2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

geçmiş olsun canım benim şimdi sen böyle anlatınca iyice korktum birliktelikten

Bende heyecanlıyım ya :)) gerkes öyle dio şuan bişe hissetmezsn ama kalp atışını duyunca çok etkilinirsin diyolar bakalım artık daha 10 gün var duymama :)

Canım yaa yapma böyleee sen aramızdaki en güçlü ve en neşeli annesin hiç yakışmıyo bu konuşmalar sana. Dua edip sabredicez canım Allah inşallah nasip edecek çok mutlu bi anne olacaksın inşallahhh böyle konuşma lütfen biz seni pozitifliğinle tanıdık ve sen her zorluğu yeneceksin eminiz Bebişin kucagında Sakın olumsuz düşünüp pes etmek yokkk

Benim şuan yine başladı kanama , artık bir nihayete ersin istiyorum bu konu

Neşemden eser kalmadı , bir haftadır banyo bile yapamadım bu kanamalardan lekelerden , birde yaz günü..
Vallahi çıldırmak üzereyim

Bizde keseyi gördükten sonra birsey olmaz diye gaza getirdik birbirimızı. Korka korka... ama şimdi baya bir korktum vallahi üzüldüm ya. Dr bana cinsel iliski düşüge neden olmaz ama annelerin kendilerini kötü hissetmemesi için ilk 3 ay önermiyoruz demisti kizmistim bende ne saçma diye

4 mm olan keseydi ben o zaman 5+6 dım. Ama keseye göre 4+5 gibi falan mı oluyo yani
Hiç bilemedim ki çok fark var kese boyutlarımız arasında. Ama doktorumuz normal dediğine göre Belki bu kese boyutu da beta değeri gibi kişiden kişiye değişiyordur

Ben daha fazla yazmayayım buraya arkadaşlar , sizlerin de psikolojileri hassas , kötü etkilemeyim sizi. İnşallah hiçbiriniz kanama falan yaşamadan , sağ salim kavuşursunuz bebeklerinize..
Olur mu hiç? Aklımız sende kalır. Lütfen pozitif olmaya çalış ve burda kal

Ben daha fazla yazmayayım buraya arkadaşlar , sizlerin de psikolojileri hassas , kötü etkilemeyim sizi. İnşallah hiçbiriniz kanama falan yaşamadan , sağ salim kavuşursunuz bebeklerinize..

canım olur mu hiç öyle şey inan sen kanamam başladı dediğinden beri aklımın bi köşesindesin.merak ediyoruz seni.ama çok çabuk bırakıyosun kendini daha önce düşük yapmış olabilirsin aynısı olcak diye bişey yok.güçlü dur biraz moralini bozma.doktor kalbi atıyo demiş bak düşük riski yok demiş hemen kaybedicem diye düşünme.bekle sadece sabırla moralini bozmadan

Bende gittim bugun kontrole anca yazabiliyorum.normalde 6+3 um ama doktor 5+4dedi 1 hafta gerideyiz gec dollenme dedi.9 mm kese gördük.icinde bebek var mi vajinal bakarsak görürüz dedi ama gerek yok 10 gun sonra gel dedi.progestan yazdi.kasik agrilarim ve hafif lekelenmem oldugundan.kullanip kullanmamakta kararsizim.ilk gebeligimde kullanmamistim.yan etkilerini sayinca korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…