2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Dr Mehmet Özün bir yazısını paylaşmıştı bir topicte biri..
Orada folik asitin 5 yada 6. haftaya kadar gerekli olduğunu yazmıştı Dr Mehmet Öz..
Zaten bir kadında ancak o haftalarda gebeliğini farkediyor demişti , yani kullanmasa da sorun değil demişti.
Fazlası da zararlıymış.
Ne bileyim her kafadan ayrı bir ses çıkıyor , bir Dr un dediği diğer Dr un dediğini tutmuyor.

Hımm pzartesi ben de sorayım bakalım ne diyecek.

Aynen öyle aslında bende ilaç kullanma taraftarı değilim ama ileride keşke dememek için iki günde bir adet içiyorum

Kızlar biz isim kısmına daha gelemedik ama herkes cinsiyet tahmininde baskıcı oluyo bi oğlun var ikincisi kız olsun kız olsun diyolar biri de cıkıp demiyoki hayırlısı saglıklısı ne ise o olsun Allah neyi nasip ederse o olucak sonuçta.kendimi alıştırıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum gerçekten Allahtan gelen herşeye razıyım

Kızlar bu mide bulantısı bir gün aniden başlayıp hep öyle devam mı ediyo.yoksa yavaş yavaş ara ara yoklayıp zamanla artıyo mu.bugün miden pek rahatsız.midemdeki bir düğmeye basılmış gibi.hafif baş dönmesi de var.arada azalıyo arada artıyo ama çok şiddetli değil.rahatsızlık veriyo biraz sadece

Merhaba arkadaşlar. Ben de nisan annesi olcam inşallah. Tüp bebek ile çok şükür hamile kaldım. Bugün kese gördük. Doktor çok küçük görünüyor dedi. 15 gün sonrasına kalp atişi için çağırdı. İnşallah her şey yolunda gider.

kızlar geceden beri olan ağrımın sebebini belli oldu ishal olmuşum kahve içtim haşlanmış patates yedim başka ne iyi gelir bikaç saate geçmezse doktora gidicem ama hap falan verir mi bilmiyorum.mahvoldum

Canim yavas yavas oluyo arada bulanti yokluyo mide rahatsizligi gibi ben 6.haftaya girdigim an basliyo bi sabahtan ne yesen cikarasin geliyo kokular tiksindiriyo gozunun onune bisey bile getirsen tiksiniyorsun.bende boyle....sabahtan beri lavas ekmegi bir kopuk birazda peynir yemistim baska da bisi yok.biraz oncede cikardim napicam bilmiyorum

Canım Allah kolaylık versin.bende sanıyordum ki birgün sabah aniden başlıyo ve aynı devam ediyo.çolk sağol bilgikendirdiğin için

Merhaba ben de tüp bebekçilerdenim.bizde 2 kese gördük.Rabbnim kucağımıza almayıda nasip etsin inş

Ya aynı şeyleri söyledim sizinkilere gidicez başka isim söylicekler bizimkilere gelecez başka bişe söylenecek ben başka bişe aöylicem sen başka isim söylicen cocugun uzun ismi olacak ne gerek var nie uğraşıyorz ki dedim ama anlamıyo ki takmış bi isim. Dedim belki benim sevdiğim iki isim var tamam üç isim koyarız dio . Yani saçmalamaya hazır her türlü anlamıyo inat yapıyo valla napıcam bilmiyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…