2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Yaa ben beceremedim o probiyotik mayayla Var mı bi püf noktası yada nasıl başardın mayalamayı

Mayayi kaseye koydum ilinmis sütü ekledim bir. Tatlı kaşığı da normal yoğurt tatta ekledim sonra az az ekleyip karıştırdım epey sarıp beklettim ilk defa yaptım ki tarife çok uyumadım desem

Slm kızlar dişi çıkanlara hayırlı olsun huysuzluk dış çıksa da devam ediyor biraz iki gün sonra öbür dişin sıkıntısı başlıyor yani rahat yok bize canları sağolsun bebişlerin ne yapalım ben muhallebi yapınca çatalla ezip koyuyorum sıcak olunca sorun olmuyor bebeğin pütürlü yiyorsa öyle yapabilirsiniz Lockam46

Yani diş olayı gerçekten sıkıntılı yazık kuzucuklara (

kızlar bizim oğlan her gün dişlik veriyorum eline onu ısırıyor maşallah 4. dişi de çıktı. iki alt iki üst. size de dişlik kullanmanızı öneriyorum biz hiç jel kullanmadık.

kızlar bizim oğlan her gün dişlik veriyorum eline onu ısırıyor maşallah 4. dişi de çıktı. iki alt iki üst. size de dişlik kullanmanızı öneriyorum biz hiç jel kullanmadık.

Hayırlı olsun :) Nasıl bir dişlik bende ver birkaç tane ama oğlum tam ısıramıyor sanki onları. Bir de huysuzluğu uyku düzeni falan düzeldi mi?

Cnm ben pütürlü verıorm,korkma cddn başarıolar.hatta ilk ekmekle başla minik minik ağznda gevelemeyı öğrensin

Günaydın
Benim hazır bekliyo yürüteç ama 7.ayı beklemeyi düşünüyorum. Erkek bebeklerde biraz daha geç tavsiye ediyolar.
Kullanıcam ben yararlı buluyorum

Ben kullanmaya başladım bile. Çok mutlu yürütecteykn . Bir görseniz =))

Ben aldım geziniyor bende rahatladım biraz ama çok bindirmiyorum

Yürüteç kurtarıcı olur gibime geliyor, en azından iki işimi hallederken koyarım diye düşünüyorum. Kızımı zor zaptediyorum o kadar hareketli bir bebek ki, telef ediyor beni Doktor kesinlikle yasak dedi ama almak istiyorum ben, kafamı bi netleştiremedim bu konuda.
Sizdeki yürüteçlerin markaları ne arkadaşlar, tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?

Bizimkini dedesi hediye aldı netten markasinı bilmiyorum çok koymadiktan sonra bişey olmaz sanmam ben yemek yaparken makine boşaltirken koyuyorum fazlasina gerek yok zaten hemen yoruluyor ağlıyor al duye

Cnm ben pütürlü verıorm,korkma cddn başarıolar.hatta ilk ekmekle başla minik minik ağznda gevelemeyı öğrensin
Pütürlü yemede sorunumuz yok canım.sadece sebze püresini öyle daha çok seviyor.muzu falan çatalla eziyorum.elma armur rendesi lifli olmasına rağmen gayet rahat yiyor.kahvaltıdada ekmeği veriyorum.ilk ek besine başladığımızda bir hafta öğürme refleksi fazlaydı şimdi kalmadı o sorunumuz şükür.

Bizimkini dedesi hediye aldı netten markasinı bilmiyorum çok koymadiktan sonra bişey olmaz sanmam ben yemek yaparken makine boşaltirken koyuyorum fazlasina gerek yok zaten hemen yoruluyor ağlıyor al duye

Ben de dayısına aldırayım bari uygun birşey, eee dayı olmak kolay değil :)))
Canım sana birşey sorucam ya, sen pırasa yapmıştın kızına yanlış hatırlamıyorsam, nasıl pişirdin nasıl verdin, birde gaz yaptı mı :/

Canım aşağıda yazdım ama görmeye bilirsin tekrar yazım
Soğanı havucu minik minik doğrayın suda yumuşattım sonra pırasayı attım minik minik doğrayıp en son pirinç attım hepsi pişince zeytinyağı döktüm gaz yapmadı ama içine kimyon atabilirsin yada kimyon içir üstüne gaz yapmaz

Ablam hediye aldı
Baby hope 212 kodu
Müzikli, öndeki oyuncakları ilgi çekici ve diğerlerine göre daha çeşitli :)

Tamam canım anladım, yarın yapayım ben de hemen, yavruma kabak havuç patatesten gına geldi :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…