2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar bir sorum var. Ben kızıma köfteyi tavada yapıyorum ama istediğim gibi olmuyor =/ Biraz sert oluyor kararıyor falan, öyle olsun istemiyorum.
Köfteyi buharda pişireyim diyorum, buharda pişer mi sizce?:KK51:

Schwarzkopf Essensity

Tamamen bitkisel filan dedikleri renk gyzel tutmuyor ve hem akiyor. Essensity renk güzel de tutuyor zararı en azlardan
.

Kızlar bir sorum var. Ben kızıma köfteyi tavada yapıyorum ama istediğim gibi olmuyor =/ Biraz sert oluyor kararıyor falan, öyle olsun istemiyorum.
Köfteyi buharda pişireyim diyorum, buharda pişer mi sizce?:KK51:
Fırında nasıl olur ben köfteyi yağsız pişirmek adına fırında yapıp yiyorum :)

Fırında nasıl olur ben köfteyi yağsız pişirmek adına fırında yapıp yiyorum :)

Bu evimde fırın kullanamıyorum maalesef, eksikliğini çok yaşıyorum =( Mutfakta yer yoktu iptal ettik boş odaya kaldırdık. Şimdi ev arıyoruz inşallah kendi evimde kullanmak nasip olur.
Olmadı o zaman suda yapayım sulu köfte gibi. Yumuşak olur kızım da rahatça yer =)

Gecmis olsun canim. Alinca bizede yazar misin ne marka buldun.Tadi nasil?
KEÇİBOYNUZU ÖZÜ'NÜN PEKMEZDEN FARKI:

Keçiboynuzu özü direk olarak ateşle temas etmediği için içerisinde kansorejen bir madde olan karamel oluşmamaktadır. Kaynama
derecesi 60 dereceyi geçmediğinden insan vücuduna gerekli olan mineral madde ve aminoasitlerde kayıp görülmemektedir. Pekmez
yapımında çökeltici olarak toprak vs. ve kimyasal enzimler üretim sırasında asla kullanılmamaktadır.

Keçiboynuzu Özü (1000 gr.)

Kolestrolün ve tansiyonun düşürülmesine yardımcı olur.
Nefes darlığına, astım, bronşit ve öksürüğe iyi gelir.
Kalp damarlarının açılmasına yardımcı olur.
Vücuda kuvvet ve enerji verir.
Yüksek miktarda fosfor, potasyum ve kalsiyum içerdiğinden çocukların kemik, zeka gelişiminde ve zihin açılmasında önemli rol oynar.
Karaciğeri yüksek oranda takviye eder. İçerdiği aminoasitten dolayı kan yapıcı ve kan tazeleyici özelliği fazladır.
Sigaranın nefes sistemi üzerindeki olumsuzlukları gidermede etkilidir.
Kalsiyum ve magnezyum uygun konbinesinden dolayı kemik erimesini geciktirmede etkilidir.
İleri yaş hastalıkları tedavisinde yardımcı olur.
Hazımsızlık, mide yanması, mide ekşimesi ve bağırsakların çalışmasında faydalıdır.
Bronşları açar, göğsü yumuşatır ve balgam söktürmeye faydalıdır.
Cinsel güç artırıcı bir özelliğe sahiptir yani doğal bir afrodizyaktır.

Alıntı
Ben nurs panax aldım cnm tadı güzel içirdim oğluma şifa olur inşallah

Evet malesef o kadar kötü durumdayım , bir yandan tükürük bir yandan soğuk algınlığı bitmiş durumdayım.
Kimsenin beni anlamasını bekleyemem ki , yaşamayan nereden bilsin , bana da biri bu durumu anlatsa ben de anlayamam zorluğunu. Çoğu kişi de psikolojik zannediyor ya ona üzülüyorum..
Dışarı malesef çıkamıyorum , sürekli birşeye tükürmek durumundayım , birkaç kez çıktım kağıt havlu kullandım dışarıda , ağzım dudağım yara oldu hep silmekten , evde pet bardakla buldum kolaylığı. Ben kendimden tiksiniyorum millet benden nasıl tiksinmesin ? 5. aydan sonra azalır yazıyor bazı sitelerde , kimi sitelerde de doğuma kadar sürebilir yazıyor. En kötü ihtimal doğurunca biticek işte. Tıptaki adı da bu durumun siyalore (pityalizm).
Dr um reflüden dedi ama değilmiş işte , bir daha ki randevumda tekrar konuşacağım bunu ama biliyorum yapılacak birşey olmadığını bir tedavisi yok çünkü..
Sizin yasadıklarınızı yasiyorum suan .Cok kötü bi durum bu tükürük.Sizinki ne zaman gecti acaba

Sizin yasadıklarınızı yasiyorum suan .Cok kötü bi durum bu tükürük.Sizinki ne zaman gecti acaba

Merhaba
Benim doğuma kadar sürdü. Doğum yaptım 4-5 gün sonra bitti. Çok çok zor bir durum yaşamayan anlayamaz. Allah yardımcınız olsun =(
Sakız bende işe yaramıştı 5.aydan sonra, hiç denediniz mi?

X