2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
arkadaslar dr gittim kese gorundu icinde bebekte varmis folikasit yazdi tatile gidecegimi soyledim 1 saat gir cik dinlen yine gir dedi havuza girme dedi bebegin olcusu 1.52cm cok sukur insallah hersey yolunda gider hepimizin:)

Kızlar keseyi gördük çok şükür.karından baktı bebek ve kalp atışını henüz göremedi.ama normal dedi.6 gün sonrasına tekrar randevu verdi.
Gözünüz aydın kızlar

arkadaslar dr gittim kese gorundu icinde bebekte varmis folikasit yazdi tatile gidecegimi soyledim 1 saat gir cik dinlen yine gir dedi havuza girme dedi bebegin olcusu 1.52cm cok sukur insallah hersey yolunda gider hepimizin:)

ne güzel darısı başımıza , bende acaba bugün gitsem mi ? çok merak ediyorum.

meraba herkese :) bende nisanda doğum yapıcam kısmet olursa.23 yaşındaym son adetim tarihim 12 temmuz,tahmini doğum tarihim 19 nisan, bu ilk hamileliğim.eklerseniz sevinirim :)

ekledim sizleri de. Aşağıdaki linke tıklayıp herkes kendini ekleyebilir, düzenleme kısmı linke tıklayan herkese açık :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1krP6qKjDDQyFOsYMx9ctVg7ueQnJA3_8QCFZwR8c2to/edit#gid=0

beni de eklermisin :)

isim: eylullum
sat: 30.06.2016
beklenen doğum tarihi: 05.04.2017
çocuk sayısı: 1 kız
bebeğin cinsiyeti:
bebeğin ismi:

hangi renkte çıkıyor bende kahverengiye dönüşüp çıkıyor korkuyorum
Başlarda rengi kahverengimsi gibiydi , şimdi beyaz çıkıyor hapın erimiş şekli gibi
Bir saat bile kalsa içinde yeterliymiş sanırım..
Ben gece koyuyorum gece tuvalete kalkmadığım için sabaha kadar kalıyor ilaç

Canım kaç gün sürdü kahverengi akıntın ben üç gündür kullanıyorum ama ağızdan alıyorum bugün iki üç damla geldi bir daha gelmedi kesildimi acaba

Ay ikinci bebek bekleyenler ne kadar güzel ya , yavrularına bir arkadaş daha gelicek , bize de nasip olur mu , tekrar cesaret gelir mi Allah bilir , ama çok çok güzel birşey
Kendimden biliyorum , erkek kardeşim var , anneme hep derim iyi ki yapmışsınız diye , canımdan öte seviyorum , bir de hala olacağım şimdi Allah kısmet ederse , o kadar heyecanlıyım kii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…