2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bende emziriliyor diye biliyorum hatta baya bir araştırdım kızım yaşına girince ikinciyi düşündüm için bende şöyle bir bilgi edindim beta hcg hormonunun en üst seviyeye ulaştığı dönem bazı kadınların sütü kesilebilir mi şirin hormonal olarak D DenizErenYaz nisanyagmurumm

Kizlar ekmek vermeli miyiz. Su bebeklere özel ekmekler varmış. Etimek galiba
Onlar olur mu ? Ya da kepekli yulafli tahilli ekmeklerden mi vermeliyim..

Ben daha vermeyi düşünmüyorum yedi buçuk sekiz aylık olsun öyle verecem verdiğim ekmegide kendim yaparım geçen baktım tahilli ekmeklere içinde palm yağı verdi uno markada bile

Ben veriyorum bayadır, tam buğday ekmeğinin içinden, fırından alıyoruz. Çokta güzel çiğnemeyi öğrendi bu sayede :)

Minik parçalar halinde çok az ekmek veriyorum ben, çorbasının yogurdunun vs yemek arasında 3_4 kaşık yemek 1 minik parca tam buğday ekmeği şeklinde ama her zaman olmuyor tabi, gün içinde 1 kere yapıyorum

:) peki nasil hazirlayip veriyorsunuz. Dişleri yok henuz benim kizimin.

Benim kızda da diş yok, damaklarıyla çiğniyor :) Sadece kahvaltıda veriyorum. Labneye yada pekmeze bandırıyorum. Minik minik kopartıyorum ekmeğin içinden, yeşil mercimek tanesinden az büyükçe :)

oğlum ciğerlerini usutmus bugün antibiyotik başladık. doktor buhar verdi. içim parçalanıyor o oksurdukce kızlar.

siz bebeklerinizi nasıl koruyorsunuz adana gibi bir yerde salgın var ve herkes hasta.
bizimkide hasta ve baya öksürüyor balğam var üç defa kustu yutamadığı için dr ilaç verdi onlarınkullanıyorum birde bu da bir arkadaş yazmıştı cold mix ondan aldım baya iyi geldi

Merhaba kızlar bizimki diş çıkarıyor ve hasta baya öksürük balğam felan geceleri kaç defa kalkıyorum bilmiyorum öksürürken yutamayınca kusuyor korkudan boğulacak diye aklım çıkıyor dişler belki onu bu hale getirdi

Benim oğlumun da dişi çıktı bugün baya belli oluyor ama çok huysuz mamasini zor hazırlıyorum ishal olmuş birde .
Ben bugün elmalı muhallebi yaptım çok güzel oldu belki deneyen olur diye tarifi yazayım
Yarım elma
Bir çorba kaşığı pirinç unu
Bir tatlı kaşığı irmik ve su
Pirinç unu irmik ve suyu karistirip pişirdim pişince içine rendelenmiş elmayı koyup tekrar bir kaç fokurdattim oh mis afiyet olsun bebişlere

Ben dr cam rende yok şuan. Normal rendeleyip mi koyayaim yoksa buharda haslayim mi elmalari vitamini ölmesin diye.. :/

Benim bebegimin dişi çıkmadı bu arada. Ben fazla kaynatiyorum suan biraz dhaa su ekledm iyice hasliyorum yani. Diger türlü zorlanabilir yerken..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…