2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benimde kasık ağrılarım geçti canım ishalim bile geçti galiba.endişelenme.göğüs hassasiyetim var birde sabahları hafif bi bulantım oluyo o kadar
Benm bulantım hiç yok sadece iştahsızlık var . İlk bebeğimi kaybettiğim için bunda çok tedirginim. Erkenden doktoruma gidicektm ama malesef bütün randevuları dolu en erken 3 eylül gidebileceğim . O yüzden sürekli kendimi dinliyorum akışına bırakamıyorum

Canm senle aynıyız bende bugün hiç kasık ağrısı falan hiç bir belirti yok sadece göğüslerime tutunca acıyor. Korkuyorm çok . Sende var mı belirti

Canım benim de geçen haftadan düne kadar sağ kasığımda batmalar vardı bu sabah oldukça az. Bence rahime tutundukça ve rahim bebeğe göre kendini şekillendirdikçe batmalar ve kasılmalar daha az hissedilir oluyor Bol bol dua ediyorum tüm hamişler için, inşâAllah hepimiz sağlıkla büyütürüz bebişlerimizi

Taktım bulantı bilekliğini bakalım işe yarayacak mı?
Hiç bir şey yapamıyorum. Hep dışarıdan yemek söylüyoruz. Eşim yemek yapmıyor. Dışarıdan yemek istemiyorum artık Böyle devam ederse gitcem annemin yanına

evet bendede iştahsızlık ve halsizlik var bulantım da çok çok az zaten.bu haftalarda bebeğin kalbi oluşmaya atmaya başlıycakmış o yüzden mide bulantısı olabilir belirti olarak.o da herkeste olmuyo zaten.2 gündür çok rahatım sende keyfini çıkar endişelenme hiç :) bende 26sında gidicem canım kalbi ancak 22sinden sonra duyulabilir dedi doktorum.3 eylülde geç bi tarih değil,7 haftalık oluyo kesin olarak kalp atışlarını duyarsın :)

Allah razı olsun duaların için bende bolca dua ediyorum Rabbim kabul etsin hepimiz bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde hayırla kucağımıza alalım inşallah

Ay inşallah hayırlısıyla duyarsın da bana da ümit olur :) iştahsızlık olsa da bol bol ye çünkü mideyi aç bıraktıkca asit doluyor bu da mide bulantısına neden oluyormuş .

Annenin yanına gitmen en doğrusu canm mideni boş bırakmaman lazm sürekli yemen lazm . İlk hamileliğimde bende senn gibi idim . Ne kadr dışardan yersen ye mide aralarda boş kalıyor bu da mide bulantısını arttırıp vücudunu düşürüyor

Benim eşim de yemek yapmayı bilmiyor , annem gelip yapıyor ama o yemek pişerken ben ölüp ölüp diriliyorumm Allah günah yazmasın çok pis kokuyor.
Maden suyu içmeyi dene , bir de ayranın içine ekmek doğrayıp ye , o bana bir nebze iyi geliyor , sanki az da olsa rahatlıyorum

Selam kızlar ilk muayenemden çıktım iyi geçti dış gebelik olmadığını keseyi gördüğünü şuan herhangi bir sıkıntı görünmediğini söyledi. 3 hafta sonra gelmemi istedi. Kalp atışına bakmadı belki erken diye. Benimde aklıma gelmedi sormak. Keseyi de söylemedi mm olarak. Ayrıca 4,5 haftalık bir bebek dedi sata göre 5+6 yım ama niye öyle dedi ki acaba şimdi dank ediyor sorular kafama. 3 hafta sonra gidicem artık

teşekkür ederim canım benim :)) 2 hafta oldu öğreneli bende çok şaşırdım inanki :) nedense hiç aklıma gelmemişti :)
Ya ikinizle de aynı zamanda konuşmuştuk düşünüyoruz demiştiniz aynı aya denk gelmişsiniz vallahi şaşırdım :) Nasıl gidiyor her şey yolunda mı :)

Hosgeldin canim Allah tamamina erdirsin
Saol canım amiin cümlemizin :)
Hoşgeldin canım :)
Hoşbuldumm canım :)

Merhaba nisan anneleri, öncelikle hepinizi tebrik ederimm :) ya ben bi sayfanıza bakayım dedim de, endless love kafein_ şoktayım :)) Hayırlı olsun tebrik ediyorum ikinizi de, çok çok sevindim :)

Canııımmm :))) ben daha dün gece öğrendim kiii :)
Kan testi bile yapmadım daha pazartesi yapacam inşallah asıl senin nasıl gidio :)

Aynı aya denk gelmek süper oldu :)))

Canııımmm :))) ben daha dün gece öğrendim kiii :)
Kan testi bile yapmadım daha pazartesi yapacam inşallah asıl senin nasıl gidio :)

Aynı aya denk gelmek süper oldu :)))
Süper daha çok yenii ya inan kendime gibi sevindim çok güzel bir şey yaa :) Nasıl heyecanlısın değil mi şimdi Evlilik yıldönümünüzmüş ben bugün onu gördüm de süper tam hediye oldu şimdi size :) Gelişmeleri bekliyorum merakla, yaz mutlaka Bizim de güzel gidiyor kocaman olmuşş Hareketler başladı artık pıtır pıtır kollarını gördük, bir sonraki randevuyu bekliyorum belki cinsiyet öğrenilecek. Karnım da büyümeye başladı. Berbat bulantılar devam tabi ama olsun bebeğim iyi olsun :) 1-2 ay arayla doğum yapıcaz kısmetse, artık birbirimizin tecrübelerinden yararlanırız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…