2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba ben 2010yılın da en son bu yorumlari okuyordum ve umutsuzca hep hüsran la sonuclanan tedavilerim oldu son bir kez daha clomen kullanip sonra olmazsa tup bebek yaptircaktim 2010 senesi haziran ayinda rabbim tup bebege gerek kalmadan hamile oldugumi ogrendim ve pasam suanda 5 yasinda 2 cocugumuzu istiyoruz rabbim nasip ederse simdiki de sat tarihim 17 temmuz tedavi gordum yani clomen kullandim simdi bekleyisteyim sizce ne kadar beklemeliyim simdiden tesekkurler rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin herkesi bu guzel duyguyu tatdirsin insallah

Hiç bilemedim ki çok fark var kese boyutlarımız arasında. Ama doktorumuz normal dediğine göre Belki bu kese boyutu da beta değeri gibi kişiden kişiye değişiyordur

Evet kese boyutu 4mm iken beta değerim 3000 di oda normal demişti doktor da bende başta çok tedirgin oldum kötü oldm. Ama doktor normal dedi intten de beta değerine göre kese büyüklüğüne baktm 3000 de iken 2-4 mm arası olacagı yazıyordu öyle içim rahatladı daha snra da hiç gitmedim hastaneye

Gözünaydın canımşimdi bende heyecan yaptım sen gördüysen yarın benimde görme ihtimalim yüksek o zamanbide kalp sesini kameraya almanız çok iyi olmuş.

Canım zaten Progestan die bir hap ister ağızdan ister vajinadan kullanıyorsun Dr vajinadan emilimi daha iyi hemde Karaciğere zarar vermez yan etkisi olmaz dedi ben ağızdan Alınca berbat oluyorum vajinal kullan onu tavsiye ederim

Ya progesteronu neye kullanıyosunuz kanamanız oluyor da doktor mu kullan diyor yoksa hiç bişeyiniz yokken de mi doktor kullan diyor ? Bana da kullan dedi de ben kullanmadm

Ya progesteronu neye kullanıyosunuz kanamanız oluyor da doktor mu kullan diyor yoksa hiç bişeyiniz yokken de mi doktor kullan diyor ? Bana da kullan dedi de ben kullanmadm
Canım düşük tehlikesi Olmasın die bebek iyi tutunsun die falan filan günde en az bir tane kullan Dr verdiyse ihmal etme

Canım düşük tehlikesi Olmasın die bebek iyi tutunsun die falan filan günde en az bir tane kullan Dr verdiyse ihmal etme

Ya hiç bi kanamam falan olmadı çok şükür daha önce bi düşüğüm olduğu için vermişti doktor ama kanamam veya lekelenmem olmadığı için kullanmadım bide intte bu yazıyı okudum ondan sonra hiç kullanmadm yani bilemedim :/

Eklentiler

• image.jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 61
Gözünaydın canımşimdi bende heyecan yaptım sen gördüysen yarın benimde görme ihtimalim yüksek o zamanbide kalp sesini kameraya almanız çok iyi olmuş.
Evet kuzum inşallah sen de yarın görür duyarsın birtanem evet eşim düşündü tüm muyaneyi de çekmiş zaten :)) siz de Çek'in biz durup durup dinledik çünkü

Valla canım neye kime inanacağımızı şaşırdık Allah'a Tevekkül edip bekleyelim kullanmanın zarar-ı olduğu yazmamış zarar yoksa kullanmak daha mantıklı geldi bana yine de sen bilirsin kuzum

Ben henüz ilk muayeneme gitmedim perşembe günü kısmetse düşünüyorum yalnız ilk gebeliğimde 6. Haftada kanamam geldi düşük tehlikesi geçirdim 10 gün rapor vermişti doktor. Kanama da ilişkiden yaklaşık 36 saat sonra başlamıştı. Çok şükür kızım sağlıkla doğdu ama o olaydan sonra kesinlikle ilişkiye girmedik eşim kendini suçladı ya birşey olsaydı diye. Şimdi de öğrendiğimizden beri hiç lafını etmedik ilişkinin çünkü ikimizde korkuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…