2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Günaydın
Bu gece hiç uyuyamadim sürekli döndüm durdum şimdi de garip bir ruh hali içindeyim.
Bugün kontrole gidecek anneler inşallah güzel haberlerle gelirsiniz
neslim33 cnm geçmiş olsun bir daha yaşamazsin insallah

Benimde dolgum düşmüştü hemde 2 tane bakalim ne diyecek doktor yaparim yada yapamam.ben ilk 3 ay sikintili diye biliyorum ama doktorum birsey olmaz dedi gidip gorecez insallah hallolur

Halsizliğim gitti canım serumlar sayesinde. Ama bulantım aynı hatta daha çok kusmaya başladım zor geçiyor buraya bile girmiyorum şu bulantı bilekliğinden aldık bugün gelecek inşallah işe yarar.
Cnm geçicek , az sabır. Bulantı bilekliği işe yarayan arkadaşlar vardı , ama kimisine de hiç fayda etmedi Eczaneler satıyormuş , 68 tl miş sanırımm. Ben dayanmaya çalışıyorum , kusma yok henüz , ama olursa kesinlikle serum isterim doktorumdan

Durumumuz aynı cnm , bana Dr daha da gelebilir kanama dedi yada kahverengi lekelenme gelebilir dedi , içeride az bi şey kanama gördü , dışarı akması daha iyi , içerde toplanması daha kötü dedi. Allah'a emanetiz artık

Bende bilgilerimi paylaşayım hemen :)
Sat: 23 temmuz
Bdt: 30 nisan
Çocuk sayısı: 0

Canm senle aynıyız bende bugün hiç kasık ağrısı falan hiç bir belirti yok sadece göğüslerime tutunca acıyor. Korkuyorm çok . Sende var mı belirti

benimde kasık ağrılarım geçti canım ishalim bile geçti galiba.endişelenme.göğüs hassasiyetim var birde sabahları hafif bi bulantım oluyo o kadar

Benimde aynen canım içerde kanamayı gördü devam edeceğini söyledi şuan böyle koyu kahve geliyor ama sürekli var yani Dediğin gibi Allah'a emanetiz rabbim sağlıkla versin kucağımıza

Dün bi arkadaşla konuştum onun da sizin gibi kanamaları vardı ilk zamanlar.şimdi 20 haftalik hamile çok iyi :) inş geçecek sizin de zor zamanlarıniz

cloud17 gÖzün aydın cnm masallah çok sevindim darısı bize olsun inşallah ben 1 hafta sonra gitcem ama rüyalarıma bile giriyor artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…