2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar meraba bizde 5+2 bebegimle :) ilk ogrendigimde 46 bigun snra 82 hcg degerim aradan 5 gun gecti en son 373 çıktı :) doktorum 4 5 gun sonra gel vajinal muayenede bakalm dedi siz yaptrdiniz mı korkuyorm ilk gebeligim ultrasonda gözükmesini bekleyecegm
Cnm ben de dün gittim Dr a direkt vajinal ultrasonla baktı 5 haftalık diğer türlü görünmeyebilir dedi

selam canım bende 6 hafta 5 günlük hamileyim 2 haftadır falan kahverengi lekem geliyor doktorum progestanı 10 gün kullan bırak dedi kan gelmedikçe takma dedi
Bugün gittim doktora 5+1 dedi .bana da progestan verdi canm sabah akşam kullancam. İnşallah hiç bisey olmaz. Bebek gorundu mu senin

Heyoo kızlar ben geldim :) hatta yanımda S Satos74 u da getirdim. Bizde nisan annişleri olacağız Allahın izniyle. Ben bugün öğrendim meleğimi 5 haftalığızz :) yaşım 21 iki yıldır evliyim :)
Peki ya siiz ne zaman öğrendiniz değeriniz kaç çıktı? :)
Benim değerim 516
Slm herzaman olduğu gibi ben yine geriden takip ediyorum :) slm melek yüklü şanslı hanımlar Allahım hepimize sağlıklı sıhhatli meleklerimizi kucagimiza almayi nasip eder inşallah.

Canım bende bugün gittim doktora 5 haftalık.karindan baktı kese vardı. Alttan baksak bebek de gorunur ama acele etmeye gerek yok dedi. Sende bebek gorundu dimi

beta hcg değerin kaçtı hiç baktırdın mı doktora gittiğin zaman falan? Benimde salı randevum dün regl 1 gün geçmişti beta hcg 1331 gibi bişey çıktı salı gününe kadar karından kese görür mü acaba o_O

Bulantın olmasın canım baksana arkadaşlar Nasıl çekiyor. Ama naz yapabilirsin hamilesin :)))

Yaa bende hamilelik nazı yapmak istiyorum ama yapamıyorum :KK48: yapım da yok nazlamıyorum :KK48: Çok şükür mide bulantım falan filan hamilelik belirtileri de yok hamilelik moduna bile giremedim daha :KK4:. Nasıl nazlanabilirim acaba :KK70: nazlanma dersleri istiyorummmm :KK70::KK70::KK71:

bende dün 1,5 limon yedim. hep ekşi istiyorum , tatlı hiç yemedim. kızımda nasılsam aynen öyleyim :)

Ya nasıl oluyo ki bu benim canım hiç bişeler çekmiyo istemiyo :KK12: bende canım bieşeler çeksin istiyorum artık :KK48: Eşim arıyo bişe istiyo musun bişe alayım mı dio düşünüyorum sonra yooo diyorum çnkü canımın istediği bişe olmuyo hiç :KK70:

Ya nasıl oluyo ki bu benim canım hiç bişeler çekmiyo istemiyo :KK12: bende canım bieşeler çeksin istiyorum artık :KK48: Eşim arıyo bişe istiyo musun bişe alayım mı dio düşünüyorum sonra yooo diyorum çnkü canımın istediği bişe olmuyo hiç :KK70:
Bende aynı durumdayım midem bulanıyor ama rahatsız edecek şekilde değil sadece uyuyorum hamilelikle ilgili tek belirtim o

Benim de her dakika canm bişiler istiyo , yine bişey aşerdim eşim yollara düştü şimdi , herkesler bıktı benden :KK12:

Bende aynı durumdayım midem bulanıyor ama rahatsız edecek şekilde değil sadece uyuyorum hamilelikle ilgili tek belirtim o

Ya bende onlar da yok hiç uykum gelmiyo midem bulanmıyo normal hayatıma dewam ediyorum sadece ara ara kasıklarıma fena batmalar oluyo onun dışında hiç bişe yaşamıyorum ya . Yani kese görünmese hamile değilim dicem o derece normalim hayatımda hiç bişe değişmedi :)

Benim de her dakika canm bişiler istiyo , yine bişey aşerdim eşim yollara düştü şimdi , herkesler bıktı benden :KK12:
ayy 7 haftalik olmus ya masallah:anneadayı: kizlar gecen gun pinar sabancinin blogu varmis ona girdim
baktim oda sizin kullandiginiz ilaclardan kullaniyomus bisiler yazmisti isterseniz bi girin bakin gerci burda cok fazlasi konusuluyo ama:işsiz:

X