2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ay ne güzel. Keske benim kizimda yatmaktan yuvarlanmaktan kensi başına olmaktan zevk alsa. Habire benimle olaun kucakta olsun onunla ilgilenelim.. ;(

Ay ne güzel. Keske benim kizimda yatmaktan yuvarlanmaktan kensi başına olmaktan zevk alsa. Habire benimle olaun kucakta olsun onunla ilgilenelim.. ;(

Benimki baya ergen gibi takılıyor Koç burcu sıkıntıya gelemiyor, rahatına özgürlüğüne düşkün, ben de öyleyim :))) Bu ara gece 1-2 gibi uyuyor , sabah kalkmak bilmiyor. Gidişat iyi değil, hayırlısı bakalım

E nisan doğumlu benim kziimda koçta. O burca falan bakmiyor :)

Benim kizim oturmayi yatmayı sevmiyor. Uyumak dışında :) biz masada degl yerde yeriz. Mama sandalyesi de yüksek. Bunlardan dolayi gereksiz gördüm..

Kızlar sizlere kaban sorusunu sormak istiyorum. Kızıma bi tane tulum şeklinde beğendim ( çokta uygun 60 lira, bir yerde sordum 170 lira idi ) Kapşonu var fakat patikli ve eldivenli değil. Bu sorun olur mu sizce? Kullanışlı olur mu? 170 liraya sorduğum tulum kaban patikli ve eldivenliydi. Zaten çok dışarı çıktığımız yok, bi kabana da o kadar para veremem. Sizler nasıl kaban tercih ediceksiniz?

Canım ben tulum şeklinde olanları tercih etmedim. Sebebi arabaya in bin olacak sürekli çıkarıp giydirmesi zor olur diye normal kısa montlardan aldı teyzesi. Heryere araba kullanıyoruz pratik olur diye düşündüm. Astronot tulum olanlar zaten çok pahalı gerek yok bence zaten 1 kış kullanacaklar.
Kullanışlı olacağını sanmıyorum kıpır kıpırlar yerlerinde durmuyolar

O zaman hiç alma canım boşa yer kaplıyo.
Benim gibi bebeden kurtulmak için bağlamak dışında gerekli değil
Bir tek bebegime yemek yedirirken zorlaniyorum. Ana dizini koyuyorum. Ayarliyorum oturma pozisyonuna getiriyorum. Ama pek iyi olmuyor gene de :/ hem kizim cok dönüyor. Hem de ana dizinde rahat yediremiyorum. Kafasini yatirmiyor. Sürekli dik durmaya calisiyor öne dogru. Yaslanmiyor hiç

Bir tek bebegime yemek yedirirken zorlaniyorum. Ana dizini koyuyorum. Ayarliyorum oturma pozisyonuna getiriyorum. Ama pek iyi olmuyor gene de :/
Benimkide öyle tam dik oturamadığı için 1 aya kadar daha iyi otururlar. Bende pusetinin altına yastık koyup dikleştiriyorum hafif yatar pozisyon oluyo rahat oluyo.
Çünkü tam dik olursa ağzındakileri döküyo daha kaşığı tam öğrenemedi küçüğüm

benimki öğrendi de .. benim içim rahat değil o yaslanarak yemiyor. Sanki yoruluyo gibi geliyo yastik koyuyorum gene ayni. Ya benim kizce yatmayi sevmiyor da ondan öyle yapiyor bence. Nerdeyse uyurken bile ayakta uyucak :) yatirdigim gibi ciglik çığlığa :/

İşte hepsi ayrı bi huy :) benimkide yatıp yerlerde dönmeyi seviyo kucakta az duruyo kendini kaydırıyo yere doğru bunalıyo hemen :)

Dün iki takım alt üst sipariş ettim .dediğin gibi bir beden büyüğünü aldım.küçüğe çare yok ama büyük gelirse az büyüyünce giyer.inşallah kumaşıda kalitelidir.

Ne bileyim bana daha derli toplu olur gibi geldi, beli sıyrılmaz vs. Bizim aracımız yok arabasına koyup gideceğimiz yere yürüyerek gidiyoruz, öyle giydir çıkar derdimiz olmicak. Ben bu kararsızlıkla gidersem kış biter karar verip alana kadar

O zaman kullanışlı olur kucaklarken falan. Hem bacaklarıda üşümez :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…