2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Selam kızlar hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi öncelikle:) ben de son adete göre 6+2 yim şuan. Henüz kontrole gitmedim bu hafta sonuna kdr bekleyip 7 hafta olduğunda mı gitsem diyorum kalp atışını duyabilmek açısından? Siz ne zmn duyabildiniz

Şu kahverengi akıntı bir geçmedi yaa iki gündür yoktu bugün yine geldi anlamadım dün doktara dedim dokuz ay lekelenmesi gelen hamileler var korkma kırmızıya dönmedikten sonra dedi ama korkuyorum yinede

evet tatlım normal bi durum sıkıntı yok benim az önce mide bulantım başladı şimdiye kadar böle bişey yoktu kalp atışları göstergesi olabilir mi acaba

Canım benim 15 gündür kahverengi akıntım oluyor zaman zaman azalıyor zaman zaman artıyor progestanda kullanıyorum ama hala geliyor doktorumda çok düşük bir ihtimal düşük tehliken dedi ama sürekli tedirginim
Benim de iç çamaşırıma hiç gelmiyor ama wc den sonra peçeteyle sildikçe geliyor. Bazen kesiliyor bir kaç saat sonra tekrar geliyor.. Bende progestan hap kullanıyorum ama bilmedim.. İnsanın içi rahat etmiyor.. Herkes de oluyor mu bu?!?

Benim de iç çamaşırıma hiç gelmiyor ama wc den sonra peçeteyle sildikçe geliyor. Bazen kesiliyor bir kaç saat sonra tekrar geliyor.. Bende progestan hap kullanıyorum ama bilmedim.. İnsanın içi rahat etmiyor.. Herkes de oluyor mu bu?!?
Benimki de tam olarak öyle, doktor korkulcak bi durum yok ama kendini yorma dedi. Dikkat etmeye çalışıyorum ben de

kızlar benim ağrılarım da baya azaldı ishalim de azaldı ama hala devam ediyo.doktor bol su iç ishal olduğun için vücudun susuz kalıyo kasılmalar oluyo ağrı yapıyo demişti gerçekten de aşırı su içmeye başladım ve ağrılarım azaldı.

bulantın olursa da az az sık sık beslen tuzlu kralerle falan bastırmaya çalış dedi.

kızlar benim ağrılarım da baya azaldı ishalim de azaldı ama hala devam ediyo.doktor bol su iç ishal olduğun için vücudun susuz kalıyo kasılmalar oluyo ağrı yapıyo demişti gerçekten de aşırı su içmeye başladım ve ağrılarım azaldı.

bulantın olursa da az az sık sık beslen tuzlu kralerle falan bastırmaya çalış dedi.
Benim bulantım çok fena ya her an benimle sanki midemde küçük insanlar var yiyeceklerin girişini engelliyorlar sürekli :63: kendimi zorluyorum ama zorladıkça o an yediklerimden tiksiniyorum :KK57: üstüne üstlük sevgili kocam da sen okuya okuya başlattın bulantını hiçbi şeyin yoktu diyo, sinir ediyor beni. Bulantılarım ona geçsin istiyorum :sinirli:

Benim bulantım çok fena ya her an benimle sanki midemde küçük insanlar var yiyeceklerin girişini engelliyorlar sürekli :63: kendimi zorluyorum ama zorladıkça o an yediklerimden tiksiniyorum :KK57: üstüne üstlük sevgili kocam da sen okuya okuya başlattın bulantını hiçbi şeyin yoktu diyo, sinir ediyor beni. Bulantılarım ona geçsin istiyorum :sinirli:

mümkün olduğunca faydalı şeyler yemeye çalış o xaman canım azar azar atıştır.badem ceviz ye yoğurt süt falan iç sürekli atıştır azcık azcık.doktor benimkine henüz vücudun depolarından besleniyo ama ilerleyen haftalarda bol bol ayran falan iç sağlıklı beslen dedi

X