2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benimki de sol altta duruyor , kesem de fasulye gibi :KK59:
Kızımda vaajinal mi hatırlamıyorum ama kese yuvarlak ve sağda bunda fasülye gibi solda.hadi bakalım ne çıkcak
Oh ne güzel canım ben de 29 ağustosta yeniden gideceğim. Sat ile uyumlu çıktı mı benim sata göre 4 gün geride.
Canım bugün 6+2 yim ultrasonda 6+3 çıktı uyumlu yani.ya sen 6 + 1 im diyorsun ya takvimin 6+3 ü gösteriyor bugün son adet günün ne senin
deli_mavi_59 deli_mavi_59 uconn uconn Citolesgen Citolesgen gozunuzaydin kizlar darisi daha duyamayan bizlere :anneadayı:
Sağol canım darısı başına

Kızlar bende geldim doktordan.bebeğimi gördüm 5 mm olmuş boyu mercimeğimin.kalp atışınıda duyduk çok şükür.6 eylüle tekrar muayeneye çağırdı.
Gozun aydın cnm .bende gıttım bugun dr a karından batı ama goruunmedı bebek :KK43: kese boyu ıyı dedı beslendıgı alanı gosterdı 15 gun sonra gel kalp ıcın dedı.senınle aynı hemen hemen neden gorunmedı acaba ya kafama taktım sımdı o_O

Kızımda vaajinal mi hatırlamıyorum ama kese yuvarlak ve sağda bunda fasülye gibi solda.hadi bakalım ne çıkcak

Canım bugün 6+2 yim ultrasonda 6+3 çıktı uyumlu yani.ya sen 6 + 1 im diyorsun ya takvimin 6+3 ü gösteriyor bugün son adet günün ne senin

Sağol canım darısı başına
Bana kese fasulye gibi olanlar erkek gibi geliyor nedense :110:

Kızlar ben cook istahsizim. Nolcaak böyle. Hiçbir sey yiyemiyorum. Sevdiğim yemeklerden bile tiksiniyorum artık. Bana da bebisimede bir seey olcak diye korkuyorum.. :KK43:

Gozun aydın cnm .bende gıttım bugun dr a karından batı ama goruunmedı bebek :KK43: kese boyu ıyı dedı beslendıgı alanı gosterdı 15 gun sonra gel kalp ıcın dedı.senınle aynı hemen hemen neden gorunmedı acaba ya kafama taktım sımdı o_O
Canim benim de gorunmedi bebek. Bu ctsi icin de bebegi goremeyiz sonraki hafta ancak dedi. Gec dollenme benimki sata göre baya gerideyim, belki seninki de oyledir

Bi benim minnak görünmedi . Haftaya pazartesi 7+4 olup gidecez inşallah sağlıklı bir şekilde görülür :anneadayı::emir_bebek:

Bana Dr sabır dedi , çok kusman olur günde defalarca kusarsın o zaman tabii ki ilaç , serum falan veriyorlar. Çok zorda kalmadıkça ilaç kullanmamak lazım
Ben istifra edemiyorum zaten. Sürekli öğürme var. Ogurmekten göğüsüme ağrı giriyor bogazlarim falan agriyo artık. Bir de her şeyden tiksinme geliyor. Bulantim oluyor. Okdr

X