabbeti yapan insanı ciddiye alıpta mis gibi sağlıklı bebeğimle günlerimi güzel geçirmek varken neden kafamı onunla meşgul edeyim ki :)

Dün oğlumu doktora götürdüğümü söylemiştim ya. Doktor kontrol ederken gözlerim doldu ellerim titredi. Bizim kontrolümüz bitti odadan çıkarken sırada down sendromlu bi bebek bekliyodu.
Hastalığa şükredilmez ama çaresi var ilacı var Allahım şükürler olsun dedim.

Varsın 1-2 kilo eksik olsunlar. Rabbim dermansız dert vermesin.

Hepimize bebişlerimizle sağlıklı günler göstersin :)

Doğru diyon canım işte insan çocuğuna hep en iyisi olsun istiyor bazen gönlüne söz geçiremiyon ama bunların hepsi geride kalacak inşallah.ayrıca kaynana çok şaşırdım daha neler ya demekki bebekleri kimsenin yanında bezlememek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…