2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ah kuzucum gide gele doktor etti seni bebişin.

Canım endişendirmemk adına da az konuşmuş olabilir. Benim doktorum da çok konuşmayı sevmiyor. Ama eşimle ben sorularımızı yazıyoruz heyecandan unuturuz diye :))

Gözünaydin canim darisi basimiza...
Kizlar ultrason fotoraflarimizi ekleyelim ben yarin gidicem yarin eklerim buraya

Kızlar benim eşim pek heyecanlanmadi diyorum sev bebegimizi ,hiç ele gelir birsey yok ki daha tam bilinmiyo o yuzden biraz karnın büyüse diyo gülüyor:)

Canm ben de yaklaşık bi haftadır kullanıyorum da sabah akşam bi tane ama mesela bugün akşamda dahil aldıktan sonra yarın sabah afedersin wc de jel kıvamında atılıyo normal mi bu durum
Canım ben sabah 1 akşam 2 tane içiyorum benim öyle şeffaf akıntımda oluyor koyu kahvede geliyor bazen uzun süre gelmiyor kesilecek diye seviniyorum sonra bakıyorum 4-5 damla kadar gelmiş

Bende ilk hamileligimde 1 kez beraber olmuştuk ondada ertesi gunu kanamam olmustu .simdi uzin bir ara vermeyi dusunuyoruz

Benim eşim istemedi korkarmış kendini suçlu hissedermiş kıyamam ya sarılmıyor bile sıkı sıkı. Benim isteğim azaldı ama sıfırlandı diyemem.

benim eşimde istemiyodu ama ben bi zararı yokmuş diyip durunca uzun da bi süre olunca istedi işte.ogünden sonra bi daha yok falan diyo ama benim içim rahat etmiyo iki türlüde

Canım zaten drlar neden söyleyemiyor bana dedi ki ilk 3 ay kanamalar olabilir sağlıklı gebeliklerdede görülebiliyor ama tabi kanama çok artmadığı sürece bende çalışıyorum bu hafta raporluyum evde yatıyorum eşimin arkadaşınında kanaması çok oldu ilk 3 ay şimdi 4 aylık bir oğlu var güzel düşünelim geçecek inşallah

benim eşimde istemiyodu ama ben bi zararı yokmuş diyip durunca uzun da bi süre olunca istedi işte.ogünden sonra bi daha yok falan diyo ama benim içim rahat etmiyo iki türlüde
Canım ben de bir zararı yok dedim. İkin olmadı sanırım. Evet bizim de bir ayı geçti Napalım bekleyelim azcık daha.

düşük mü yaptın peki yani ne kadar süre olmadı hamilelik boyunca hiç olmadı mı
Düşük yaptim canim 15 ocakta 8 haftalik olmasi gerekirken 6 haftalikta durmus gelisimi kanama alani falan olmustu.hamile oldugumu ogrendim bi 15 gun sonra beraber olmustuk sonra kanamam oldu iste .doktor progestan verdi ama 1 hafta sonra hic ilerleme olmadi kirmizi kanama basladi düştü bebek.

Aa bunu ilk defa duydun şuan bende haftaya çarşmba gidicem bakalım bana ne dicek :) kese göründüğünde bişe demedi doktor bana sadece geç döllnme demişti o kadr :)

Aa bunu ilk defa duydun şuan bende haftaya çarşmba gidicem bakalım bana ne dicek :) kese göründüğünde bişe demedi doktor bana sadece geç döllnme demişti o kadr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…