2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba hayırlı olsun inşaallah. Benim de tüp bebek :) transferin ne Zaman olmuştu?

Hayırlı olsun çok güzel bir duygu dimi.tam olarak kaçıncı haftadaydınız ve içinde bebek göründümü acaba
Regl tarihime göre 5+0 ama Dr um kesenin büyüklüğüne göre 4+5 dedi. Bebeği henüz görmedik 10 gün sonra kalp atışlarıyla beraber bebeği de görücez dedi. Benim ilk hamileliğim hiç bulantim belirtim de yok, kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum.

Biz de kese gördük ama bebek göremedik.bir hafta sonra gidicez.bende hamile gibi hissetmiyordum.ama bugün midem biraz tuhaf

Aynen bunu merak ediyordum. Böyle bir keyifsizlik, bulantı gibi durumlar oluyor sabah ama şiddetli değil. Yiyebiliyorum yine. Yemezsem asıl kötü hissediyorum. Acaba açlıktan herkeste olabilecek bişey mi onu bilmiyorum :)

MavigulMai canım ben daha bebek planlamaya başlamadan önce eşime soy ismi mecburen senden olduğu için isimlerini ben koyucam hem de kendi kızlık soyadımı (hem kıza hem erkeğe uygun) koyucam demiştim. Şimdi adını ne koycaz diyo ben direk kendi kızlık soyadimi yapıstıriyorum, herşey adaletli olacak olmalı

Yani o babasının ismini koyarsa bende kendi babamın ismini koyacam başka bi isim koymam ki. Belki başka erkek cocugum olmicak böyle saçma sapan inat isimler konulmuş olacak sevdiğim beğendiğim istediğim bi ismi koyamıyorum cocuguma ya böyle saçmalık olabilir mi .. İnsan heveslenir cinsiyeti öğrenir mutlu okur hemn bi isim telaşına düşer heyecanlı mutlu bi şekilde isim arar karar verilir bizde kavga ve inatla isim konulack çok saçma. Ama bunu anlamk istemiyo işte kalın kafalar. Peki ablarla naptı diğer cocukların isimleri için falan. Veya enişten pişman oldu mu

Zekice çözüm :)

Ay canım ne güzel onu bende diyorum ama yok erkeği ben koyayım kıza sen ne istersen onu koy hiç karışmam dio bi erkek cocuk takıntısı yapıyo yani .. Kızlık soyadın ne ki. Ay bende mi kızlık soyadımı koysam erkek için uygun.

10 yil sonra evet pisman belki daha oncede olmustur ama benim gozlemdledigm bu cunku ilk evlendiginde cok toydu.simdi 35 lerinde.saka gibi ama 2 ser oglu daha oldu ve istedikleri ismi koydular ona :) ilk cocuk kurban oldu yani

Meraba kizlar bugun betahcg baktirdim sonuc 188 ..bugun 4+3ūm. Siz o haftadayken hcg kac cikmisti ?bu deger normal mi sizce. Bu arada hala pembelibeyazli akintim devam ediyor

Benim ara ara yokluyordu vurup gidiyordu.
Şimdi saatlerce sürüyor, daha da şiddetlenmesin diye dua ediyormm. Henüz kusma olmadı.

Uygunsa koy bence benim de en büyük hayalim buydu de, isim koyma annenin hakkı olmalı zaten soy isim otomatik erkekten geliyo, ayrıca babasının adını koyunca isim ve soy isimde aynı olacak dedeyle, ne gerek var ki ailede aynı isim ve soyisim olmasına.

Meraba kizlar bugun betahcg baktirdim sonuc 188 ..bugun 4+3ūm. Siz o haftadayken hcg kac cikmisti ?bu deger normal mi sizce. Bu arada hala pembelibeyazli akintim devam ediyor
Canım ben 4+1 ken 1823 çıkmıştı ama ne çıktığı önemli değil ikiye katlayarak artması önemliymiş benim Dr um bu şekilde açıklamıştı.

kızlar geceden beri olan ağrımın sebebini belli oldu ishal olmuşum kahve içtim haşlanmış patates yedim başka ne iyi gelir bikaç saate geçmezse doktora gidicem ama hap falan verir mi bilmiyorum.mahvoldum
Bende başlarda hep ishal dim. Günde 4 defa tuvalete çiktigimi biliyorum.
Şimdilerde geçti ilaç falan kullanmadimm

10 yil sonra evet pisman belki daha oncede olmustur ama benim gozlemdledigm bu cunku ilk evlendiginde cok toydu.simdi 35 lerinde.saka gibi ama 2 ser oglu daha oldu ve istedikleri ismi koydular ona :) ilk cocuk kurban oldu yani

Kesin benimkide pişman olacak şuan benle inatlaştığına çnkü zıtlaştığımz konularda hep ben haklı çıktm ve hep haklıymışsın dedi ama isim konusunda diretiyo pişman olacak biliyrm ama cocuk gümbürtüye gitsin istemiyrm o yğzden o inat ettikçe bende edecem koydurtmayacam

Bende gebelik haftam diye bir uygulama var haftada+gün. Şeklinde açıklamalar yazıyo hafta hafta
Ben de indireyim bari bir tane.
Maşallah sen bebeği büyütmüşsün 8 haftalık olmuşsunuz bile :)ben henüz 5.haftamdayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…