2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar oglum dün gece cok huzursuzdu sürekli uykuda agliyordu gündüz bisey yokdu bu gece yine basladi acaba disimi patlicak? Disleri baya belirgin olmus ama cikan yok daha sizde nasildi? Yoksa baska bi sikintisimi var insallah disdir

Kizlar oglum dün gece cok huzursuzdu sürekli uykuda agliyordu gündüz bisey yokdu bu gece yine basladi acaba disimi patlicak? Disleri baya belirgin olmus ama cikan yok daha sizde nasildi? Yoksa baska bi sikintisimi var insallah disdir
Bebeklerin birgün birgunune tutmuyor. Benim kizimda öyle ama diş miş yok ortada. Bazen huzursuzluk oluyor kizimda

Benim oğlumda bi gece iyi uyursa 2 gece huzursuz uyuyo. Bende dişten diye düşünüyorum ama şimdilik bişey yok

diş onu huzursuz ediyor olabilir geçe durduk yere ağlıyorlar kolay değil diş çıkmısı uykusunda ağlayıyor böyle mızmızlanıyor sanki bizim iki tane çıktı ama yinede gece arada ağlıyor bir nedene bağlıyamıyor insan valla

Merhaba arkadaşlar
Evlerinizin sıcaklığını nasıl ayarlıyorsunuz?
İçersinin sıcaklığı kaç derece olması lazım?
Bizim binaya ısı yalıtımı yapıldı. Kombiyi 40 a açıyorum ev soğuk oluyor gibi, bakıyorum kızımın ayakları soğuk. 45 e yükseltiyorum kafası terliyor. Bi ayar bulduramadım. Hasta olcak diye korkuyorum. Siz kombiyi kaç derecede yakıyorsunuz :/

Merhaba arkadaşlar
Bizim binaya ısı yalıtımı yapıldı. Kombiyi 40 a açıyorum ev soğuk oluyor gibi, bakıyorum kızımın ayakları soğuk. 45 e yükseltiyorum kafası terliyor. Bi ayar bulduramadım. Hasta olcak diye korkuyorum. Siz kombiyi kaç derecede yakıyorsunuz :/

Merhaba arkadaşlar
O eve göre değişir canım ben 45 yakiyorum şuan evin içi gayet iyi

Kızlar oğlum hiçbirşey yemiyor dudaklarını kilitliyor.mama hiç almadı .aramı versem ek gıdaya ne yapmalıyım

Kızlar oğlum hiçbirşey yemiyor dudaklarını kilitliyor.mama hiç almadı .aramı versem ek gıdaya ne yapmalıyım

Benim kız da çok yemekten kabız oldu, ben de 2 gündür ara verdim ek gıdaya. Hala daha bağırsakları düzelmedi. Sen de zorlama istersen canım, bir gün ara ver öyle dene. Ne kadar zorlarsan o kadar ters teper. Yiğenim 13 aylık hala daha pek bir şey yemiyor sadece emiyor. Üzülme yani yemiyor diye, yavaş yavaş alışıp yiyecektir.

Merhaba arkadaşlar
bizde ariston marka kombi 40 yakıyorum evin içi 25 derece ben ona bakıyorum çokta suçla iyi değil evin içinde ki termometreye göre ayarlıyorum

Erkek annesi olmak ne demektir…?

Bir kere en başta çocuğunun fiziken sana benzemeyeceği gerçeğini kabullenebilmek demektir. Hayatta bilmediğin bazı şeyleri ona öğretmek, çocukluğunda hiç oynamadığın oyun ve oyuncakları ona öğretmek; birlikte araba sürmek, otoparklar inşa etmek, hatta araba marka ve modellerini onunla öğrenmek demektir.

Oğlunun hayatındaki ilk kadınken, büyüdükçe başkalarının da olacağını bilip o günlerin hayallerini kurmak, seni çok sevip örnek alırken ona bazı şeyleri neden senin gibi yapamayacağını anlatabilmektir. Oğlunla yapışık ikiz gibi dolaşmaktır.

Eşin için, hayatında bu kadar çok sevebileceğin başka bir erkek yok diye düşünürken, sana aksini ispatlarcasına çıkıp gelen bu küçük prense deliler gibi aşık olmak, sevgini içinde taşıyamayıp durmadan hüngür şakır ağlamak, koklamaya öpmeye doyamamak, dokunmaya kıyamamak demektir.

Erkek annesi olmak… İçindeki erkeği keşfetmektir onunla. Bunca yıldır ‘kadın’ken ve daha yeni ‘anne’ olmaya alışırken, bir de ‘erkek’ olmak… ona en iyi dost, en iyi öğretmen, en delikanlı arkadaş, en sert koruma olmak…

Erkek annesi olmak… Onunla büyümek onunla güzelleşmektir..Fakat olgunluk, ergenlik, ‘erkeklik’ evresinde sarılıp öpememek, uzaktan sevmektir Erkek annesi olmak ...
Alıntı

Çok hoşuma gitti paylaşmak istedim.
Duygulandirdi beni

canım her zaman ki verdiklerinden mi veriyorsun yeni bir şeyler mi deniyorsun ya disten dolayı istahsiz ya da yeni ek gidalardan.

Erkek annesi olmak ne demektir…?

Bir kere en başta çocuğunun fiziken sana benzemeyeceği gerçeğini kabullenebilmek demektir. Hayatta bilmediğin bazı şeyleri ona öğretmek, çocukluğunda hiç oynamadığın oyun ve oyuncakları ona öğretmek; birlikte araba sürmek, otoparklar inşa etmek, hatta araba marka ve modellerini onunla öğrenmek demektir.

Oğlunun hayatındaki ilk kadınken, büyüdükçe başkalarının da olacağını bilip o günlerin hayallerini kurmak, seni çok sevip örnek alırken ona bazı şeyleri neden senin gibi yapamayacağını anlatabilmektir. Oğlunla yapışık ikiz gibi dolaşmaktır.

Eşin için, hayatında bu kadar çok sevebileceğin başka bir erkek yok diye düşünürken, sana aksini ispatlarcasına çıkıp gelen bu küçük prense deliler gibi aşık olmak, sevgini içinde taşıyamayıp durmadan hüngür şakır ağlamak, koklamaya öpmeye doyamamak, dokunmaya kıyamamak demektir.

Erkek annesi olmak… İçindeki erkeği keşfetmektir onunla. Bunca yıldır ‘kadın’ken ve daha yeni ‘anne’ olmaya alışırken, bir de ‘erkek’ olmak… ona en iyi dost, en iyi öğretmen, en delikanlı arkadaş, en sert koruma olmak…

Erkek annesi olmak… Onunla büyümek onunla güzelleşmektir..Fakat olgunluk, ergenlik, ‘erkeklik’ evresinde sarılıp öpememek, uzaktan sevmektir Erkek annesi olmak ...
Alıntı

Çok hoşuma gitti paylaşmak istedim.
Duygulandirdi beni
gece gece duygulandirdin beni.

o benim 2. aşkım.
bugün babası ve oğlum benden önce yattilar baktım birbirlerine dönük uyuyorlar. hangisine aşk dolu bakacagimi şaşırdım... Allah im tüm isteyen e versin.

Amin inşallah. Bu hafta oğlum 7.ayı dolduruyor. Ne çabuk geçti 7 ay diyorum.

Uykusuzluga da yorgunluğa da alıştım artık :)
Hayat bebeklerimizle güzel.:emir_bebek::KK200::anne:
Allah güzel yazılar yazsın hepsine.

Amin inşallah. Bu hafta oğlum 7.ayı dolduruyor. Ne çabuk geçti 7 ay diyorum.

Uykusuzluga da yorgunluğa da alıştım artık :)
Hayat bebeklerimizle güzel.:emir_bebek::KK200::anne:
Allah güzel yazılar yazsın hepsine.
en güzel yorgunluk annelik...
yorgun olduğunu sadece yatinca hissetmek...
zaman çok hızlı doğmadan buyuyecekler bir de bakmisiz asker bir de bakmisiz evleniyorlar bir de bakmisiz torun geliyor... :KK66: :KK66:
tabi Allah ömür verirse.

Anneme bazen derim anne ne zaman geçti bu ömür hayat su gibi hep ağlamaklı olur canım annem ya..

X