2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Brokolide yapabilirsin bebekler seviyor

Brokoli yaptım severek yedi :) Balkabağını da çok sevdi :) Pek seçtiği yok ama yumurta ve yoğurt sevmiyor ağzına verdiğim an ağlıyor, omletle kandırıcam bende :) Bazen meyve de yemediği oluyor, anası kılıklı sağı solu belli olmuyor :KK70:Yediği kadar zorlama yok.

Kızlar yürüteç konusu geçmiş ebebekte vardı bu model oğlum çok sevdi ama biz düşünmüyoruz .fikir olsun diye sizle paylaşmak istedim
PicsArt_10-22-06.51.56.jpg

Hayırlı olsun :) Nasıl bir dişlik bende ver birkaç tane ama oğlum tam ısıramıyor sanki onları. Bir de huysuzluğu uyku düzeni falan düzeldi mi?
gece emmek için kalkıyordu yine kalkıyor dış ağrısı olmadı pek şükür maşallah. sizlerinki de güzel geçsin o dönem.

iyi geceler arkadaşlar.
yarın oğlumun 6. ay aşısı var kızlar. dua edin lütfen.
bizim bebek 6 buçuk aylık oldu hastalıktan dolayı aşı da gecikti.

öksürük vardı hirilti vardı. iki gündür buhar veriyoruz antibiyotik iciriyoruz. biraz iyi geldi bunlar. tam geçse de rahat etsek.

insanın canından bu parçası hasta olunca çok can yakiyrmus bu durum.

Allah im bütün evlatları korusun şifa versin.

Kızlar nörolojı dr.una gdıoruz biz pre old.için yürüteci sormamla bni yerın dibine soktu diebilrm.aaa siz ünv.okumssnz hiç böle bi soru beklemzdm fln.yere at güçlensn dedi hakkaten artk kalkabiliyor cok şukur.amaa sürekli arkasındayım hiç bişe yapamıorm.yanı yürüteçlerede bakmıor değilm:KK66:birde erkek bebeler için cok sakıncalıymş

iyi geceler arkadaşlar.
yarın oğlumun 6. ay aşısı var kızlar. dua edin lütfen.
bizim bebek 6 buçuk aylık oldu hastalıktan dolayı aşı da gecikti.

öksürük vardı hirilti vardı. iki gündür buhar veriyoruz antibiyotik iciriyoruz. biraz iyi geldi bunlar. tam geçse de rahat etsek.

insanın canından bu parçası hasta olunca çok can yakiyrmus bu durum.

Allah im bütün evlatları korusun şifa versin.
Ahh bizde ole ateşimz var dün acıllk oldk nöbetteym şimdi.geçmiş olsn

Civilin kalıpları nasıl kullanan var mı aranızda?internetten bir pijama takımı alıcamda kaç ay almalıyım bilemedim.hep yerlerde sürünüyor diye kadife takım alıyım kışın rahat eder dedim hiçbir yerde bulamadım.lcw de var ama onların hepside arkadan çıtçıtlı.çocuk yatınca rahatsız olur.
6 aylik .baska yerden 3 aylikken elbise aldim.olur diye.eve geldim denedim olmadi.kol tarafi dar geldi
hep civilden almaya basladim ama ayinda almadim .ayinda aldigim zaman az kullanirsin bize dar geldi.gecen aylarda 6 -9 aliyorsam bu ay gidersem 9- 12 alirim.
Bir de boyu kc cm ise o da yaziyor onlara da dikkat edersin.urunleri rahat kullaniliyor.ben memnunum.bir de hangi kiyafeti sececegin onemli
Degistirme secenekleri oluyor.dikkat et canim.kolay gelsin.

6 aylik .baska yerden 3 aylikken elbise aldim.olur diye.eve geldim denedim olmadi.kol tarafi dar geldi
hep civilden almaya basladim ama ayinda almadim .ayinda aldigim zaman az kullanirsin bize dar geldi.gecen aylarda 6 -9 aliyorsam bu ay gidersem 9- 12 alirim.
Bir de boyu kc cm ise o da yaziyor onlara da dikkat edersin.urunleri rahat kullaniliyor.ben memnunum.bir de hangi kiyafeti sececegin onemli
Degistirme secenekleri oluyor.dikkat et canim.kolay gelsin.
pijama almadim daha.baska marka hediye geldi bana.

Ailecek hasta olmustuk
Kizim daoldu.sesi kisildi.grip ses tellerine inmis.acilde hava aldik maalesef.bir de igne.gercekten rahatladi gece uyudu.sonrasi yine hepimz ayniyiz balgamli oksuruk.degisik bir hastalikti tobe ya rabbim.
Bir de bi baktim dislerimiz cikmis.hersey karisti.ek gidada pisik oluyordu.disden dolayi simdi hep pisik.neye gore takip edicem.alerji testi de yapildi.sonuclari bekliyoruz.
Rabbim bize guc kuvvet versin
Herkese de sifa versin.

Kızlar nörolojı dr.una gdıoruz biz pre old.için yürüteci sormamla bni yerın dibine soktu diebilrm.aaa siz ünv.okumssnz hiç böle bi soru beklemzdm fln.yere at güçlensn dedi hakkaten artk kalkabiliyor cok şukur.amaa sürekli arkasındayım hiç bişe yapamıorm.yanı yürüteçlerede bakmıor değilm:KK66:birde erkek bebeler için cok sakıncalıymş
Doktorlar tabi ki bilgili ama onların dediği gibi kolay olmuyo herşey.
Erkek bebeklerde sakıncaları daha fazlaymış bende o yüzden biraz daha geç ve kısa süreyle kullanıcam. 6.5 aylık oldu her dakika başındayım yemek yapmak işkence oldu. Bırakıp gitsem kendini koltuk altına girdiriyo kafasını bi yerlere çarpıyo. En azından yürüteçle yanımda durur bari onunla oyalanır

Kızlar nörolojı dr.una gdıoruz biz pre old.için yürüteci sormamla bni yerın dibine soktu diebilrm.aaa siz ünv.okumssnz hiç böle bi soru beklemzdm fln.yere at güçlensn dedi hakkaten artk kalkabiliyor cok şukur.amaa sürekli arkasındayım hiç bişe yapamıorm.yanı 1$yürüteçlerede bakmıor değilm:KK66:birde erkek bebeler için cok sakıncalıymş
Bende hayatta almam diyordum ama şimdi iyi ki almişim diyorum en azindan yemeğimi yaparken bulaşık mak boşaltirken gözümün önünde oluyor öbür türlü ya kafasını bir yere çarpıyor ya koltuk altlarına giriyor benim kızım yürüteçe biniyor elinden tutunca kalkıyor dönüyor adım atıyor bence çok bindormezsen zararı olmaz

Kizlar bir de mama sandalyesi alacaktim vazgectim . Şöyle bir baktim da gereksiz gobi geldi ya. Sizce ?
Bence mama sandalyesi gerekli. Çünkü artık pusette durmak istemiyo benim ki. Kendini yerlere atmak istiyo :KK70:
Akşam yemek yerken onuda sandalyesiyle masaya yaklaştırıyorum önüne oyuncak koyuyorum peçeteyle falan oyalanıyo.
Tabi bebeğiniz yemek yemenize işleri yapmanıza fırsat veriyosa çok gerekli değil.
Ama benim ki gibi her dakika bi aksiyon yerleri silmek yalamak derdindeyse sandalyeye bağlamak çok iyi çözüm :KK70:

Kizlar bir de mama sandalyesi alacaktim vazgectim . Şöyle bir baktim da gereksiz gobi geldi ya. Sizce ?

Aslında gerekli bir şey, kemerleri sayesinde dik oturabiliyorlar, başka bir yere oturttuğunda belki öyle oturamazlar şimdilik. Ama gel gelelim benim kız hiç sevmedi. Hiç oturmak istemiyor. Gerçi kızım genel olarak oturmayı sevmiyor :))) Hep yatsın yuvarlansın istiyor. Bir şekilde alıştırmaya çalışıyoruz mama sandalyesine :)))

kızlar bugün işe basladım bebeğim 6,5 aylık oldu annem bakacak ama cok zor bir durum duygularım karmakarısık..üstelik hasta oldu yavrum grip burnu tıkalı huysuz... kucaktan inmiyormuş memeye alışkın olduğundan sağdığım sütü içmemiş aç aç duruyor ben ikiye kadar işte olacağım :KK43:((

kızlar bugün işe basladım bebeğim 6,5 aylık oldu annem bakacak ama cok zor bir durum duygularım karmakarısık..üstelik hasta oldu yavrum grip burnu tıkalı huysuz... kucaktan inmiyormuş memeye alışkın olduğundan sağdığım sütü içmemiş aç aç duruyor ben ikiye kadar işte olacağım :KK43:((
Allah yardımcın olsun canım ilk başlarda zor gelir tabi ki.
Sende bebişte alışacaksınız. En azından annen bakıyo o açıdan gözün arkada değil.

Allah yardımcın olsun canım zor bir süreç

X