2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım ben bitek regl olmadm benim de hiç belirtim falan olmadı şu anda da yok. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim:işsiz:

Ya aynen benim de hiç bi belirtim kalmadı göğüslerimdeki hassasiyet gitti ara ara kasık ağrım oluyo oda çok ayakta durursam oluyo herkes yaşadığna göre normal galiba bunlar aşerme uyku falan da yok bnde

Burdayım kızlar yazmasam da takip ediyorum sizleri , başka türlü zaman geçmez ki bana evde tek başıma :KK51:
Annem geldi , banyomu yaptım kaç gün sonra , artık ne olacaksa olsun dedim ve rahatladım. Kanama olunca banyo da yapılmıyor. Buz gibi suyla yıkandım titreye titreye:KK30:
Karnım o kadar şiş ki , 5 aylık gibi , yere eğilemiyorum o derece , bir de bu benim kilo vermiş halim:KK48: Çok gazım var çok , bunun üstüne bir de süt içiyorum şimdi hepten şişicem , çokokremli ekmeğim ve sütümle aranızdayımm :KK48:

Ya işte oturuyosun hareketsizsin die gazın oluyor sanırım canım sen süt ve ekmeğinle gel biz hep burda seni bekliypruz :KK15::KK68:

Burdayım kızlar yazmasam da takip ediyorum sizleri , başka türlü zaman geçmez ki bana evde tek başıma :KK51:
Annem geldi , banyomu yaptım kaç gün sonra , artık ne olacaksa olsun dedim ve rahatladım. Kanama olunca banyo da yapılmıyor. Buz gibi suyla yıkandım titreye titreye:KK30:
Karnım o kadar şiş ki , 5 aylık gibi , yere eğilemiyorum o derece , bir de bu benim kilo vermiş halim:KK48: Çok gazım var çok , bunun üstüne bir de süt içiyorum şimdi hepten şişicem , çokokremli ekmeğim ve sütümle aranızdayımm :KK48:
Ya sakın gitme ve lütfen ümitsizliğe kapılma. Ben de 2 düşük yaptım. 1.si 5 aylıktı ve bildiğin suni sancı ile doğum yaptım. O kadar kötü günlerdi ki anlatamam. Yaklaşık 1 sene psikolojik olarak kendime gelemedim 1 sene sonra toparlamaya başladım ve 2sene sonra tekrar hamile kaldım. Bu sefer bağlanmayacağım bebeğe dedim , kendimi ilki kadar kısıtlamadım, hamile değilmişim gibi rahattı kafam, belirtilerim de yoktu zaten. Kendime göre ilkinde çok dikkat etmiştim çok bağlanmıştım bunda hiç sallamazsam daha iyi olur diye düşünmüştüm. 11. haftada pıhtılar düşürmeye başladım, iğneler vuruldum, yerimden kıpırdamadan 1 hafta yattım ama maalesef 12.haftamda kaybettim bebeğimi... Bir sürü hikayeler dinliyorum etrafımda;sen de duyuyorsundur. Ne bebekler yaşamış, ne kadar kötü hamilelik şartlarında sağlıkla dünyaya gelmiş... Yani sonuç olarak nasip değilse değildir. İstediğimiz kadar dikkat edelim veya bırakalım gideceği varsa gider kalacağı varsa sımsıkı tutunurlar. Önemli olan yaptıklarımızdan veya yapmadıklarımızdan pişmanlık duymamak. Şu anda tamamen pozitif düşünmek zo-Run-da-yııızz!!!! Anne olmak kolay iş değil... Birkaç kere oldu diye hep olumsuz olacak diye bir garanti yok. Doktorumun bir hastası 7 kere nedensiz düşük yapmış ve 8.de doğurmuş. Bize nedensiz geliyor veya doktorlar bulamıyor ama Rabbim en iyisini bilir. Her zaman Hakkı'mızda hayırlısı olsun ... En iyisi dua etmek ümit etmek ve beklemek...Lütfen tüm olumsuzluklara karşı gülümsemeye be bizleri gülümsetmeye devam et:lülülü::KK24::p

Ya sakın gitme ve lütfen ümitsizliğe kapılma. Ben de 2 düşük yaptım. 1.si 5 aylıktı ve bildiğin suni sancı ile doğum yaptım. O kadar kötü günlerdi ki anlatamam. Yaklaşık 1 sene psikolojik olarak kendime gelemedim 1 sene sonra toparlamaya başladım ve 2sene sonra tekrar hamile kaldım. Bu sefer bağlanmayacağım bebeğe dedim , kendimi ilki kadar kısıtlamadım, hamile değilmişim gibi rahattı kafam, belirtilerim de yoktu zaten. Kendime göre ilkinde çok dikkat etmiştim çok bağlanmıştım bunda hiç sallamazsam daha iyi olur diye düşünmüştüm. 11. haftada pıhtılar düşürmeye başladım, iğneler vuruldum, yerimden kıpırdamadan 1 hafta yattım ama maalesef 12.haftamda kaybettim bebeğimi... Bir sürü hikayeler dinliyorum etrafımda;sen de duyuyorsundur. Ne bebekler yaşamış, ne kadar kötü hamilelik şartlarında sağlıkla dünyaya gelmiş... Yani sonuç olarak nasip değilse değildir. İstediğimiz kadar dikkat edelim veya bırakalım gideceği varsa gider kalacağı varsa sımsıkı tutunurlar. Önemli olan yaptıklarımızdan veya yapmadıklarımızdan pişmanlık duymamak. Şu anda tamamen pozitif düşünmek zo-Run-da-yııızz!!!! Anne olmak kolay iş değil... Birkaç kere oldu diye hep olumsuz olacak diye bir garanti yok. Doktorumun bir hastası 7 kere nedensiz düşük yapmış ve 8.de doğurmuş. Bize nedensiz geliyor veya doktorlar bulamıyor ama Rabbim en iyisini bilir. Her zaman Hakkı'mızda hayırlısı olsun ... En iyisi dua etmek ümit etmek ve beklemek...Lütfen tüm olumsuzluklara karşı gülümsemeye be bizleri gülümsetmeye devam et:lülülü::KK24::p

Yok canm ben içimde çok şeyler yaşıyorum ama bunu buraya fazla yansıtmamaya çalışıyorum.
Ben hala bağlanmadım bebeğime , nedeni onu istemediğim için diil , ters bir durumu daha hafif atlatabilmek için.
Herkes her an herşey yaşayabilir Allah korusun , hamilelik bu kapalı bir kutu gibi , ne olacağını bilmiyoruz.
Ben yine de kimseye negatif enerjilerimi göndermek istemiyorum , buradaki hiç bir anne bunu haketmiyor çünkü.

Yok canm ben içimde çok şeyler yaşıyorum ama bunu buraya fazla yansıtmamaya çalışıyorum.
Ben hala bağlanmadım bebeğime , nedeni onu istemediğim için diil , ters bir durumu daha hafif atlatabilmek için.
Herkes her an herşey yaşayabilir Allah korusun , hamilelik bu kapalı bir kutu gibi , ne olacağını bilmiyoruz.
Ben yine de kimseye negatif enerjilerimi göndermek istemiyorum , buradaki hiç bir anne bunu haketmiyor çünkü.
Anlıyorum inan ki seni:110: güçlü bir kadınsın sen:KK51:ama buradan ben şahsen hep birşeyler öğreniyorum, kimi Zaman dua kimi Zaman da şükür ediyorum.Burada belki kimseye anlatamdıklarımızı, psikopatlıklarımızı, kafamızdaki deli soruları paylaşıyoruz:halay:Bu yüzden negatif enerji diye birşey yok burada... Herşey paylaşılabilir bence...Evet o bağlanmama durumu olabilir belki bir süre ama umudunu yitirme Can'ım.Sen elinden geleni yap.İnşallah güzel olur bu sefer. Kafanı başka şeylerle meşgul etmeye çalış; bol bol ve boş boş tv izle gerekirse. Herşey olacağına varıyor, kendini bu kadar sıkma:rapci:

Kizlar ben 2 haftalik hamileyim cok aci yiyorum cig kofte acili salgam arnavut biberi kahvaltida bile aranizda benzer durum yasayan varmi ve cinsiyetini bilen yazsin cok merak ediyorum :KK39:

Anlıyorum inan ki seni:110: güçlü bir kadınsın sen:KK51:ama buradan ben şahsen hep birşeyler öğreniyorum, kimi Zaman dua kimi Zaman da şükür ediyorum.Burada belki kimseye anlatamdıklarımızı, psikopatlıklarımızı, kafamızdaki deli soruları paylaşıyoruz:halay:Bu yüzden negatif enerji diye birşey yok burada... Herşey paylaşılabilir bence...Evet o bağlanmama durumu olabilir belki bir süre ama umudunu yitirme Can'ım.Sen elinden geleni yap.İnşallah güzel olur bu sefer. Kafanı başka şeylerle meşgul etmeye çalış; bol bol ve boş boş tv izle gerekirse:KK59:
deli_mavi_59 deli_mavi_59

Anlıyorum inan ki seni:110: güçlü bir kadınsın sen:KK51:ama buradan ben şahsen hep birşeyler öğreniyorum, kimi Zaman dua kimi Zaman da şükür ediyorum.Burada belki kimseye anlatamdıklarımızı, psikopatlıklarımızı, kafamızdaki deli soruları paylaşıyoruz:halay:Bu yüzden negatif enerji diye birşey yok burada... Herşey paylaşılabilir bence...Evet o bağlanmama durumu olabilir belki bir süre ama umudunu yitirme Can'ım.Sen elinden geleni yap.İnşallah güzel olur bu sefer. Kafanı başka şeylerle meşgul etmeye çalış; bol bol ve boş boş tv izle gerekirse.

Selam kızlar umarım hepiniz ve bebişleriniz iyisidir Bugün hafif kahverengi lekelenmem oldu doktorumu aradım ;hergün progestan hap alıyordum artık iğne ve jelle değiştirdik açıkcası ben çok endişelenmemiştim ama doktorum hiç kalkma yemeğin bile yatağına gelsin gibi şeyler söyledi .benim de moralim epey bozuldu haliyle :KK42: her şeyin yolunda olduğunu söylemişti kontrolümde çok rahat keyifli günler geçiriyordum hala da kendimi rahatsız hissetmiyorum hiç aslında ama neden böyle oldu bilmiyorum

Merhaba canım. Doktora sordun mu neden birden böyle birşey söylediniz diye. Yada açıklama yapmadı mı

X