2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım kaç gün sürdü kahverengi akıntın ben üç gündür kullanıyorum ama ağızdan alıyorum bugün iki üç damla geldi bir daha gelmedi kesildimi acaba
benim adet günümün bir gün öncesi başladı gittikçe koyulaştı.kırmızıya tam çevirmedi ama korkuyorum.adet zamanı başladığı için :KK43:

Canım kaç gün sürdü kahverengi akıntın ben üç gündür kullanıyorum ama ağızdan alıyorum bugün iki üç damla geldi bir daha gelmedi kesildimi acaba
O kahverengiler bitmez arada hep gelir , panik yapma canm korkma , benden kan bile geldi hala doktora gitmedimm..
Ama tamamen kesmiş te olabilir , progestan güzel bir ilaç

Kahverengi akıntılar içeride oluşan kanamaların dışarıya atılması kızlar .. Rahim büyüyor bebek büyüyor iyice yerleşiyor falan içerideki kılcal damarları kanatıyor. Bu çoğu zaman dışarıya kahverengi yansıyor.
Benim Dr um kanamaya bile normal dedi , olağan şeyler dedi , inşaallah iyidir bebeğim.
Hamilelik belirtilerim şiddetle devam ettiği için içim rahat , pek paniklemiyorum , beta hcg de maşallah güzel artmış ikişer üçer , iyi diye kendimi rahatlatıyorumm ne yapayım

Ay ikinci bebek bekleyenler ne kadar güzel ya , yavrularına bir arkadaş daha gelicek , bize de nasip olur mu , tekrar cesaret gelir mi Allah bilir , ama çok çok güzel birşey :KK68:
Kendimden biliyorum , erkek kardeşim var , anneme hep derim iyi ki yapmışsınız diye , canımdan öte seviyorum , bir de hala olacağım şimdi Allah kısmet ederse , o kadar heyecanlıyım kii:KK200::nazar::KK200:

Teyzesi oğulumu görsen benden heyecanlı.Şimdiden internetten beşik,küvet,bebek arabası gibi şeyler bakıyor.Kumbarasında biriktirdiği tüm paralaraı ona harcayacakmış.Ben neden bu kadar geç kalmışım diye kendime kızıp duruyorum.Yavrum meğer ne kadar hazır ve istekliymiş kardeşe.

Teyzesi oğulumu görsen benden heyecanlı.Şimdiden internetten beşik,küvet,bebek arabası gibi şeyler bakıyor.Kumbarasında biriktirdiği tüm paralaraı ona harcayacakmış.Ben neden bu kadar geç kalmışım diye kendime kızıp duruyorum.Yavrum meğer ne kadar hazır ve istekliymiş kardeşe.

ay ne kadar tatlıymış öyle :)

@Berobaro ve uconn uconn gözünüz aydın darısı bize olsun inşallah bende cuma gününe randevu aldım zaman geçmiyor bir türlü
kafein_ kafein_ aramıza hosgeldin

teşekkürler hoşbuldum :)

Benim kızım 3.5 yaşında ona rağmen her gün kardes istiyor benden :) daha bilmiyor dün bir arkadaşınin kardeşi varmış onu söylüyor senin de inşallah karnında bir kardes olur diyor :))

O kahverengiler bitmez arada hep gelir , panik yapma canm korkma , benden kan bile geldi hala doktora gitmedimm..
Ama tamamen kesmiş te olabilir , progestan güzel bir ilaç
Anladım canım ilk geldiğinde çok panikledim benim ilki düşükk olunca panikledim doktor rahim çevresinde kesede kanama yok deyince rahatladım

Maşallah ona ya , büyümüşte abi olacak , çok sevicek kardeşini eminimm , güzel güzel anlaşacaklar bir ömür :21:

Anladım canım ilk geldiğinde çok panikledim benim ilki düşükk olunca panikledim doktor rahim çevresinde kesede kanama yok deyince rahatladım
Nedensiz kanamalar da olabiliyor , dediğim gibi kılcal damarlar da kanayabiliyor , paniklememek lazım ama elde diil , ben kaç gün ağladım gözlerim şişti sonra kendime geldimm

Nedensiz kanamalar da olabiliyor , dediğim gibi kılcal damarlar da kanayabiliyor , paniklememek lazım ama elde diil , ben kaç gün ağladım gözlerim şişti sonra kendime geldimm
Şükür kız kardeşim yanımdaydı sakinleştirdi beni yoksa bende kötü olurdum sayesinde çabuk topladım

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım bende inşallah nisan annesi olacağım. Tablo oluşturuyormuşsunuz beni de eklerseniz sevinirim. Yaşım 32. İstanbuldayım. Sat 08.07.2016 beklenen doğum tarihi 15 nisan 2017 olarak görünüyor ama daha erken olur ilk doğumda sezaryen olmuştum çünkü. Bu arada bişey sormak istiyorum. Şuan bende hiç bi belirti yok bu normal mi? Bir de 3 yaşında kızım var 16-17 kilo civarlarında. Bazen kucağıma almam gerekiyor ama bişey olur mu diye korkuyorum açıkçası. Ne düşünüyorsunuz bu konuda. Tüm hamile arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum bu arada ☺️☺️

X