2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
normalde ben de azalır diye biliyordum bizimki daha çok yapmaya başladı. acaba çorba ictiginden mi?
muz falan yedirmiyorum. sen neler yediriyorsun canım?

Sabah kahvaltı ettiriyorum. 2 çay kaşığı labne, 2 zeytin (tuzsuz), pekmez, ekmek (tam buğday) Bazen yumurta veriyorum yada meyve rendeliyorum kahvaltıda.
Üç gün arka arkaya yoğurt besliyorum yemeğinin yanında, sonra birkaç gün ara veriyorum yoğurda.
Bazı gün sebze haşlıyorum yada buharda pişiriyorum. Bazı gün tarhana yapıyorum. Arada kıyma ekliyorum çorbasına yada püresine. Şimdilik böyle ilerliyoruz :))

Keşke çalıştığımız yerlerde çocukları emanet edebileceğimiz kreş gibi yerler olsa yavrum annesiz eksik kalacak ya babannesini daha çok severse
alışır bakıcıya bıraksan onara alışır ama bu süreç sen annesisin bunun yerini birşey tutmaz canım

Sabah kahvaltı ettiriyorum. 2 çay kaşığı labne, 2 zeytin (tuzsuz), pekmez, ekmek (tam buğday) Bazen yumurta veriyorum yada meyve rendeliyorum kahvaltıda.
Üç gün arka arkaya yoğurt besliyorum yemeğinin yanında, sonra birkaç gün ara veriyorum yoğurda.
Bazı gün sebze haşlıyorum yada buharda pişiriyorum. Bazı gün tarhana yapıyorum. Arada kıyma ekliyorum çorbasına yada püresine. Şimdilik böyle ilerliyoruz :))

Benimki yemek yemeye başladı artık özel çok şey yapmiyoruz

Kızlar bi ben mi geç kaldım acaba yemek ver diyen mi ararsın pasta yedir herseyden tatsın diyen mi
Ben şeker tuz hiç tattırmadım. Kendi yemeklerimizde tuzda var salçada nasıl yediriyosunuz ben anlamadım. Ben mi acemiyim neyim.
Arkadaş oğluna bulgur pilavı yediriyo şaşırdım görünce Allah Allah

Kızlar bi ben mi geç kaldım acaba yemek ver diyen mi ararsın pasta yedir herseyden tatsın diyen mi
Ben şeker tuz hiç tattırmadım. Kendi yemeklerimizde tuzda var salçada nasıl yediriyosunuz ben anlamadım. Ben mi acemiyim neyim.

Ben geçen gün köfte yedirdim kendimize yaptığım bir buçuk tane yedili

Yoo bence geç kalmış sayilmiyoruz bu şekilde. Bende henüz tadim yaptırıyorum sadece.
3 gundur hiç bisey vermedim mesela. Kafama göre bazen veriyorum bazen vermiyorum. Cignemeyi öğrendi sukur. Benim için suan önemli olan bu.
Herkesin tercihi farklı olabiliyor çocuk büyütürken. Benim dogrum bu.

Benim oğlum işine gelirse yiyo gelmezse de çok afedersiniz kusuyor ciddi ciddi kusuyor. Kaşığın ucu ile yoğurt çorba falan ya da yemeklerin suyundan içiyor ama ona özel hazırladığım çorbalar için kesinlikle yemiyor ne yapayım kızlar varmı öneriniz günde bir yemek kaşığı ek gıda almıyor yani ne yapacam normal mi bu durum ? İlk çocuğum benim

Benim oğlum işine gelirse yiyo gelmezse de çok afedersiniz kusuyor ciddi ciddi kusuyor. Kaşığın ucu ile yoğurt çorba falan ya da yemeklerin suyundan içiyor ama ona özel hazırladığım çorbalar için kesinlikle yemiyor ne yapayım kızlar varmı öneriniz günde bir yemek kaşığı ek gıda almıyor yani ne yapacam normal mi bu durum ? İlk çocuğum benim
Zorlama bence zaten bizimki de bazen yiyor bazen yemiyor ortaklama yarım çay bardağı ancak gıda alıyordur bizimki

Zorlama bence zaten bizimki de bazen yiyor bazen yemiyor ortaklama yarım çay bardağı ancak gıda alıyordur bizimki
Zorlanıyorum hiç sofrada uzandığı birşeyler olursa tadımlık veriyorum .ama bu akşam verdiğim bir iki lokmayı da geri çıkardı bebeklere özel ne varsa hiç birini yemiyor tatsız tuzsuz oldu mu çıkarıyor ağzından ya ama bizim yediğimiz mercimek çorbası ya da sulu yemeğin suyuna bayılıyor paşam :)

X