2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Aslında kızdığınız şey sizinle hayal kurmaması, sizi bu konuda önemsemiyor gibi olması, aslında neden böyle olmasını istediğini size mantıklı şekilde anlatamadan inatlaşması sanırım. Erkekler bazen bizim kadar teferruatlı düşünemiyor maalesef, gönül yapmayı açıklama yapmayı bizim gibi beceremiyorlar...Hormonların da tavan yaptığı bu dönemde bizim için sinir bozucu bir durum gerçekten. Anlayış ve hoşgörü bekliyoruz fazlasıyla şu dönemde sonuçta. Ama bu şekilde inatlaşmak da şu dönemin tadını çıkarmanızı engeller hem de bebişe zarar verir. Bir an önce sonuca ulaştırmak daha iyi olur sanki. Bence onun neden bu ismi koymak istediğini sorun, dinleyin bu isteğini anladığınızı ama sizin de neden koymak istemediğinizi anlatın. Tabii ki bu konuşmayı sakin bir ortamda tartışmak için değil de gerçekten birbirinizi anlamaya hazır olduğunuz ve duygusal bir anda yapım. Diğer türlü gerçekten zor bence

Aynen öyle ama işte insan yine de tedirgin oluyor bi de benim 2 tane kimyasal gebeliğim var ama bu sefer kesemizi gördük şükür, sıra küçük pit pitlarda :)

Yok doktra gitmiyeceğim. Eğer değerim düzensiz artmışsa gitmeyi düşünüyorm hemde acil . Ama değer düzenli ise 7. Haftada gideyim diyorum tabi nasip kısmet

anladım canım sen sabırlıymışsın o zaman :)

hadi gözün aydın canım :)

İstanbulda hava baya serinledi çok şükür 2-3 gün rahat ederiz en azından.yalnız dün gece üşüttüm sanırım şortla yattığım için.bugün kasıklarım ağrıyor.hem de tam dış gebelik geçirdiğim tüpümün üstü.keseyi görmesem yine mi diycem o derece.gerçi kızıma hamileyken bile ilk 3-4 ay orası ince ince sızlamıştı hep

ada_aras cnm öncelikle geçmiş olsun bende aynı senin gibi 12 haftalıkken kalbi durduğu için düşük yaptım. Kürtajı yapan Dr da şuan gittiğim dr cnm özele gidiyorum o yüzden kendisi de takip ediyor saolsun ben talep etmedim iğneyi düşüğüm 3. ayında olduğu için ilk 4 ay kullanıp duruma göre bakıcaz dedi

Ay canım en güzelini yapmışsın valla keşke bende öyle şart koşsaymışım ama biz korunmayı bıraktıktan sonra böyle bi mevzu geldi bide ben biz baya uzun süre oldu cocuk isteyeli yani öyle bi şart hiç aklıma gelmedi cocuk olmuyordu çnkü olsun die bekliyordk . Ama en iyisini yapmışsın erkeklere yüz vermeye gelmiyor valla inşallah inşallah bırakır onu bekliyorum bende o bırakmadan da ben bırakmıcam artık bıktım çnkü bu mevzudan ...

Cnm benim eşim tek erkek o da babasının ismini koymak istiyor ben doğal karşılıyorum aynen senin eşinin dediği gibi iki isimli olacak eğer erkek olursa birini ben koycam. Benim kızımın ismi elif öykü bazen elif diyorum bazen öykü bazen elif öykü diyorum hepsini biliyor ve hiç kafası karismiyor bunun için şimdiden kendini üzme bir de özellikle okul zamanında iki isimli olanların genelde ikinci ismi kullanılıyor bence sen de sürekli kendi istediğin ismi söylersen bir süre sonra o da aynı isme alışır onu söyler. Gerçi daha cinsiyet bile belli değil şimdilik kendini üzme bunu düşünme.

Yok estağfirullah neden kızayım . Siz kızmayın asıl bana canınızı sıkıyorsam. Yani burda bana yazan destek olan herkesten Allah razı olsun burda sıkıntımı derdimi anlatarak biraz kafamı rahatlatıyorum sizler de olmasanız napardım bilmiyorum yani gerçekten iyi ki varsınız
Yazdıklarınjzda haklısınız ki biz eşimle 2 yıllık evliyiz hiç kavga etmedik bu konu dışında yani birlikte kararlar alıyoruz birbirimize saygı gösteriyoruz ama bu konuda işi çok abarttı ve cok üstüme geldi isim bu olacak bitti bu kadar buda benim de bu zoruma gidiyor bütün sıkıntısı derdini ben çekeyim sefasını senle babanla sürün ne güzel diyorum haksız mıyım ? Bunlar zoruma gidiyor evet kendimi değersiz hissediyrm sanki cocuk üretim makinesiyim sadece ya bu durum hiç hoşuma gitmiyo ve gönlü olsun diyemiyoeum çnkü oda bana gönlün olsun demedi hiç . Belki bi kere gönlün olsun demiş olsa ben onun isteğini kabul ederdim ama bu konuda hiç bana bırakmadı hiç bi şekilde .
Bu yüzden de bende inadı bırakmıcam madem öyle diyrm bilmiyorum hata mı ederim ama dindiremiyorum kendimi

Tekirdağ da serinledi bayağı canm , şuan üşüyorum hatta Ama bana iyi geliyor , vücut ısım çok yüksek

Sali günü gidicem canim.aslinda 22sine almistim ama saliya cektim.bakalim bana ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…