2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Güneş'e çıkabilirsiniz eller omuzlar ayaklar Çıplak halde başınızı serin tutun şapka şemsiye vs ile öğle vakti güneşinden 20 dakika faydalanın. Öğle vakti ızgara balık yiyin Güneş'e çıkın aynı şekilde. Doktor dvit verebilir zaten onunla ve Güneş'le daha çabuk yükselir.

Canımm sağolasın:KK200:

Evet canım ya av yasağı bitse de, sağlıklı deniz balıklarına kavuşsak bi an önce :) biz de haftada bir somon alıyoruz, bir kez de levrek fln alıyoruz mecbur kültür oluyor ama napalım hiç yememekten iyidir. Bu hafta bir de alabalık alalım dedik, en azından tatlı su diye :) bir de yatmadan önce kefir içiyorum canım biraz limon sıkıp, hem kabızlığa iyi gelirmiş, hem de gece boyu acıkmama engel oluyor. Sabah kalkar kalkmaz da bir karanfil çiğneyip, büyük bir bardak suya limon sıkıp içiyorum, ferahlatıp, sindirime yardımcı oluyor.
Somon kuru geldi yiyemedim kefal Deniz balığıydı sevdim. Çipura toprak havuz bulmaya çalışıyoruz en azından karides yedim proteini bol diye naturel halde. Kefir ben içemem midem kalkar hemen ama karanfil limonlu su içerim bunlar güzel. Ben de sabahları incir yiyorum. Gün içerisinde iyi geliyor ama afedersin
Hep gazım var hep şişkinliğim. Tabi hareketsiz hayat da eklenince vücudum şişmesin de ne yapsın:))

Ya canım ben yazıların bazılarını kaçırdım da neyi çektiniz bi kaç sayfaya baktım da yine göremedim o_O
Canım doktor kalp atışlarını gösterirken eşim telefondan video çekmiş ayrıca tüm muayeneyi de kayda almış tabi ben kalp atışı sahnesiyle ilgilendim :))

Somon kuru geldi yiyemedim kefal Deniz balığıydı sevdim. Çipura toprak havuz bulmaya çalışıyoruz en azından karides yedim proteini bol diye naturel halde. Kefir ben içemem midem kalkar hemen ama karanfil limonlu su içerim bunlar güzel. Ben de sabahları incir yiyorum. Gün içerisinde iyi geliyor ama afedersin
Hep gazım var hep şişkinliğim. Tabi hareketsiz hayat da eklenince vücudum şişmesin de ne yapsın:))
Somonu ben de sevmiyordum, aldığımız yerden dereotu, limon ve zeytinyağı ile sos yapıp onun içinde bekletmemi önerdiler, sonra da fırının ızgara teli üzerine koyup tüm sosu üzerinde kalcak şekilde pişir dediler. Öyle yaptım, yumuşacık oldu, rahat yedim. Deneyebilirsin sen de. Kefir içemiyorsan süt ve kayısı da aynı etkiyi yapıyormuş :KK6:

selam kızlar

sigara konusunu okudum.bende eşimden bir fırt istiyorum vermiyor.bende alıp yakıyorum , ama bir-iki fırt sonrası midem bulanıyor.

benim bu hafta tuhaf bi mide bulantım başladı.yani mide bulantısı gibi değilde , insanı boğazı kamaşır gerilir ya o şekilde.
bide işe gelip giderken serviste sallanmaktan kötü oluyorum.

yarın kendi doktoruma gideceğim muayeneye.

bu arada ben cinsiyet konusunu çok araştırıyorum. kesedeki durumuna göre vs..

genelde hep kız dediler , bakalım çok merak ediyorum.sağlıkla gelsinler inşallah.

anlayan var mı , sizinde yorumlarınızı alayım.vaginal usg. soluk renkli olan kızımın. parlak duran şimdiki gebeliğim.
Bunu bende araştırıyorum eğer karından usg ise bunlar sol tarafta görünüyor bebiş ve erkek oluyor diyorlar.

selam kızlar

sigara konusunu okudum.bende eşimden bir fırt istiyorum vermiyor.bende alıp yakıyorum , ama bir-iki fırt sonrası midem bulanıyor.

benim bu hafta tuhaf bi mide bulantım başladı.yani mide bulantısı gibi değilde , insanı boğazı kamaşır gerilir ya o şekilde.
bide işe gelip giderken serviste sallanmaktan kötü oluyorum.

yarın kendi doktoruma gideceğim muayeneye.

bu arada ben cinsiyet konusunu çok araştırıyorum. kesedeki durumuna göre vs..

genelde hep kız dediler , bakalım çok merak ediyorum.sağlıkla gelsinler inşallah.

anlayan var mı , sizinde yorumlarınızı alayım.vaginal usg. soluk renkli olan kızımın. parlak duran şimdiki gebeliğim.
Aaaaaa bak ilki vajinalmiş kızınınki. Vajinal usg de soldaysa kız oluyor tutmuş seninki. İkincisi karındanmı vajinalmi

Somonu ben de sevmiyordum, aldığımız yerden dereotu, limon ve zeytinyağı ile sos yapıp onun içinde bekletmemi önerdiler, sonra da fırının ızgara teli üzerine koyup tüm sosu üzerinde kalcak şekilde pişir dediler. Öyle yaptım, yumuşacık oldu, rahat yedim. Deneyebilirsin sen de. Kefir içemiyorsan süt ve kayısı da aynı etkiyi yapıyormuş :KK6:
Bunu denerim canım çok teşekkür ederim kurutmadan kaç dakika da pişiriyorsun canım. Süt hiç içmemiş biriyim dengeler diye yoğurt ve peynire dayandım ama inşallah dengeliyordur.

Bak benim karından bunlar 6 ve 7 haftalık. Hep sağda teoriye göre kız olabilir :))

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    40,2 KB · Görüntüleme: 54
  • image.jpeg
    image.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 53
X