2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar sizlere birsey sormak istiyorum. Benimki tup bebek o yüzden herşey yolundamı korkusu fazla oluyor. Dün doktora gittim ve küçük bir kese görünüyor dedi ama kesenin içi dolumu demek heyecandan aklıma gelmedi. Sizlerde nasıl oldu kese hemen doluyor mu yoksa ileriki haftada mi görünüyor. Bugün tam olarak 5+2 oldum. Yorum bekliyorum.

Kızlar sizlere birsey sormak istiyorum. Benimki tup bebek o yüzden herşey yolundamı korkusu fazla oluyor. Dün doktora gittim ve küçük bir kese görünüyor dedi ama kesenin içi dolumu demek heyecandan aklıma gelmedi. Sizlerde nasıl oldu kese hemen doluyor mu yoksa ileriki haftada mi görünüyor. Bugün tam olarak 5+2 oldum. Yorum bekliyorum.
Canım ben dün gördüm keseyi bebeği 10 gün sonra kalp atışıyla beraber dedi dr. 5+2 im ben de bugün.

Günaydın canım nasılsın. Giremiyorum pek buraya. Değerlerin gecen gün cok yüksek cıkmıştı. Doktora göründünmü ne dedi. Cok merak ediyorum ikiz mi yoksa :)
Can'ım doktor randevum yarın inşallah ben de yarın tanışacağım mucizemle, doktora sordum değerimi kanını sulandırdıkları için devasa çıkmıştır yöntem farkıdır dedi. İçin rahat edecekse değerini 8 bin gibi düşün dedi ben yine de yüksek değil mi dedim? Çoğul gebelikten korkuyorum dedim bunu değerine bakarak anlamak mümkün değildir dedi. Yarın göreceğiz bakalım ne var ne yok?

Can'ım doktor randevum yarın inşallah ben de yarın tanışacağım mucizemle, doktora sordum değerimi kanını sulandırdıkları için devasa çıkmıştır yöntem farkıdır dedi. İçin rahat edecekse değerini 8 bin gibi düşün dedi ben yine de yüksek değil mi dedim? Çoğul gebelikten korkuyorum dedim bunu değerine bakarak anlamak mümkün değildir dedi. Yarın göreceğiz bakalım ne var ne yok?
Ay canım cok iyi o zaman cok sevindim senin adına. Demek ki kan sulandırınca öyle oluyormuş. Hadi inşallah yarın görürsün bebeğini için rahat eder. Allah hepimize sağ salim hamilelikler nasip etsin.

Ay canım cok iyi o zaman cok sevindim senin adına. Demek ki kan sulandırınca öyle oluyormuş. Hadi inşallah yarın görürsün bebeğini için rahat eder. Allah hepimize sağ salim hamilelikler nasip etsin.
İnşallah birtanem hepimize sağsalim bir süreç kısmet etsin Allah. Yarın selamlarınızı ileteceğim bebeğime:)) senin miden kötü sanırım sen istirahat et yazı okuyup kendini yorma kalbin bizimle biliyoruz. Seni çok çok öpüyoruz

evet ağrı hep vardı ama dün aşırıydı o hafif ağrıya krampa razıyım.bugün hamilelik boyunca hiç olmadığım kadar iyiyim yarın doktor randevum var inşallah kesem görünür düşününce heycanlanıyorum :)
Benim de yarın doktor randevum var çok heyecanlıyım :) Allah hep iyilik sağlık versin. İNŞALLAH her gün böyle hissedersin

kafein_ kafein_ canm bende bugün ishal olmuşuuum acaba süt içtim o mı yaptı beni böyle :/ geçen hafta kabızdm şmdi ishal. Gebelikte bi denge kuramadık :)

Dr um bulantın varsa içme demişti cnm bilmiyorum ki illa gerekli mi ? Herkes değişik değişik bişiler söylüyor , artık içmek için geç kaldım zaten . Allah'ım göstermesin o korkuları , sağlık sıhhat versin bebeklerimize:KK43:
Canm bende ilk hamileliğimde folik asidi bırakmştm bulantı zamanı ama çok pişmanımm. Nolursa olsn tkrar başla

X