2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kendini strese sokma canım daha çok erken, alışacaklar.
Bende kaşık kaşık yese herşeyden istese diyorum ama zamanla demek ki :)

Emzirmek sorun oluyormu sütünde bir azalma oldumu ayyy birde en önemli soru cinsiyet belli mi :) yaaa bende heveslendim bak şimdi :)
Yok canım sütte azalma falan olmadi gayet güzel gidiyor emme işi, cinsiyete daha çok var normalde 10 haftalık ama gelişimi geri çıktı kalp atışı henüz duyulmadığı için sali gününü bekliyoruz eğer kalbi atmamışsa müdahele yapılacak

Ben daha büyük diye hatırladım kusura bakma üzdüysem inşAllah duyarsın kalp atışını geç döllenme olmuş olabilir

Arkadaşlar çok soru soruyorum ama..
Bebişlere ıspanak verdiniz mi? Serbest mi onu da bilmiyorum ama yedirdiyseniz nasıl verdiniz?

Canim allah yardimcin olsngece uykun hic yok .

Ben ilk dönem gaz sıkıntısında biogaia verdim her gün 3 de verirdim erkenden uyur gece 3 kez kalkardı 8 den sabah 5 yada 6 ya kadar uyurdu şimdi tarih oldu tekrar başlasam mı

Bebiş yoğunluğu mu :)
Hem bebiş hem ev işi bi de havalar güzelken her gün 1-2 saat dışarda geziyoruz marketler falan :))

Ben daha ekmek vermedim berirsemde evde yapcam tarif 1-2 tane ama daha yapmadım. Benimkide yumurta yemiyodu 2 gündür peynir yumurta çok az da muz karıştırıp veriyorum yiyo. Sen muz yerine elma falan koyup dene istersen.

Ben daha büyük diye hatırladım kusura bakma üzdüysem inşAllah duyarsın kalp atışını geç döllenme olmuş olabilir
Aa yok hiç problem değil, eğer bir anomali varsa elden gelen birşey yok hazırlıklı olmak gerek. Geç döllenme olmuş evet ama yine de sağlıklı gelişmiyor canım Allah hiç olmayanlara nasip etsin

Aa yok hiç problem değil, eğer bir anomali varsa elden gelen birşey yok hazırlıklı olmak gerek. Geç döllenme olmuş evet ama yine de sağlıklı gelişmiyor canım Allah hiç olmayanlara nasip etsin

canım hamile kalınca emzirmek karnindaki bebeğe zarar verir . bence emzirme. karnındaki bebeğe yazık gülüm.

kızlar psikolojik midir nedir anlamadım. karnimda bir şeyler kıpır kıpır sanki hala hamile gibiyim. hamilelik psikolojisinden kurtulamadım. sizde de oyle mi?
bu arada hamile falan değilim.

oğlum ciğerlerini usutmus bugün antibiyotik başladık. doktor buhar verdi. içim parçalanıyor o oksurdukce kızlar.

siz bebeklerinizi nasıl koruyorsunuz adana gibi bir yerde salgın var ve herkes hasta.

Emzirme ile bir ilgisi yok canım, emzirmeye devam dedi hem çocuk doktorumuz hem kadın doğum uzmanı, cevremde de örnekleri var, sıkıntı olmuyormuş yani
canım ben de 2. bebeği istiyorum ama emzirme bittikten sonra. bir defasında arastirmistim. yanlış bilgi de vermek istemiyorum gülüm. ama ben senin yerinde olsam emzirmezdim.

Hamileyken yerken kendimi kaybettigim cennet hurmasindan bugün oğluma yedirdim bir an gözümde hamileyken yediğim anlar aklıma geldi bu kadar mı istekli ve iştahlı yer bir çocuk. Sıra patateste hamileyken ilk günden itibaren doyamadigim haşlanmış patatesi denemektedir. Ayrıca dün gece peynir ve yoğurt mayaladim. Şokta satılan probiyotik maya ile güzel tuttu ilk defa yapmama rağmen yoğurt başarılı oldu :)

canım ben de 2. bebeği istiyorum ama emzirme bittikten sonra. bir defasında arastirmistim. yanlış bilgi de vermek istemiyorum gülüm. ama ben senin yerinde olsam emzirmezdim.
Yani tabi senin tasarrufun, istemezsen emzirmezsin, zaten iki çocuk arası için en iyi 4 yıl ara şart diyor pedagoglar, emen bir bebeğin yeni kardeşi olması zaten emmese de zor emse de zor, eğer yaşın genç ise daha bekle derim, ben 41, 42 yaşında anne olmanın zor olduğunu düşündüğüm için biraz acele etmek istedim, emzirme konusunu özellikle araştırmıştım

benim bebeğim hemen olmadı. 2. de hemen olmaz diye korkuyorum açıkçası.
bazen eşime 2. bebek olsun mu dediğimde bunu emzirmekten nasıl vazgececeksin diyor.
bak yanlış biliyor olabilirim ama bir hadis var bu konuyla alakalı. o aklımda kalmış canım.
istersen sen de arastir

Civilin kalıpları nasıl kullanan var mı aranızda?internetten bir pijama takımı alıcamda kaç ay almalıyım bilemedim.hep yerlerde sürünüyor diye kadife takım alıyım kışın rahat eder dedim hiçbir yerde bulamadım.lcw de var ama onların hepside arkadan çıtçıtlı.çocuk yatınca rahatsız olur.

Yaa ben beceremedim o probiyotik mayayla Var mı bi püf noktası yada nasıl başardın mayalamayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…