2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
mnt mnt Canım, kızım yeşil mercimeği çok severek yedi. Verdiğin tarifi yaptım. Teşekkür ederim =)
Gerçi benim kız pek yemek seçmiyor ne bulsa götürüyor :KK70:
Yarasın kuzuya sarımsaklada yaparsın basit sade bişi mercimeği tanıması adına şimdilik iyi arada bulgur pilavınada katarsın soğanlı falan güzel olur tam vitamin deposu.benim kızda bizim yediklerimizi yemek istiyo napacaz bilmiyorum çenesi durmuyı yerken birde ekmeği çok seviyo bebek ekmeği yapamadum henüz

Yarasın kuzuya sarımsaklada yaparsın basit sade bişi mercimeği tanıması adına şimdilik iyi arada bulgur pilavınada katarsın soğanlı falan güzel olur tam vitamin deposu.benim kızda bizim yediklerimizi yemek istiyo napacaz bilmiyorum çenesi durmuyı yerken birde ekmeği çok seviyo bebek ekmeği yapamadum henüz

Ben bebek ekmeği aldım, Hipp marka, güvenilir diye tercih ettim. Büyük marketlerde var. Çok işe yarıyor çorbalarında yemeklerinde. Benim kız da çok ekmekçi =))

Ben bebek ekmeği aldım, Hipp marka, güvenilir diye tercih ettim. Büyük marketlerde var. Çok işe yarıyor çorbalarında yemeklerinde. Benim kız da çok ekmekçi =))
Migrosta varmıdır acaba gerçi ben kendi yaptığımdan başkasına güvenmem ama süreklide doğal beslenmeleri mümkün değil.bu ara yıkanabilir bezler dikkatimi çekiyor

linkini atarsan bende bakarım canım youtubeden

emziriyorum bazen saatte bir
Öyle bu ağrılara özel birşeyler denemedim. Youtubedan squatgirl hesabını takip ediyorum. Gün aşırı yapmaya çalışıyorum. İlk gün 30 dkda 200 kalori videosu ile başladım. Sonra 300 k ve en son 500 k videolarını uyguladım. aslında spor olsun. vücut kas için değil hareket için çalışsın yeterli. İşin içine kas yapmak girince süt etkileniyor diye biliyorum. Şimdi kendimi yormadan canımın istediğini yapıyorum

Kanguru kullanan var mı? Havalar soğuyor bebek arabası çıkaracak kadar uzun cikamiyorum bebekle. Market filan da yakin ama kucakta da yoruluyor insan. Söyle kanguru alsam 10-15 dk hava alıp eve gelsek diye düşünüyorum. Sling var ama büyüdü artık bebis güvenemiyorum. Sling kullanan varsa da yazsin :)

Kızlaaar acill durum!!!:KK66:bebeğimn ense tarafında kulak hızasında sağlı ve sollu olmak üzere damarın üstünde mercimek tanesi kadar hareketli gbi bişe var.acaba dha önceden varmıydı bn mı yenı farkettm.ailemn yanına geldm dr.ada hemn gdemıcm içim içimi yiyor

Kızlaaar acill durum!!!:KK66:bebeğimn ense tarafında kulak hızasında sağlı ve sollu olmak üzere damarın üstünde mercimek tanesi kadar hareketli gbi bişe var.acaba dha önceden varmıydı bn mı yenı farkettm.ailemn yanına geldm dr.ada hemn gdemıcm içim içimi yiyor
Hareketli derken yağ dokusu gibi mi

Gecenin bu saatinden selamlaaar :KK57: Kızlar oğlum bugün 8 aylık oldu. Geceleri emmek için bile uyanmayan, doğdu doğalı gece derin uyuyan oğlum 10 gündür uykusunda 1 saat- 45 dkda bir gözü kapalı ağlıyor. Memeyle, kucağa almayla falan susturamıyorum. Kucağa alıp Ayağa kalktığım gibi derin uykuya aniden tekrar geçiyor. Bu durum sabaha kadar tekrarlanıyor. Gece aralıksız uyuduğu 3 saatlik bir uykusu vardı. O uykudan da artık erken uyanır oldu. Uyku sağlığı bozulduğu içinde tüm gün gözlerini kaşıyor. Dra tlfn açtım diştendir dedi. Aranızda bu durumu yaşayan ve bu uyku krizini en azından hafifletebilecek çözüm önerisi olan varmı acaba?:dua:

Gecenin bu saatinden selamlaaar :KK57: Kızlar oğlum bugün 8 aylık oldu. Geceleri emmek için bile uyanmayan, doğdu doğalı gece derin uyuyan oğlum 10 gündür uykusunda 1 saat- 45 dkda bir gözü kapalı ağlıyor. Memeyle, kucağa almayla falan susturamıyorum. Kucağa alıp Ayağa kalktığım gibi derin uykuya aniden tekrar geçiyor. Bu durum sabaha kadar tekrarlanıyor. Gece aralıksız uyuduğu 3 saatlik bir uykusu vardı. O uykudan da artık erken uyanır oldu. Uyku sağlığı bozulduğu içinde tüm gün gözlerini kaşıyor. Dra tlfn açtım diştendir dedi. Aranızda bu durumu yaşayan ve bu uyku krizini en azından hafifletebilecek çözüm önerisi olan varmı acaba?:dua:
Şuan biz üst dişlerinin hepsi aynı anda latladı..hatta yazınızı eşime okutucam tek değilmşz die önerimz buara berAber yatıoruz ağlamaya başladığı an tıpışlıorm okdr

Şuan biz üst dişlerinin hepsi aynı anda latladı..hatta yazınızı eşime okutucam tek değilmşz die önerimz buara berAber yatıoruz ağlamaya başladığı an tıpışlıorm okdr
Beraber yatmak pek işime yaramadı şuan yüz üstü üzerimde yatıyor. Rahat gibi görünüyor. Zor olacak ama İnşallah bari böyle rahat uyur. Dr diş dedi ama görünürde birşey yok ben anlam veremiyorum. Bu rahatsızlıklar ne kadar sürecek, sebep dişse daha ne kadar patlamasını bekleyeceğim anlamadım.

Kanguru kullanan var mı? Havalar soğuyor bebek arabası çıkaracak kadar uzun cikamiyorum bebekle. Market filan da yakin ama kucakta da yoruluyor insan. Söyle kanguru alsam 10-15 dk hava alıp eve gelsek diye düşünüyorum. Sling var ama büyüdü artık bebis güvenemiyorum. Sling kullanan varsa da yazsin :)
Bende kısa mesafeler için kanguru kullanıyorum tabi araba kadar rahat olmuyo bebeğimde ağırlaştı yarım saati geçince belim ağrımaya başlıyo ama pratik oluyo seviyorum

3 gecedir oğlum her yarım saatte bir uyanıyo huzursuzlanıyo bende diştendir diyorum. Diştense bi çözümü yok malesef dişler çıkana kadar bu durum devam

Kızlar diş için sarımsağı ezin zeytinyağı ile karıştırıp çok az ve hassas bir şekilde dişlerine sürün aynı şekilde karanfili övütüp çok az zeytinyağı ile deneyebilirsiniz.birde trabzon hurması diş ağrılarına iyi geliyo diye duydum

Bizimse öyle üst dişler patladı uyku sorunu oluyor birden ağlamalar felan bende yanımda yatırıyorum o zaman gündüzleri yeşil soğan veriyorum eline bolbol kokuyor ama yapacak birşey yok

Biz de dişe bağlı uyku sorunu yaşayanlardanız. Uyutuyorum çok kısa bir süre sonra uyanıyor. Uykusunu alamadığı için de ağlayıp duruyor. Tüm gün elleri gözlerinde. Hiçbir yerde durmak istemiyor. Aaa pardon babasına bayılıyor kızım, onda duruyor yine:)

X