2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benimkide çığlık çığlığa evde :))

Bizde de diş falan yok henüz aynı sizin gibiyiz merak etme :)

Hem de ne çığlık kulaklarım çınlıyor resmen Sağlıkları yerinde olsun. Allah seslerini eksik etmesin evlerimizden
Ben de geç çıkarmışım diş, annem dedi. Bu diş olayı genetik galiba

Merhaba bayanlaruzzuuuuunn bir aradan sonra.ara ara bakabildim ancak.Erken dogan tostiklerdeniz biz:) mart annesi oldum:) 2.cocuk gercekten baska bisiymis yahu ancak adapte olabildim.kizimla oglumun huylari cok baska.tostikim 7 aylik oldu:) ek gidaya tadimlarla gidiyoruz biraz alerjik tepkiler verdi.birde cok istekli degil.elma armut havuc patates muhallebi yaptim cok severek acmiyor agzinikizim sapur supur yerdi.yogurt yiyor 3 gundur onu biraz sevdi.beni daha cok emiyor emsin zaten de kilosu aklima takikiyor.suan 8.5 kilo sadece emmekle bu kadar alir mi bilmem.biraz bagirsaklarinda sorun var gibi gunde 1 kez bazen 2 bazende 2 gun hic kaka yapmiyor.hala gazli biogaia iciriyorum.ek gida yedikce rahatsiz oluyo geceleri cok uyaniyir.5 aylik olana kadar 11 den 6 7 kadar uyurdu simdi sık sık kalkiyor.gunduz uykulari da 30 dk 40dk saat kurmus gibi sansliysam bazen 2 saatSizler napiyorsunuz? Uyku egitimi veren var mi?? Benim gibi olan varsa rahatliyceeemm

Benmkide 5ay 12 günlükken alttan bir dişini çıkardı. 5ay 29 günlüğüz hala ikinciyi patlatmaya çalışıyor ama altlardan 15 gün snra üstler başlatmış aslında normal. İlgi isteme okayı benmkinde de çok bu ara. Uyutmadan yemek bile yiyemiyorum. Neden birden böyle oldu acaba

Ben ben kızım bildiğin yeni doğan gece hiç uyumuyor mıkardanıp duruyor dişten diyorum ama onlarda gelmiyor

Ek gıda ile bağırsak sorunlarına geri dönüş yapanlardanım aynı bazen 2 gündr bir kaka yapıyo bazen her gün gece gaz yüzünden defalarca uyanıp ağlıyoruz.bazı günler ek gıda vermiyorum ama çok farkı olmuyor uyku eğitimi bu halde uzak bir hayal gaz ilacı verdim biraz ama yok herşey aynı zaten onlarda zararlı deniliyor napim bilmiyorum kayısı kaynatıp suyundan veriyorum işe yarar mı bilmem

Rezene kaynatip verin 1 cay kaşığı . Emziriyorsaniz siz de icin.

Hatta rezeneyle kimyon tphumunu kaynatin öyle için.

Rezene kaynatip verin 1 cay kaşığı . Emziriyorsaniz siz de icin.
Deniyorum bazen içiyorum bazen fırsat bulamıyorum bebeğe kimyon kaynatıp veriyorum arada ama bunlar çözüm değil geçici süreli çözüm.neden hala gaz sorunu var onu anlamıyorum

Deniyorum bazen içiyorum bazen fırsat bulamıyorum bebeğe kimyon kaynatıp veriyorum arada ama bunlar çözüm değil geçici süreli çözüm.neden hala gaz sorunu var onu anlamıyorum
Bebeginiz 6 aylik degil mi? Gaz sorunu olmaz ki artik. Bence bi doktora götürün.

Bazı bebeklerde gaz uzun sürebiliyo. Kuzenimin kızı 8 ayına kadar gaz sorunu yaşamıştı.
Tabi doktora gitmekte her zaman fayda vardır.
Vay be sasirdim hakkaten
Bu kadar uzun sürdüğünü bilmiyordum. Demek ki olabiliyormus. Ama kolik veya gazli bebek deyip gecmemeli. Ne olursa olsun bastan asagi kontrollden gecmeli bebekler..

Bebeginiz 6 aylik degil mi? Gaz sorunu olmaz ki artik. Bence bi doktora götürün.
Ne yazık ki canım 7 aylık olacağız 1 yaşına kadar bile sürebiliyor ek gıdada zorlanıyor yoksa kendisi ağızdan çıkartıyor ama popodan zorlanıyor makat darlığı da olabiliyormuş 1 yaşına kadar.doğduğundan beri hep doktorlardayız gaz ilacına başlattı yine ama vermiyorum

mnt neslim33 benzer demekki yaa:/
Kizimda boyle degildi cok rahat gecis yapmistim ek.gidaya.farkeediyorum yani bildigin rahatsiz oluyo cocuk.alerji icinde bisi yapmiyo cocuk doktorlari zaten.ara ver not et hangisi dokunuyorsa yeme diyor.kor topal gidiyoruz.biogaia sade prebiyotik oldugu icin veriyorum duzenli ayni saat verince etkili oluyor o gece sabaha karsi mikirdanmalar azaliyor.
Disimiz de cikmadi belkide onun da etkisi vardir.bizim toppak simdiler yuvarlanip totosunu kaldiriyor emeklicek sanirim geve uykusunda da onu denemeye kalkiyo aynen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…