2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben normalde izinde olucam ve saat 8'de uyancam, nerdee :) kayınvalidemler falan varken saat 10-10bucuga saat kurardım ayıp olmasın diye. Şimdi uyku falan kalmadı. Zırt diye uyanıyorum. Hani uyku yapıyordu bu hamilelik yaa :işsiz:

Benim eşim farkında değil gerçekten. Bi de tüp bebek kaç sene uğraştan sonra. Haklısın ama mide bulantısı berbat bişey olmasa daha iyi. Senin sınavın Nasıl geçti?
Canım erkekler durumu daha geç idrak ediyorlar eşim mesela bana şey dedi, seni kıskandım çünkü hormonların henüz mercimek kadar olan bebeğimizi hissetmeni sağlıyor ama ben hissedemiyorum ancak hayal ediyorum ama o da az kalıyor. Düşündüm de eşim haklı.
Sınavım iyi geçti jüriden çok olumlu şeyler duydum yazılım da gayet iyi geçti, sanırım oldu bu iş :)

Ben normalde izinde olucam ve saat 8'de uyancam, nerdee :) kayınvalidemler falan varken saat 10-10bucuga saat kurardım ayıp olmasın diye. Şimdi uyku falan kalmadı. Zırt diye uyanıyorum. Hani uyku yapıyordu bu hamilelik yaa :işsiz:
Kuzum ben de yapıyor valla ama bazılarımızda uykusuzluk da yapıyor demek ki, ben mesela saat 8 de uyanıp öğlen 3 E kadar dayanabiliyorum İlahi bir 20 dakika uyumam gerekiyor :) sonra akşam mı oldu yemekten sonra saat 10 oldu mu İlahi uyuyayım istiyorum dayanamıyorum.

Canım erkekler durumu daha geç idrak ediyorlar eşim mesela bana şey dedi, seni kıskandım çünkü hormonların henüz mercimek kadar olan bebeğimizi hissetmeni sağlıyor ama ben hissedemiyorum ancak hayal ediyorum ama o da az kalıyor. Düşündüm de eşim haklı.
Sınavım iyi geçti jüriden çok olumlu şeyler duydum yazılım da gayet iyi geçti, sanırım oldu bu iş :)

Süper, hayırlı olsun ve kolay gelsin :KK66:

Kızlar merhaba bende 3 gün önce öğrendim hamile olduğumu sanırım daha 2-3 haftalık kan testi 94 xikti haftaya cumada doktor keseyim görmek için çağırdı inşallah herşey yolunda gider kızlar sizlerin ilk öğrendiğinde beta değeriniz kaçtı sizler kaç haftalık hamilesinz
Günaydınn :) Ben ilk öğrendiğimde betam 34.4'tü, 3 Ağustos'ta öğrenmiştim. Doktorum sonra bir daha test yaptırmadı, 16sında keseyi görmek için gel dedi ama ben dayanamadım yarın gideceğim :)

Kizlar meraba bizde 5+2 bebegimle :) ilk ogrendigimde 46 bigun snra 82 hcg degerim aradan 5 gun gecti en son 373 çıktı :) doktorum 4 5 gun sonra gel vajinal muayenede bakalm dedi siz yaptrdiniz mı korkuyorm ilk gebeligim ultrasonda gözükmesini bekleyecegm

Bulantın olmasın canım baksana arkadaşlar Nasıl çekiyor. Ama naz yapabilirsin hamilesin :)))
Bende de hiçbir belirti yok ya, naz da yapılmıyor öyle :110: arada yapayım diyorum, senin hiçbir şeyin yok ki diyor eşim :KK43: sadece canım sürekli limon yemek istiyor, belki daha başlamamıştır belirtiler ama insan yaşamayınca da bulantı fln nasıl oluyor merak ediyor :KK53:

Bende de hiçbir belirti yok ya, naz da yapılmıyor öyle :110: arada yapayım diyorum, senin hiçbir şeyin yok ki diyor eşim :KK43: sadece canım sürekli limon yemek istiyor, belki daha başlamamıştır belirtiler ama insan yaşamayınca da bulantı fln nasıl oluyor merak ediyor :KK53:

bende dün 1,5 limon yedim. hep ekşi istiyorum , tatlı hiç yemedim. kızımda nasılsam aynen öyleyim :)

X